Gorumcemin yaptığı normalmi banami garip geliyor🙄

Ben senin yerinde olsam kv nin getirdiği hiç bir şeyi çıkarmam.
Olduğu gibi poşetinde tutarım.
Akşamın sonunda da kalkarlarken poşeti götürür " al x sen zahmet etme ben senin poşetini getirdim hiç dokunmadık " der eline veririm :))

size yumurtanın parasını ben vereyim dediğine göre bunu hesaplayacak kadar CİMRİ
cimri olduğunu direk burdan anladım
çağırmayın evinize falan kv de de buluşun

cok anormal tabıkı
gozumun onunce canlandı yazdıklarınız
bence sız fazla sabırlısınız ben olsam emınım bı yerde eh be yeter artık derdım
bence mesafe koyun bayramdan bayrama gorusun derım
Patladığım zamanlar oluyor ama yüzsüz işte yinede geliyor evime. Ben cagirmiyorum yine çocukları bahane edip bayadir gitmedik ya sana gelmek istiyorlar diyor. Anca öyle çok nadir yani🤦🏻‍♀️ ama yinede sinirlerimi ziplatmayi basariyor

Ben senin yerinde olsam kv nin getirdiği hiç bir şeyi çıkarmam.
Olduğu gibi poşetinde tutarım.
Akşamın sonunda da kalkarlarken poşeti götürür " al x sen zahmet etme ben senin poşetini getirdim hiç dokunmadık " der eline veririm :))
Ayy akşamın sonuna kalsa keşke öyle fırsatım. Yemekten kalkar kalkmaz hadi onlarida çıkaralım hazır olsun der 🤦🏻‍♀️ sinirden böyle kafasını surtesim geliyor o anlarda

size yumurtanın parasını ben vereyim dediğine göre bunu hesaplayacak kadar CİMRİ
cimri olduğunu direk burdan anladım
çağırmayın evinize falan kv de de buluşun
Evet beni sinirlendiren durum bu oldu zaten. Bende o anda dedim ben kurabiye yapmayı beceremiyorum o yapıyor eşim sürekli istiyor asla yapmaz anca ona gidince önüne iki tane koyar. Bende dedim demekki malzemesini vermiyoruz diye yapmıyorsun baksana bana yumurta teklif edip oyuzden yapmayacağını dusundugune göre dedim kaldı öyle

Patladığım zamanlar oluyor ama yüzsüz işte yinede geliyor evime. Ben cagirmiyorum yine çocukları bahane edip bayadir gitmedik ya sana gelmek istiyorlar diyor. Anca öyle çok nadir yani🤦🏻‍♀️ ama yinede sinirlerimi ziplatmayi basariyor
cok haklısınız kesınlıkle terbıyesızlık yaptıgı
bırdaha gelmek ısterse bence musaıt degılım dersınız yıne de gelırse evınızden bırsey alacak olursa evımde olan sey bana lazım demektır kusura bakma bana lazım demenız gerek

haddını bılsın ya ne bıcım ınsanlar var

Ayy akşamın sonuna kalsa keşke öyle fırsatım. Yemekten kalkar kalkmaz hadi onlarida çıkaralım hazır olsun der 🤦🏻‍♀️ sinirden böyle kafasını surtesim geliyor o anlarda

İşte kalması için dolaba fazla alır koyarım.
Onlar gelince dolaptakileri çıkartırım.
Kv denin getirdiğini de kafasına fırlatırım :)

cok haklısınız kesınlıkle terbıyesızlık yaptıgı
bırdaha gelmek ısterse bence musaıt degılım dersınız yıne de gelırse evınızden bırsey alacak olursa evımde olan sey bana lazım demektır kusura bakma bana lazım demenız gerek

haddını bılsın ya ne bıcım ınsanlar var
Bidaha susmayı düşünmüyorum zaten. Asla böyle birşeye izin vermicem. Bu yumurta meselesi bana hamur yaptırmaya çalışması yine kendine çıkar meselesi. Biz korona iken bize ekmek bı kaç bişey alıp getirmişti eşi. Bizde iyilestik ama yine iki buçuk ay falan görüşmedik snra kvde de görüştük ben eşime borcumuzu sor ver dedim ben gorumcemin kızına bişey almıştım 95 tuttu onun bize koronada aldıkları 105 tuttu. Eşimde tamam işte helalleselim ödestik sayalım dedi gorumcemde he tamam falan dedi ama aklı o 10tlde nasıl kalmis olacakki hamuru yaptırıp çıkardı bence. Fazla yumurtalı biseydi. Bana yumurta parası teklif etmesinden anlamaliydim😳😳😳

