Göz Makyajı Göz makyajı.......

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

guzyeli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2009
20
0
makyaj yapma konusunda eğitimliyim...sorularınız warsa cwplayabilirim zeynep....

Öncelikle tşkler bunun için..
Benim gözlerim hafif dışarı doğru çıkık ve hafif çekik.. Ve ben çekikliğini daha da arttırmak istiyorum..
Açık kumral saçlı kahve-yeşil gözlü beyaz-buğday tenli arasıyım..
Kalemi nasıl çekmem gerekiyor.. Ve hangi tonlar..
Tşkler şimdiden zeynepcim..

bende bişi sorcam benim gözlerim hep şişiyor bunu kapatmak için ne önerirsiniz acaba ??

slm gözlerinin şişkinliğini kapatmak için makyaj dan önce elma uygulayalım daha sonra beyaz far yerine açık renkte bi far kullan mesela sarıya yakın kahwe tonları

mrba cnm...gözlerinin içinden dışa kalınlaşacak şekilde kalem çkmelisin ve kalemeini far fırçasıyla yumuşat yani üzerinden geç.daha çekik olacaktır zada olsa bi kuyruk olmalı

gözlerim iri ve çökük.farı göz kapağıma sürsem bile içinde kalıyo hiç gözükmüyo.gerçi yapmayıda bilmem ama uğraşsamda olmuyo.nasıl yapabilirim

merhabalar benim gözlerimde yeşil eyeliner yakışırmı bana küçük gösteriyo gibi geliyo ve
hangi renk far kullanmalıyım..teşekkürler

slm güzyeli benim de gözlerimin önü çukur ve göz altlarım koyu renk.bunları önlemek için ve gözlerimin daha aydınlık durması için ne önerirsin?nasıl bir göz makyajı uygulamalıyım?(buarada gözlerim kahve, tenim hafif esmer...cevabın için şimdiden teşekkürler canım:))

slm eminik gözlerinin çukur olan kısmına yoğunlaşma sakın onları kapatmak yada kamufule etmekle uğraşıcam diye daha belirginleştirirsin dikkati ve yoğunluğu dışa verelim yani kuyruk kısmına ok örnğin farın açık rengini çukur dedğin kısmına sür aynı farın bi kaç ton koyusunu gölge yapabilecek şekilde kuyruk kısmına yani kaşın bitimine kadar kullan..daha sonra yumuşak uçlu çok koyu renk olmayan bi göz kalemi ince bi şeklde yine içten dişa kalınlaşacak şekilde çekk vee son rütuş rımel bol bol rımel ok cnm...

nursunaz merhb.. elini makyaj yapmaya kesinlikle alıştır olmuyo diye bişey yok aynanın karşısına geç fakat dışarıya çıkmıycağın bi gün makyaj yapmayı dene kalem çek sil olmazsa bi daha ama silerken çok tahriş etmemeye dikkat et....far yerine kalem dene kaş bitimiyle kirpik dibini belirginleşir gözün çukuruyla uğraşma ok

merhaba guzyeli ben genelde kalem cekerim gözlerimede bişy sorcaktm benm gözlerm iri ve yuvarlak ben brzdaha badem olsnlar istiorm söyle yapıorm gözumun içine siyah kalem cekıorm gözumun ortasnda kırpık diplerine cekıorm snrada kalemi gözmun dışndan uzatıorm acaba dgrumu yapıorm bana pek badem gbi gelmıo cnku ama bzen böle yapnca badem gbi gelıo annamadm gtti hehehe

merhaba cnm benimde bir sorm war. . . farıımı sürünce biraz zamn geçtktn snra bir araya toplanıo.ne yapmam lazım .

arkadaşım ben malesef hiç makyaj yapmayı beceremeyenlerdenim :KK43:( Nurgül Yeşilçay ın göz yapısına benziyor gözlerim ama rengi Kahverengi . yüz yapım ten uyumum da benziyor . ona makyaj yapmak yakışıyor ama ben beceremiyorum .. saç rengimde kumral . Yeşil ve mavi tonları seviyorum galiba yakışıyor da. Hani alta nasıl bir far üste nasıl bir far uygulamak gerekir , göz kalemini nasıl kullansam iyi olur bilemiyorum

guzyeli merhaba...banada yardımcı olursan sevinirim...benm gözlerim büyük ve koyu kahve...yaptığım makyajlarda gözlerimi ön plana çıkarmayı seviyorum.ama pek bi bilgim yok.mesela bi ara kahverengi kalem çekiyodum gözlerimin için herkes bana gözlerin kızarmış diodu :KK70:. bana günlük yaşantı için doğal bi gözmakyajı önerebilir misin?eğer far ve kallem markası verirsende ii olur çünkü pek çeşidim yok :) tşkler...

Ya canım benim göz kapaklarım aşağıya doğru.çekik gözlere sahip olmak için nasıl makyaj yapmalıyım

benim gözlerim kahverengi hatta ela gibi çok açık.ne renk makyaj yaparsam yapaım yakısmıo gibi gelıo.hangi tonları kullanmalıım

gözlerim ela ile yeşil karışımı(güneşte yeşil oluyo) bir renkte gözümü yeşil göstermek için hangi renk kalem ve eyeliner sürmeliyim

beyyine kesinlikle koyu renk kullanmalısın koyu yeşil ve hatta kirpik diplerine siyah kullanamalısın koyu ton açık göz rengini ortaya çıkarırr açık yeşil göze açık renk var olmaz bol rimel ve farın ne renk olursa olsun kirpik diplerin kesinlikle koyu olmalı hatta kullandığınn farınla siyah göz kaleminn üzeinden geçmeyi dene:)

X