Gözaltı Morluğu ve Çöküklüğü

melisa2013

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2012
35
6
Herkese Merhaba,

Gözaltı morluğu ve çöküklüğü için ameliyatla ya da lazerle kesin çözüm var mıdır? Bu konudaki bilgilerinizi paylaşır mısınız?
Teşekkürler

Yağ enjeksıyonu yapılıyor o kalıcı ancak çok ıyı bır doktor gereknyoksa torba gıbı ya da bezelye gıbı oluşumlar oluyor çok ıyı yapılanlar ışık dolgusu gıbı guzel görüntü veriyor ama dediğim gibi doktorun bu konuda tecrübesi ve işlemi nasıl yapıyor önemli

Aynı sorun bende de var yağ enjeksiyonu ben de düşünüyorum ama riskliymiş ehli biri yapmadıkça. Bi de gözaltı morluğuna kalıcı makyaj yapıyorlarmış pigmenterapi diye 10 yıl süre başka işleme gerek kalmıyormuş onu düşünmeye başladım.

Çöküklük için göz altı Işık dolgusu öneririm. 1 sene oldu yaptıralı hala duruyor, o solgun hasta gibi görünüm gidiyor. O çöküntü gittiği için de morluklarda da görünüş olarak azalma oluyor,ışık oyunu gibi.
Ben bir de morluk için kremler kullanıyorum şimdi çok çok daha iyi durumda eskiye göre.

sanemcan panda kamuflajı deneyen var mıdır?
kalıcı makyaj gibi bir uygulama yapıyor.
bilen araştıran veya yaptıran varsa paylaşırsa çok sevinirim

Aynı sorun bende de var yağ enjeksiyonu ben de düşünüyorum ama riskliymiş ehli biri yapmadıkça. Bi de gözaltı morluğuna kalıcı makyaj yapıyorlarmış pigmenterapi diye 10 yıl süre başka işleme gerek kalmıyormuş onu düşünmeye başladım.
onu yaptırdım sakın yaptırmayın bi ise yaramadığı gibi gözaltımda kalıcıyag bezesi izı bıraktı
sanemcan panda kamuflajı deneyen var mıdır?
kalıcı makyaj gibi bir uygulama yapıyor.
bilen araştıran veya yaptıran varsa paylaşırsa çok sevinirim
yaptırmayın sakın ben yaptırdım

Çöküklük için göz altı Işık dolgusu öneririm. 1 sene oldu yaptıralı hala duruyor, o solgun hasta gibi görünüm gidiyor. O çöküntü gittiği için de morluklarda da görünüş olarak azalma oluyor,ışık oyunu gibi.
Ben bir de morluk için kremler kullanıyorum şimdi çok çok daha iyi durumda eskiye göre.
Selam Dr unuz kimdi acaba

X