Gorumcemin yaptığı normalmi banami garip geliyor🙄

Herkese merhaba
Benim için dert değil canım sıkıldı olaya muhabbet etmek istedim.
Eşimin ablası evli iki çocuğu var 7 yıldır evliyim daha bir kere annesi olmadan benim evime gelmemiştir. Yani yadirgamiyorum olabilir demekki sadece başbaşa benimle konuşacak birşeyi yok diyorum. Bana gelmediği için bende gitmiyorum bı kaç defa gittim huzursuz hissettirdi bana kendimi bende bidaha gitmedim. Sürekli kv de de bulusurz.(Pandemiden dem vurmayın bu süreçte evler zaten yakın ama 2 ayda bir görüştük)
Yine iki ay oldu gorusmeyeli görüşme mevzusu çıktı bende bana gelin biz gelemeyiz dedim. Neyse bana geldiler yedik içtik derken benden bı tatlı hamuru yapmamı istedi ben beceremiyorum dedi bende evde 4 çocuk var kalabaligiz zaten sabahtan beri koşturmaca oturamadik sonra yaparm dememe rağmen çok ısrar etti ben sana hamurun yumurtasını falan yollarım dedi. Abla saçmalama işin yumurtasindamiyim dedim kızdım yapmaya başladım. Neyse sonra kp gelrken meyve getirmiş çıkardım yedik. Evlerine gitmek için kalktılar gorumcem yine her zamanki gibi kosa koşa mutfağa girdi babasının aldığı meyvelerin kalanlarıni aldı eşimde yuh artık abla dedi. Gorumcem hala çantaya koymaya uğraşıyor fln ya ne var be çocuklar yiyemedi dedi dönüp bana aldım ablam ben bunları dedi iyi tamam dedim ben yani ne denir ki. Ev sahibi sana koymamış al götür dememiş ne zaman gelse bana annesinin evden getirdiği şeylerin babasının para verip alip bize getirdiği ne varsa almaya çalışması yani alisamiyorum sanırım bana çok garip geliyor. Annesine gittiğimiz zaman hep yapıyor ama o annenin evi yani. Gorumceme gittiğimiz zaman kp kv alır getirir ben giderken eşimin babası anası almış ver bakim yarısını desem yada onun yaptığının aynisi yapsam şok olurlar heralde. Eşim annemlere gidince bişey vermeye çalışırsalar alma sakin boşver biz alırız der. Yani kp falan yumuşatıcı fazla aldım ihtiyaciniz varsa götürün der gorumcem hemen ay benim azalmıştı der adam artık isim söyleyip maviş al sen götür diyor 😄 tabiki almıyorum yani. Böyle işte gorumcemin bu huyuna alisamadigim gibi aslında hosumada gitmiyor evimden biseyler alınıp götürülmesi. Mesele bir yiyeceği kıskanmak amaan ne olcak götürsün mevzusu değil. Ev sahibi al götür yersiniz demeden onun alıp doldurup sonrada ben bunları aldım demesi🤦🏻‍♀️
Şekerim herkesin görümcesi başka başka 😂seninki en azından senin yanında 3-5elma muz alıyo..benimki de küçük dağları yaratmıştır asla böyle şeylere tenezzül etmez ama eşime gizli saklı neredeyse her ay kendi kişisel bakım ürünlerini, çocuklarının ihtiyaçlarını filan aldıttırır eşime birkaç kere mesajlarınızı gördüm niye ailemizin parasını benden gizli yolduruyorsun dediğimde elden peşin parasını veriyor dedi..tabiki buna hiç şahit olmadım doğru mu bilmiyorum ama sürekli devam ediyor bu durum..eşinden gizlediği içinmiş..madem sana peşin verecek parası varsa gidip gizlice başka bir kredi kartı çıkartıp onunla alış veriş yapsın diyorum ama nafile..beni bir gün arayıp nasılsın demez ama kocamı yoluk tavuğa çevirir.. Küçük görümcem ve annesi de ayrı .. Öyle yani..

Bence eşinle de konuşup bir gün boz görümceni..benim çocuklarım da yemedi ayrıca annemler bana getirdi sana gelirken de getirirler de..ne ayıp ya seninkinin de benimkinin de yaptığı😠

Pandemi konusunda haklısın😊 ihtiyacı yok ama hesapcidir. Evinde market fişlerini biriktirip eşinin giderlerini hesapladigini arabaya ne kadarlık benzin aldığını sorup yazdığını duydum
O zaman beleşçilik yapmaya çalışıyor..pintilikten ölmüş ayol kadın😂

X