Görümce, oğlu, gündemdeki kadın olayları

Herkese selam kv sorunum vardı önceki konularda görüşmüyoruz irtibatı kestik. Eşimin bir ablası var 6 yasında bir oğlu var. Oğlunu sürekli kızlara tesvik ediyor. oğlum şu kıza aşık, bu kıza aşık vs vs gibi.
Dün bulustuk eşim ben görümcem eşi, cocuk parkta oynadı görümcem dedi ki oğlum dün bir kızı öpmüş sokakta kız ağlamış vurmuş buna... ama güle güle anlatıyor. eşimde bende bozulduk ben tutamadım kendimi sapık olacak böyle giderse lütfen alkışlamayın böyle şeyleri dedim beni orda tersledi ne alaka vs
konu uzamasın diye uzatmadım sert bir tavırlaydı cünkü neyse. cocuk orda da kücük bir kız buldu pesinden kosuyor öpmeye calısıyor eşimle ben müdahale ettik normal oynamaya basladı. bu durum hic hosuma gitmedi. bu arada benim de 10 yaşında bir erkek kardeşim var. ve biz annemle her zaman ona doğruları öğretiriz.
Bugün intagramda bu kadın cinayetleri ile ilgili herkesin paylastıgı bir videoyu hikayeye ekledim. aklımda görümceye laf atmak gibi bir sey yoktu aynı videoyu bir erkek annesi olarak kendi öz annemde paylastı cünkü.
Görür görmez eşimi aramış x bana gönderme yapıyor ben salak mıyım ne hakla karısıyor vs vs bir ton tartısmıslar. eşim eve geldi marketten bana bağırıyor karısma sanane ne karısıyorsun niye paylasıyorsun vs ben de patladım tek cocuk onun mu ben de cocuk bir erkek kardes ablasıyım dedim.
yok anlasamıyoruz hayatımda ben böyle bir aile görmedim.
Eğitim,kültür cok önemliymiş (kendini eğitmek dahil)
tutturdu eşim ablamı ara aramızı düzelt. ya arayayıp ne dicem kadına abla pardon haklısın oğlun istediği kızı taciz etsin masallah erkeğe mi diyeceğim allahım töbe yarabbim ya gerçekten cok gerginim
Tabi ki aramayacaksınız!

canım nasılsın, son durum nedir şu anda. benim eşim aile konusunda baskıcıdır. merak ettim seni:KK43:
aramadım bu konu öylece kaldı biz normale döndük kapandı gitti öyle esim telefonda kendi de bunun yanlıs oldugunu bastırarak söylemiş görümcemde farketmiş sanırım biraz ama bilmiyorum konusmuyorum bu konuları

Keske arasaniz
Abla ben sana demedim niye ustune alindinki yoksa oylemisin derdim
Hatta aile ortaminda soylerdim iyice bozulurdu

ben bır erkek cocuk annesiyım ve degıl öpmek karsımdakı arkadasına ve hem çinsıne saygısızlık yapmasına dahı ızın vermıyorum kı benım oglum 2bucuk yasında.. masallah kadın yenı nesıl bozuk bır bırey yetiştirmeye and içmiş

