görüşlerinizi alabilirmiyim

deryamlm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2014
47
1
34
Merhaba hanımlar

24. haftamızdayız oğlumla. Çok mutluyum ilk bebeğimiz bizim çokta heyecanlıyım.Yalnız benim daha bebeğime aldığım hiçbirşey yok.Annemler ablam eşimin annesi kardeşi sürekli bişey falan alıyor ama ben daha hiç birşey almadım bakıyorum sürekli ama hiçbişey bulup beğenemiyorum acaba umursamaz annemi olcam diye sürekli endişelerim var:KK43::KK43:c.tesi dahil çalışıyorum birde 8,30-19,00 mesai saatlerim ama bunuda bahane olarak goremiyorum aşırı karmaşık duygulardayım.Mayıs itibariyle işi bırakıcam ondan sonra bakarım hepsini alırım diye kendimimi avutuyorum acaba? fikirlerinizi alabilirmiyim..

ben de hala hiç bir şey almadım daha erken olduğunu düşünüyorum :) benim yaşadığım yerde de doğru düzgün mağaza yok o yüzden haftasonu şehir merkezine gidebilirsem alacağım ama bence şimdilik erken , zamanı gelince zaten onu da aliyim bunu da aliyim diye durduramayacağım kendimi biliyorum :))

ben de hala hiç bir şey almadım daha erken olduğunu düşünüyorum :) benim yaşadığım yerde de doğru düzgün mağaza yok o yüzden haftasonu şehir merkezine gidebilirsem alacağım ama bence şimdilik erken , zamanı gelince zaten onu da aliyim bunu da aliyim diye durduramayacağım kendimi biliyorum :))

Yani haklı olabilirsin vicdan yaptım sanırım cvp vermen rahatlattı biraz tsk ederim :):KK49:

X