Göz kapagi estetigi yaptiranlar

Alimee81

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2022
813
565
Izmir deyim ve hem iyi hemde fiyat olarak abartmamis bi yer tecrube etmis olan varmi? Iz kaldımi memnunmusunuz? Ucreti ne kadardi? Cok teşekkür ederim ❤💐

Arkadaşlar cvp veren olmamış Denizli de yaptırıp memnun olan varmi?

Ben dr Fatih atmaca ya yaptırdım. 2020 de üst göz kapağı deri fazlalığı aldırdım. ilk 1 sene muhteşemdi çok freş bi bakışlara gözlere kavuşmuştum. Şuan hemen hemen eski haline dönmeye başladı gibi bana ozamanlar 4 seneden önce birşey olursa gel demişti hiç birşey olmaz demişti. Bu ayın 24 üne kontrol icin randevu aldım bakalım ne diyecek yaptığı işin arkasında duracak mı yoksa bu durumu kabullendirmeye mi çalışacak göreceğiz. Hocamız yalnız kişilik olarak çok muazzam muhteşem enerji doluydu çok Güler yüzlü karşılamıştım. O zamandan bu zamana neler değişti tabi bilmiyorum

Ben dr Fatih atmaca ya yaptırdım. 2020 de üst göz kapağı deri fazlalığı aldırdım. ilk 1 sene muhteşemdi çok freş bi bakışlara gözlere kavuşmuştum. Şuan hemen hemen eski haline dönmeye başladı gibi bana ozamanlar 4 seneden önce birşey olursa gel demişti hiç birşey olmaz demişti. Bu ayın 24 üne kontrol icin randevu aldım bakalım ne diyecek yaptığı işin arkasında duracak mı yoksa bu durumu kabullendirmeye mi çalışacak göreceğiz. Hocamız yalnız kişilik olarak çok muazzam muhteşem enerji doluydu çok Güler yüzlü karşılamıştım. O zamandan bu zamana neler değişti tabi bilmiyorum
Ne kadar odediniz? Duzeltme yapacakmi ne drdi dr bey? Teşekkürler

Ne kadar odediniz? Duzeltme yapacakmi ne drdi dr bey? Teşekkürler
Ben oZaman 2500₺ ödemiştim şuan 15 bin civarında sanırım. Görüştük bu sefer alırsam kapanmaz kaşlara az birşey botox yaptırırsan o kırışıklık da kalkar dedi bilmiyorum. Yardımcısına yazdım birdaha gene dönüş yaptılar sağılsınlar gelin birdaha bakalım alınacak durum varsa alalım dedi. Ama doktor bey diyor Cok alırsam göz kapakların kapanmaz vs diyede o eski freş bakışlar gözlerde yok yani. Bilmiyorum kararsız kaldım. Ama sağolsun Fatih hoca işinin arkasında dakiklik cevaplar ve ilgi alaka en üst düzeyde çoğu hekim yapmıyor bunu oda iyi birşey

Devlet de para ödemedim. Çok güzel oldu çok memnunum sağlık açısından bir sıkıntı yoktu.

Sonuç be oldu kontrolden sonra?

X