Bidaha susmayı düşünmüyorum zaten. Asla böyle birşeye izin vermicem. Bu yumurta meselesi bana hamur yaptırmaya çalışması yine kendine çıkar meselesi. Biz korona iken bize ekmek bı kaç bişey alıp getirmişti eşi. Bizde iyilestik ama yine iki buçuk ay falan görüşmedik snra kvde de görüştük ben eşime borcumuzu sor ver dedim ben gorumcemin kızına bişey almıştım 95 tuttu onun bize koronada aldıkları 105 tuttu. Eşimde tamam işte helalleselim ödestik sayalım dedi gorumcemde he tamam falan dedi ama aklı o 10tlde nasıl kalmis olacakki hamuru yaptırıp çıkardı bence. Fazla yumurtalı biseydi. Bana yumurta parası teklif etmesinden anlamaliydim😳😳😳
nasıl bır gozu aclılık bu ya :KK43:
bunun evıne mısafırlıge de gıdılmez yakın arkadası komsusu falan ne cekıyordur evıne gıdıp oturan ıcın hesap yapıyordur geldıler tuvaletı kullandılar cay demledım deterjan su cay gıttı deyıp arayı acmadan gıdıp en az ıkı katını cıkarıyordur :) hasta ya

nasıl bır gozu aclılık bu ya :KK43:
bunun evıne mısafırlıge de gıdılmez yakın arkadası komsusu falan ne cekıyordur evıne gıdıp oturan ıcın hesap yapıyordur geldıler tuvaletı kullandılar cay demledım deterjan su cay gıttı deyıp arayı acmadan gıdıp en az ıkı katını cıkarıyordur :) hasta ya
Evet gerçekten öyle yapıyor. Ben ona senede 3 defa gidiyorum abartmiyorum bak evim kvdem den daha yakın ona. Ben ne zaman sana gelmek istiyoruz desem ayy annemde buluşalım hiç müsait değilim yapar gittikmide acısını çıkarır benden. Bana geldimi hep maviş sen şu yemekleri güzel yapıyorsun der onlarda hep masraflı şeyler bu güne kadar hiç kötü düşünmemiştim yılda 6kez geliyor diye en güzel şekilde ağırlamaya baktım ama cidden acısını cikardigini düşünüyorum kalanlarida toplayıp götürdüğü için

Herkese merhaba
Benim için dert değil canım sıkıldı olaya muhabbet etmek istedim.
Eşimin ablası evli iki çocuğu var 7 yıldır evliyim daha bir kere annesi olmadan benim evime gelmemiştir. Yani yadirgamiyorum olabilir demekki sadece başbaşa benimle konuşacak birşeyi yok diyorum. Bana gelmediği için bende gitmiyorum bı kaç defa gittim huzursuz hissettirdi bana kendimi bende bidaha gitmedim. Sürekli kv de de bulusurz.(Pandemiden dem vurmayın bu süreçte evler zaten yakın ama 2 ayda bir görüştük)
Yine iki ay oldu gorusmeyeli görüşme mevzusu çıktı bende bana gelin biz gelemeyiz dedim. Neyse bana geldiler yedik içtik derken benden bı tatlı hamuru yapmamı istedi ben beceremiyorum dedi bende evde 4 çocuk var kalabaligiz zaten sabahtan beri koşturmaca oturamadik sonra yaparm dememe rağmen çok ısrar etti ben sana hamurun yumurtasını falan yollarım dedi. Abla saçmalama işin yumurtasindamiyim dedim kızdım yapmaya başladım. Neyse sonra kp gelrken meyve getirmiş çıkardım yedik. Evlerine gitmek için kalktılar gorumcem yine her zamanki gibi kosa koşa mutfağa girdi babasının aldığı meyvelerin kalanlarıni aldı eşimde yuh artık abla dedi. Gorumcem hala çantaya koymaya uğraşıyor fln ya ne var be çocuklar yiyemedi dedi dönüp bana aldım ablam ben bunları dedi iyi tamam dedim ben yani ne denir ki. Ev sahibi sana koymamış al götür dememiş ne zaman gelse bana annesinin evden getirdiği şeylerin babasının para verip alip bize getirdiği ne varsa almaya çalışması yani alisamiyorum sanırım bana çok garip geliyor. Annesine gittiğimiz zaman hep yapıyor ama o annenin evi yani. Gorumceme gittiğimiz zaman kp kv alır getirir ben giderken eşimin babası anası almış ver bakim yarısını desem yada onun yaptığının aynisi yapsam şok olurlar heralde. Eşim annemlere gidince bişey vermeye çalışırsalar alma sakin boşver biz alırız der. Yani kp falan yumuşatıcı fazla aldım ihtiyaciniz varsa götürün der gorumcem hemen ay benim azalmıştı der adam artık isim söyleyip maviş al sen götür diyor 😄 tabiki almıyorum yani. Böyle işte gorumcemin bu huyuna alisamadigim gibi aslında hosumada gitmiyor evimden biseyler alınıp götürülmesi. Mesele bir yiyeceği kıskanmak amaan ne olcak götürsün mevzusu değil. Ev sahibi al götür yersiniz demeden onun alıp doldurup sonrada ben bunları aldım demesi🤦🏻‍♀️
Kişi kendinden bilir işi demisler kendi herseyin hesabini yapiyor demekki sizinde 2 yumurtanin hesabini yaptiginizi düsundu nedenirki hersey belli zaten