Herkese selam kv sorunum vardı önceki konularda görüşmüyoruz irtibatı kestik. Eşimin bir ablası var 6 yasında bir oğlu var. Oğlunu sürekli kızlara tesvik ediyor. oğlum şu kıza aşık, bu kıza aşık vs vs gibi.
Dün bulustuk eşim ben görümcem eşi, cocuk parkta oynadı görümcem dedi ki oğlum dün bir kızı öpmüş sokakta kız ağlamış vurmuş buna... ama güle güle anlatıyor. eşimde bende bozulduk ben tutamadım kendimi sapık olacak böyle giderse lütfen alkışlamayın böyle şeyleri dedim beni orda tersledi ne alaka vs
konu uzamasın diye uzatmadım sert bir tavırlaydı cünkü neyse. cocuk orda da kücük bir kız buldu pesinden kosuyor öpmeye calısıyor eşimle ben müdahale ettik normal oynamaya basladı. bu durum hic hosuma gitmedi. bu arada benim de 10 yaşında bir erkek kardeşim var. ve biz annemle her zaman ona doğruları öğretiriz.
Bugün intagramda bu kadın cinayetleri ile ilgili herkesin paylastıgı bir videoyu hikayeye ekledim. aklımda görümceye laf atmak gibi bir sey yoktu aynı videoyu bir erkek annesi olarak kendi öz annemde paylastı cünkü.
Görür görmez eşimi aramış x bana gönderme yapıyor ben salak mıyım ne hakla karısıyor vs vs bir ton tartısmıslar. eşim eve geldi marketten bana bağırıyor karısma sanane ne karısıyorsun niye paylasıyorsun vs ben de patladım tek cocuk onun mu ben de cocuk bir erkek kardes ablasıyım dedim.
tutturdu eşim ablamı ara aramızı düzelt. ya arayayıp ne dicem kadına abla pardon haklısın oğlun istediği kızı taciz etsin masallah erkeğe mi diyeceğim allahım töbe yarabbim ya gerçekten cok gerginim
Asla arama.esin ablasıyla arasını kendi düzeltsin sananeymis.
İstedigin şeyi de paylaşırsın onlara neymiş icazet mi alacaz
Ruh hastasının çıkardığı anlamlardan biz mi sorumluymusuz bizeneymis ?

Valla onlar ailesine denk gelmemiş. Benim kızımı birisinin oğlu ailesinin kastı ile öpecek. Ben onlara dünyayı tersinden gösteririm. Küçücük kızların tertemiz dünyasını kendi pislikleriyle kirletiyorlar ve bundan zevk alıyorlar.
Kesinlikle özür falan dilemeyin hatta bence araya mesafe koymak için size fırsat.

Kocası da bulduğu kızı yakalayıp öpsün bi bakalım böyle gulebilecek mi?!! Kendisi yetiştiriyor zaten bi tane...! Allah ıslah etsin çocuk akıllıdır da inşallah okuldan falan öğrenir belki yanlış olduğunu bu zihniyet yoksa kolay düzelmez. Cok sinirlendim ya

O kadar üzüldüm ki çocuğa.. :KK43:
Yorumlardan birkaç tanesinde çocuğa fiziksel şiddetten bahsedilmiş.
Allah aşkına çocuk 6 yaşında ne bilsin ne suçu var,
annesi güldükçe destekledikçe o da iyi birşey yapıyorum zannediyor.
İnşallah aklı başına gelir annesinin ve bu şekilde devam etmez.

yuh yani! cocuk gelisimi okumus biri olarak yaptiginiz cok sacma. O yasta cocuklar cinsel kimlik edinir ve bu yuzden merak ederler. Dokunabilirler. Anne karninda bile masturbasyon yapan bebekler var, her sey ogrenilmis davranis degildir. insallah sizin tepkiniz cocukta travma yaratmamistir... Benim cogu kucuk ogrencim caktirmadan dokunur cunku, sadece meraktan.

yuh yani! cocuk gelisimi okumus biri olarak yaptiginiz cok sacma. O yasta cocuklar cinsel kimlik edinir ve bu yuzden merak ederler. Dokunabilirler. Anne karninda bile masturbasyon yapan bebekler var, her sey ogrenilmis davranis degildir. insallah sizin tepkiniz cocukta travma yaratmamistir... Benim cogu kucuk ogrencim caktirmadan dokunur cunku, sadece meraktan.
3-4 yasindaki cocuk poposuna dokundu diye koyamet koparan arkadasin yorumuna cevap yazmistim🤦🏻‍♀️ konuyu acan kisinin olayina gelirsek tepkinizde cok haklisiniz. Yine de arayi iyi tutmakta fayda var, esiniz icin o da.

