Gorumcem

Bende yeğenimin ilk doğum günü hazırlığını tek başına yaptım. Zaten Yengem doğum günü yapacaktı. Kendi evinde istediği misafirini çağırdı. Bütün hazırlıklar bana aitti. Ama sizin ki çok farklı bir durum bende sizin yerinizde olsam çocuğumun doğum gününü başkası organize etsin istemem. Büyük ihtimalle dede ve babaanne yle buluşturma çabası gibi geldi bana.
Benim de sonradan buradaki arkadaslar soyleyince aklima geldi ne salakmisim dusunemedim:KK66: gercekten anlamsiz cunku ortada bir samimiyetim yokken bana boyle bir teklifte bulunmasi. Hep de ayni noktaya takiliyorum,insan bir sorar sen yapacak misin dogum gunu diye?

canım :)
naptınız noldu dogum gunu meselesı merak ettım

canım :)
naptınız noldu dogum gunu meselesı merak ettım
:)
Cumartesi aksami esim ben annem ve oglumla yemege ciktik canim,orada kutladik biz bize
O aksam evde olmayacagimizi bile bile esimin kuzenleri aradilar size gelcez diye tekrar tekrar soyledik evde yokuz diye. Gorumcem de ayni sekilde. Kizdaki azme hayran kaldim. Annemin numarasini taaaa annemin okulundaki bir ogretmenden bulmus istemis ve anneme ulasmis.parti yapalim demis. Annem de ona cocuklar sevmiyorlar oyle seyleri, basbasa kutlamak istiyorlar demis. Ben bunlari annemden ogrenmedim tabii gorumcem kendisi soyledi. Annemi aradim niye soylemiyorsun seni aramis dedim. Aramizda kalsin demis meger anneme o da ondan soylememis:KK66: annemin numarasini aldigi ogretmen adam da annemin cok eski arkadasi ve gorumcemin de ilkokul ogretmeni. Yani taaa nereleri devreye sokmus ya. Adam da annemi aramis, noluyor bir sorun mu var x sana ulasmaya calisiyordu diye. Adamin esi ve kizkardesi de annemin arkadasi onlar da sanmislar ki ben esimle bosaniyorum,gorumcem de araya girsin kavgayi yatistirsin diye anneme ulasmaya calisiyor. Iste benim gorumcemin basima actiklari. Bir dunya insana aciklama yapmak zorunda kaldik sirf oglumun dogum gununu esimle basbasa kutlamak istedim diye.
Esim de bu olanlari ogrendi cunku onu da aramislar kavga var sanip. Su anda esim gorumceme ates puskuruyor. Onu elime bir gecirirsem fena olur uzak dursun diyor.
Bu arada bizim yemege ciktigimiz aksam gorumcem gene mesaj atti cunku aradiginda acmadim. Ben napayim simdi yegenime kuru kuru bir pasta alip gelmek icime sinmiyor dedi (pasta al gel diye davet de etmedik ustelik hala gelecek)
Gercekten biktim
Bugun yine aradi yine acmadim. Uzaklastirmaya calisiyorum