Kişi kendinden bilir işi demisler kendi herseyin hesabini yapiyor demekki sizinde 2 yumurtanin hesabini yaptiginizi düsundu nedenirki hersey belli zaten
Aynen öyle yeni gelismeler oldu. Gorusmez iken bile tepemize cokmeyi başarıyor sikmamak adına yazmadım burda. Uzak durmak istiyorum ciddi anlamda. Çocuğumun yiyeceği bir avuç kiraza göz koyup götürmesi zaten benim gözümde son noktayı koydu. 2 yaşında kızım gözünün önünde ilk kez yedi yahu hemde elinden alamadık cekirdekleriyle yuttu okadar beğendi. Tamam ben ertesi gün tekrar aldım o ayrı ama zaten herkes ne olduğunu anlamış 🤷

Aynen öyle yeni gelismeler oldu. Gorusmez iken bile tepemize cokmeyi başarıyor sikmamak adına yazmadım burda. Uzak durmak istiyorum ciddi anlamda. Çocuğumun yiyeceği bir avuç kiraza göz koyup götürmesi zaten benim gözümde son noktayı koydu. 2 yaşında kızım gözünün önünde ilk kez yedi yahu hemde elinden alamadık cekirdekleriyle yuttu okadar beğendi. Tamam ben ertesi gün tekrar aldım o ayrı ama zaten herkes ne olduğunu anlamış 🤷
Yani bazi insanlara ne yapsan boş o yuzden mesafe mesafe mesafe gercekten 10 yil yengemin psikolojik siddetine maruz kaldim ve kendi ailem dahi kimseye derdimi anlatamadim herkesin yaninda iyi yanlizken yada mesajla falan surekli siddet gordum psikolojik rahatsizlandim ve 3 senedir mucadele ediyorum bu surecde 2 cocuk kaybettim doktorlar psikolojik diyor yani olan size olur kimseye bisey olmaz o yuzden koyun mesafeyi gitsin

Yani bazi insanlara ne yapsan boş o yuzden mesafe mesafe mesafe gercekten 10 yil yengemin psikolojik siddetine maruz kaldim ve kendi ailem dahi kimseye derdimi anlatamadim herkesin yaninda iyi yanlizken yada mesajla falan surekli siddet gordum psikolojik rahatsizlandim ve 3 senedir mucadele ediyorum bu surecde 2 cocuk kaybettim doktorlar psikolojik diyor yani olan size olur kimseye bisey olmaz o yuzden koyun mesafeyi gitsin
Çok haklısın. Kendi evime cagirmiyorum zaten. Pandemi yüzünden değil 7 yıldır bu böyle iki ayda üç ayda bir anca mecbur davet ediyorum kendisinde gitmiyorum. Ama malesef kvde evinde denk geliyoruz ondada olabildiğince az muhabbet etmeye çalışıyorm düşünün buna rağmen böyle yapıyor demekki dahada sert mizaç olmalı. Sizde toparlanır siniz umarım haklısın insan sağlığı ile oynuyorlar

Bi psikologun sözu var surekli onu soylerim "bize gercek hastalar gelmez gercek hastalarin hasta ettikleri gelir " diye hayat felsefem oldu resmen bu insanlar hasta malesef siz kendinizi ailenizi koruyun

X