3-4 yasindaki cocuk poposuna dokundu diye koyamet koparan arkadasin yorumuna cevap yazmistim🤦🏻‍♀️ konuyu acan kisinin olayina gelirsek tepkinizde cok haklisiniz. Yine de arayi iyi tutmakta fayda var, esiniz icin o da.
3-4 yasinda cocuk ozel bolge egitimini almis ve nerelere dokunabilecegini ogrenmistir coktan, bu 1.
2. si kimse bir sapikla arayi iyi tutmak zorunda degil, hele de kocasi icin. Kocasinin boyle bir sey istemeye hakki bile olamaz. Kimse kimseden boyle bir sey isteyemez, bekleyemez bana gore
3. Cocuk gelisimi okudugunuza emin misiniz? Psikoloji egitimi almis olmalisiniz ama teorinin tam tersini savunuyorsunuz. Kral ciplak demek yanlis bir sey degildir cogu zaman

3-4 yasinda cocuk ozel bolge egitimini almis ve nerelere dokunabilecegini ogrenmistir coktan, bu 1.
2. si kimse bir sapikla arayi iyi tutmak zorunda degil, hele de kocasi icin. Kocasinin boyle bir sey istemeye hakki bile olamaz. Kimse kimseden boyle bir sey isteyemez, bekleyemez bana gore
3. Cocuk gelisimi okudugunuza emin misiniz? Psikoloji egitimi almis olmalisiniz ama teorinin tam tersini savunuyorsunuz. Kral ciplak demek yanlis bir sey degildir cogu zaman
ozel bolge egitiminden cogu ailenin haberi yok, biz bile okulda bir nebze verebiliyoruz. Yani cocuk bu egitimi alsa bile cocuktur dokunur, onlar saf masum dusunuyor:) Egitim aldigim ve yillardir sinifta 3 5 yas cocuklariyla oldugum icin sahidim, hepsi surekli dokunuyor caktirmadan...
2.si de sizin gorusunuz... Bazi seylerin guzel yoldan anlatilmasi taraftariyim ama herkeste ise yaramaz tabi. Konu sahibi umarim en dogru yolu bulur.

28 yaşimdayim başima sadece bir defa boyle bir sey geldi. 3-4 yasindaki butun cocuklar devamli birilerinin popolarini ellemiyor siz ne diyorsunuz Allah askina ya.

Elalemin cocugu merak ediyor diye popomu minciklatacak degildim herhalde, banane travmasindan tabi ki kiyameti koparttim ogretseymiş annesi, ben kendimi elletmek zorunda degilim cocuk diye. Şaka gibisiniz.

Aklıma gaga bulut geldi, youtube videosunda iki çocuğa öpüşürseniz para vereceğim demişti ve cinsel istismara azmettirme suçundan cezaevine girmişti. Görümcenin yaptığı bundan çok çok daha iğrenç ve korkunç. Böyle ebeveynleri şikayet ettiğimizde bi sonuç alınır mı acaba hiç sanmıyorum ama.
Ona haddini bildirecek bir anneyle karşılaşmasını dileyecektim ama bu bir kızın daha istismar edilmesi anlamına geleceğinden görümcenizin en kısa zamanda hatasını anlamasını umuyorum. Ayrıca sizi tebrik ediyorum ve çok teşekkür ediyorum tepki gösterdiğiniz için. İyiki varsınız

kızlar dün kv rahatsızlandı hastaneye götürdüler cocugu bana bıraktılar. ben cocukla konustum tane tane herseyi anlattım cocuk o kadar naifki beni dinledi sohbet ettik yasının cok kücük oldugunu ve kızları zorla öpmemesi gerektiğini söyledim. bak annen de ben de bir kızız dayının da senin de hosuna gitmez dimi birinin bizi öpmesi dedim asla hosuma gitmez ablacım hemen döverim o adamı dedi.. 6 yasında. (cocugum yok bu konuda eğitimimde kendimce bir sekilde yumusak uyarmak istedim doğru mu oldu bilmiyorum) ama bu cocuk işlenebilecek bir cocuk siddete meyilli biri değil aksine yumusak sanatcı ruhlu bir cocuk üzülürüm eger kötü biri olursa ki insallah doğru yoldan ayrılmaz.. dün baya baya konustum anlattım ablacım böyle böyle bak diye herseyi söyledim ve anladıgını düsünüyorum

Oğlu kızları opuyormuş ta muş muş...aman ne buyuk marifet...övündüğümüz şeylere bak...biraz da bilim adamı olacak çocuk yetistirsin de vatana millete faydası olsun..

X