Lazer Epilasyon Gözde Ertan Kılıç Lazer Epilasyon

ppdddpp

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2019
4
1
33
Yaklaşık iki senedir epilasyon için gidiyorum. İlk gidişimde belimi yaktılar, tenimin koyu olduğunu onların hatası olmadığını söyledirler. 4 ay önce tekrar işlem sonrasında bacaklarım yandı ve karşılığında sadece vazelin sürmemin yeterli olacağını söyleyip konuyu kapattılar. İzlerim hala geçmedi! Vucüdumu yakmaları bir yana, gösterdikleri tutum hiç hoş değil. Her seferinde işlem yapan personellerin değişmesi de cabası

Eklentiler

• B3DAC95A-1957-41F4-912E-5AC15342F05B.jpeg
    B3DAC95A-1957-41F4-912E-5AC15342F05B.jpeg
    103,5 KB · Görüntüleme: 123
  • 456DE5B7-0F14-45D3-86EA-01D5119A363C.jpeg
    456DE5B7-0F14-45D3-86EA-01D5119A363C.jpeg
    54 KB · Görüntüleme: 135
  • A055B6D6-8618-4B5A-8E7E-565F9AFF5AD5.jpeg
    A055B6D6-8618-4B5A-8E7E-565F9AFF5AD5.jpeg
    152,8 KB · Görüntüleme: 165
Çok çok geçmiş olsun.... Ten renginiz gerçektende müsait değil, keşke ilk belinizi yaktıklarında sonra bacakların için gitmeseydin... Krem olarak ne kullanıyorsun....Alex miydi lazer?

Çok çok geçmiş olsun.... Ten renginiz gerçektende müsait değil, keşke ilk belinizi yaktıklarında sonra bacakların için gitmeseydin... Krem olarak ne kullanıyorsun....Alex miydi lazer?
La roche un bir kremi var onu kullandım, madecasol de sonrasında iyi geliyor. Malesef paramı ödediğim için devam etmiştim ama etmemeliydim. Çok teşekkür ederim geçmiş olsun dilekleriniz için. Makina alex evet

La roche un bir kremi var onu kullandım, madecasol de sonrasında iyi geliyor. Malesef paramı ödediğim için devam etmiştim ama etmemeliydim. Çok teşekkür ederim geçmiş olsun dilekleriniz için. Makina alex evet

İşte bu yüzden paket fiyat satan yerlerden hanımlar uzak durmalı ben her gittiğimde seans ödüyorum.. Patetes rendesi yapıp tülbentle sarabilirsin yanan bölgeleri, organik kantoron yağıda iyidir.. Madecassolu hiç beğenmiyorum..

Çok geçmiş olsun. Kardeşim de oraya gitmeyi düşünüyordu artık hayatta gitmez. İyi ki bizleri haberdar ettiniz. Çok teşekkürler.

İşte bu yüzden paket fiyat satan yerlerden hanımlar uzak durmalı ben her gittiğimde seans ödüyorum.. Patetes rendesi yapıp tülbentle sarabilirsin yanan bölgeleri, organik kantoron yağıda iyidir.. Madecassolu hiç beğenmiyorum..
Çok teşekkür ederim, deneyeceğim ☺️. Bundan sonra da kesinlikle paket fiyatla gitmeyeceğim.

Çok çok geçmiş olsun kesinlikle şikayetvar sitesine ve kliniğin facebook instagramına vs de yazın paylaşın inşallah sizin de düzelir. Ndyag uygulaması gerekiyordu koyu tene... izler düzelir Allah’ın izniyle siz hiç moralinizi bozmayın çok iyi doktorlarımız da var

Hangi cihazla çalıştılar ve kaç joulede çalışıldı? Tekrar geçmiş olsun
Çok çok geçmiş olsun kesinlikle şikayetvar sitesine ve kliniğin facebook instagramına vs de yazın paylaşın inşallah sizin de düzelir. Ndyag uygulaması gerekiyordu koyu tene... izler düzelir Allah’ın izniyle siz hiç moralinizi bozmayın çok iyi doktorlarımız da var
Çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için... makina ile iligili bilgiler bilmiyorum. Tek bildiğim bu saatten sonra sadece doktor olan yerlerde yaptıracağım.

X