Göz makyajınızı nasıl temizlersiniz?

Neutrogena tavsiyem diadermineden yzak durun goz makyaji adina.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Yves Rocher' nin göz makyajı temizleme ürününü kullanıyorum, çok memnunum. Uçucu yağlar var, kullandığında yağlı gibi, ama bi süre sonra uçuyor..

Ben göz makyajımı çıkartmak için Sephora'nın çift fazlı temizleme suyunu kullanıyorum mavili beyazlı olan. çok da memnunum zarar vermiyor göz çevreme, üstelik lens de kullanıyorum :KK49:

Ben diadermine nin mayjaj temizleme ürünüyle temizliyorum, sonra da yüz jeli ile yıkıyorum. Siyah noktalarım olduğu için en son bir de tonik sürüyorum.

Ben göz makyajımı çıkartmak için Sephora'nın çift fazlı temizleme suyunu kullanıyorum mavili beyazlı olan. çok da memnunum zarar vermiyor göz çevreme, üstelik lens de kullanıyorum :KK49:

ben de ayni urunu kullaniyorum cok memnunum, baska markalarda gozum tahris oluyor cunku hemen cikmiyor surekli pamugu surup duruyorum, bununla suya dayanikli makyaji bile yumusak hareketlerle kisa bi surede cikarabiliyorum. bu arada ben de lens kullaniyorum hassas gozler icin ideal bir urun

ben dovenin yüz temizleme mendiliyle temizliyom arkasından yine dovenin salatalık özlü sabunuyla yıkıyom sonrada bi güzel gülsuyuyla yıkıyom bitiyo tahrişte etmiyoo gülsuyu yerine maden suyuda kullanabilirsin krem olarakta bepanteni tercih ediyom hücre yenileyici özelliği olduğu için benim cildime iyi geliyo pamuk gibi
güzel bir yöntem uyguluyorsun aynılarını bende yaptım en çok memnun kaldığım yöntem oldu:)

Suyla akıttıktan sonra garnier waterproof temizleyiciyi kullanıyorum

X