Görümce, oğlu, gündemdeki kadın olayları

Kristialia

Her dileyen alır, arayan bulur, kapı çalana açılır
Pro Üye
Anneler Kulübü
19 Eylül 2018
13.363
35.246
Herkese selam kv sorunum vardı önceki konularda görüşmüyoruz irtibatı kestik. Eşimin bir ablası var 6 yasında bir oğlu var. Oğlunu sürekli kızlara tesvik ediyor. oğlum şu kıza aşık, bu kıza aşık vs vs gibi.
Dün bulustuk eşim ben görümcem eşi, cocuk parkta oynadı görümcem dedi ki oğlum dün bir kızı öpmüş sokakta kız ağlamış vurmuş buna... ama güle güle anlatıyor. eşimde bende bozulduk ben tutamadım kendimi sapık olacak böyle giderse lütfen alkışlamayın böyle şeyleri dedim beni orda tersledi ne alaka vs
konu uzamasın diye uzatmadım sert bir tavırlaydı cünkü neyse. cocuk orda da kücük bir kız buldu pesinden kosuyor öpmeye calısıyor eşimle ben müdahale ettik normal oynamaya basladı. bu durum hic hosuma gitmedi. bu arada benim de 10 yaşında bir erkek kardeşim var. ve biz annemle her zaman ona doğruları öğretiriz.
Bugün intagramda bu kadın cinayetleri ile ilgili herkesin paylastıgı bir videoyu hikayeye ekledim. aklımda görümceye laf atmak gibi bir sey yoktu aynı videoyu bir erkek annesi olarak kendi öz annemde paylastı cünkü.
Görür görmez eşimi aramış x bana gönderme yapıyor ben salak mıyım ne hakla karısıyor vs vs bir ton tartısmıslar. eşim eve geldi marketten bana bağırıyor karısma sanane ne karısıyorsun niye paylasıyorsun vs ben de patladım tek cocuk onun mu ben de cocuk bir erkek kardes ablasıyım dedim.
yok anlasamıyoruz hayatımda ben böyle bir aile görmedim.
Eğitim,kültür cok önemliymiş (kendini eğitmek dahil)
tutturdu eşim ablamı ara aramızı düzelt. ya arayayıp ne dicem kadına abla pardon haklısın oğlun istediği kızı taciz etsin masallah erkeğe mi diyeceğim allahım töbe yarabbim ya gerçekten cok gerginim

Bir kadının düşmanı ,yine bir kadın tarafından yetiştirilen evlat oluyor ya çok acı gerçekten . Günümüz taciz-tecavüzcüleri de belki de böyle ailelerde yetişip ,kızlarımıza bulaşıyor .Allah karşılaştırmasin ne diyeyim ki

Valla ben olsam aramam afedersiniz de yaran mi var gocunuyorsun diye sorarlar insana .

çok iyi yapmışsın tebrik ederim. Videoyu üstüne alınması da iyi olmuş. Ne halt olduğunun farkına varmış en azından. Geri adım da atma video paylaşmanın hesabını mı vereceksin görümcene?

Toplumca başımıza gelen birçok musibetin sebebi yanlışa yanlış diyemememiz zaten. yanlışa tepki gösterebilen az sayıda insan var onları da böyle sindirmeye çalışıyorlar işte

Kayinvalidenizle olan konunuzu hatırlıyorum. Siz o kv nin halkından gelmiş kadınsınız, görümceyi çekirdek niyetine çitlersiniz.

Videoyu hangi niyetle paylaştınız bilemem ama görümcenin üstüne alınması isabet olmuş.

15 yıl sonrasının potansiyel sapığını yetiştirmeye baş koymuş kendisi.

Son düzenleme:
Dün ben sapık olur böyle yaparsınız dememin üzerine paylaşmışım eşimle bir ton tartışmış sabah bananeymiş karısamazmısım o istediği gibi yaparmış

Pislik bir kadın, kadın cinayeti işleyen onlarca erkekler kadar pislik. Bana bi denk gelse parkta benim kızı kovalasa falan .. Allahım hep adamına göre veriyorsun sınavı , aklını alırım onun evden çıkamaz bir daha. Pislik , bulaşma sana da bulaşır Allah ıslah etsin, eşinde neden karışma diyor ? bence asıl sorun eşinin tepkisi ?

eşi de normalde onun gibi ama dün biz tepki verince o da oğluna kızdı oğlum seninle konuşmuştuk senin yaşın bunlar icin küçük dedi kızması da ayrı bir komik
Pislik bir kadın, kadın cinayeti işleyen onlarca erkekler kadar pislik. Bana bi denk gelse parkta benim kızı kovalasa falan .. Allahım hep adamına göre veriyorsun sınavı , aklını alırım onun evden çıkamaz bir daha. Pislik , bulaşma sana da bulaşır Allah ıslah etsin, eşinde neden karışma diyor ? bence asıl sorun eşinin tepkisi ?

Annesi ile görüşmüyoruz ya içten içe bana tepkili eşim zaten aramızda çok iyi değil bu ailesi yüzünden 1 aylık evliyiz. Ablamla aram bozulsun istemiyorum diyor ama dün kendisi de tepki verdi

Yaşim 14-15ti galiba, bir magazada alisveris yapiyorum ve popomda bir el hissettim hışımla arkami dondum ne goreyim bacagim kadar kucuk erkek cocugu popomu elliyor yaşi belki 3-4 tur. Kiyameti koparttim orada.
Kiz cocugum olsa ve birinin cocugu gelip sıkıştırsa daha buyuk kiyamet kopartirdim.

Ne olacak o kucuk diye bir sey yok birileri ogretiyor demek ki oyle terbiyesizlikler, herkes sahip cikacak cocuguna. O kiz cocuklarinin anneleri ne diye başlarinda değiller hiç mi gormuyorlar yahu. Birileri sorumsuz, birileri terbiyesiz...
Diyecek bir sey bulamiyorum.

Bir de kesinlikle dün de dedim birinin ailesine denk gelse çocuğu da döver çocuk mocuk dinlemez gelir bi de bunlara bulaşır iyi de olur ama keske denk gelse

Sizde çocuk var mı ? Kendi kızına yapıldığını düşün ona göre karar ver. İnst bir sürü kötü şey paylaşılıyor ben sapık değilsem neden üzerime alınayım ki , demek ki kendisi sapık tacizci bir kadın olduğunun farkında ! Gerçekten berbat bir görümce düşman başına..

Dün ben sapık olur böyle yaparsınız dememin üzerine paylaşmışım eşimle bir ton tartışmış sabah bananeymiş karısamazmısım o istediği gibi yaparmış

E ama sapik oluyor doğru da neden buna idrak edemiyor ki ? Öptüğü kızın annesi /babası denk gelseydi bı o zaman görürdü gününü .

X