Gratis,watsons,rossman indirimleri:))

O

INecto iyi bi markami
Evet canım iyi bir marka,ürünlerin %90 organik hindistan cevizi yağı oluşturuyor,hayvanlar üzerinde deney yapmıyormuş,bildiğim kadarıyla,kokusuda harika hindistan cevizi kokuyor,yapısıda jöle kıvamında rengide şeffaf,ben çok beyendim açıkcası,saç serumunu özellikle kullandım çok beyenmiştim sevdiğim ürünler arasındadır,inecto :KK69:

Kızlar yüz bölgesi için BB krem almayı düşünüyorum,hangi markayı önerirsiniz?:21::21::21::21:

Evet canım iyi bir marka,ürünlerin %90 organik hindistan cevizi yağı oluşturuyor,hayvanlar üzerinde deney yapmıyormuş,bildiğim kadarıyla,kokusuda harika hindistan cevizi kokuyor,yapısıda jöle kıvamında rengide şeffaf,ben çok beyendim açıkcası,saç serumunu özellikle kullandım çok beyenmiştim sevdiğim ürünler arasındadır,inecto :KK69:
Ya organik oldgunu nerden bliorsn hic duymamistim dha once boyle bir urun arıyordum gercekten cok saoln hondistn cevizide nekadr fydlai saca olsn ben biraz dogalciyim bu şeylerde

Ya organik oldgunu nerden bliorsn hic duymamistim dha once boyle bir urun arıyordum gercekten cok saoln hondistn cevizide nekadr fydlai saca olsn ben biraz dogalciyim bu şeylerde
Evet canim.hindistan cevizi yagi ozellikle cok faydali saci onariyor.uzamasina yardim ediyor.bide ben kokusunu cok seviyorum.gratlste baska marka sampuanlarda var.gittigimde onlarada bi bakicam belki baska bisey alirim.hep ayni urunu kullanmayi sevmiyorum.hep deisik kullaniyorum.

En sevdiğim indirimler yaa, bir şey almayacak olsam bile mağazalara girip yeni ürünleri denemek çok hoşuma gidiyor ve bir anda motivasyonumu yükseltiyor :)

X