:)
Cumartesi aksami esim ben annem ve oglumla yemege ciktik canim,orada kutladik biz bize
O aksam evde olmayacagimizi bile bile esimin kuzenleri aradilar size gelcez diye tekrar tekrar soyledik evde yokuz diye. Gorumcem de ayni sekilde. Kizdaki azme hayran kaldim. Annemin numarasini taaaa annemin okulundaki bir ogretmenden bulmus istemis ve anneme ulasmis.parti yapalim demis. Annem de ona cocuklar sevmiyorlar oyle seyleri, basbasa kutlamak istiyorlar demis. Ben bunlari annemden ogrenmedim tabii gorumcem kendisi soyledi. Annemi aradim niye soylemiyorsun seni aramis dedim. Aramizda kalsin demis meger anneme o da ondan soylememis:KK66: annemin numarasini aldigi ogretmen adam da annemin cok eski arkadasi ve gorumcemin de ilkokul ogretmeni. Yani taaa nereleri devreye sokmus ya. Adam da annemi aramis, noluyor bir sorun mu var x sana ulasmaya calisiyordu diye. Adamin esi ve kizkardesi de annemin arkadasi onlar da sanmislar ki ben esimle bosaniyorum,gorumcem de araya girsin kavgayi yatistirsin diye anneme ulasmaya calisiyor. Iste benim gorumcemin basima actiklari. Bir dunya insana aciklama yapmak zorunda kaldik sirf oglumun dogum gununu esimle basbasa kutlamak istedim diye.
Esim de bu olanlari ogrendi cunku onu da aramislar kavga var sanip. Su anda esim gorumceme ates puskuruyor. Onu elime bir gecirirsem fena olur uzak dursun diyor.
Bu arada bizim yemege ciktigimiz aksam gorumcem gene mesaj atti cunku aradiginda acmadim. Ben napayim simdi yegenime kuru kuru bir pasta alip gelmek icime sinmiyor dedi (pasta al gel diye davet de etmedik ustelik hala gelecek)
Gercekten biktim
Bugun yine aradi yine acmadim. Uzaklastirmaya calisiyorum
vallahı gorumcen dengesız
:KK70:
ne kadar cahilce ve dedıgım dedık bı kız ya pes

kesınlıkle uzak dursun haklısın valla

ne demek ya araya bırılerını sokmak
ortalıgı karıstırmıs resmen :KK70:

vallahı gorumcen dengesız
:KK70:
ne kadar cahilce ve dedıgım dedık bı kız ya pes

kesınlıkle uzak dursun haklısın valla
Cok asiri uzatiyor. Beni aramasa keske abisini arasa,her gun gorusseler disarida. Gorumce guya ogretmen ama butun gunu bos. Ara abini cok ozledim seni hadi gel bir kahve ismarlayayim de dimi ama. Ille o kocasini da beni de zorla gorusturecek.hayir yani sevmiyorum be kadin seni artik anlasana :) yok anlamiyor. Eskiden severdim ama biktirdi artik

aksam arıyormu senı
arıyorsa esın acsın telefonu
kız da telefonda senı degıl abısıyle karsılassın :KK70:
yada numarasını abısıne yonlendır o aradımı esın cıksın telefona bence :KK70:

aksam arıyormu senı
arıyorsa esın acsın telefonu
kız da telefonda senı degıl abısıyle karsılassın :KK70:
yada numarasını abısıne yonlendır o aradımı esın cıksın telefona bence :KK70:
Aksam aramiyor. Inadina oglanin uyku saatinde ariyor :KK66: daha once de dedim kendisine telefonla konusamiyorum oglan uyuyor oluyor dedim sen bana yaz dedim yok gene ariyor ille ayni saatte gunduz

:KK70: tam arıza ya
karsısındakı ınsana saygısı olmayan sadece kendı bıldıgını okuyan bırı
buna ne desen bos
acıcaksın o telı oglan uyuyor tel sesıne uyandı musaıt olunca ararım deyıp dırek kapıcaksın en ıyısı :KK70:
veya hıc bızaman telını acmayacaksın
belkı vazgecer :)

:KK70: tam arıza ya
karsısındakı ınsana saygısı olmayan sadece kendı bıldıgını okuyan bırı
buna ne desen bos
acıcaksın o telı oglan uyuyor tel sesıne uyandı musaıt olunca ararım deyıp dırek kapıcaksın en ıyısı :KK70:
veya hıc bızaman telını acmayacaksın
belkı vazgecer :)
Ben de ikinciyi deniyorum artik canim
Yakamdan dussun abisini arasin diye
Yalakaliktan gebercek bi gun ondan korkuyorum yani

Ben de ikinciyi deniyorum artik canim
Yakamdan dussun abisini arasin diye
Yalakaliktan gebercek bi gun ondan korkuyorum yani
pekı gorumcene bırsey dedın mı bu konuda ortalıgı karıstırmıs ya :KK70:
ben olsam tepkı koyardım cunku
sakin kalmak cok zor

Nedir bu kv kp gorumcelerden cektigimiz.bekarlara duyurulur akliniz varsa ya hic evlenmeyin yada kimsesizler yurdundan evlenin...

X