Grmce, Gelin - Gelin, Grmce..

damatın yakasındada cıcek yada beyaz mendıl olur, sen hıc dusugune yakasında cıcek olan bır adam gordunmu :):):)

Ben de bir bekar görümce var evlere şenlik... Hep o haklıdır, annesi haklıdır, kardeşi haklıdır, bir kere de sen şu konuda haklısın demedi... Kendine güveni tam maşallahh,,, Ama benden 10 yaş büyük daha bir tane çıktığı kişi, olmadı. Çok ukala, hiç laf söylenmez aksi huysuz hastalık hastası, çirkef, burnu kaf dağında... Küçük dağları bu yaratmış yani... Küstah, eşimi yeni evliyken çok doldurdu ama artık yapamıo ben annemlere gitsem batardı, ben okuyordum o da batıyordu, Çekemez hiç bir şeyi kıskançtır gururludur, bir de kaynanam onunla gecinemezsem bizi evden atacaktı başka bir eve cıkacaktık böle tehdit etmişti beni... Şimdi noldu peh hiç bir şey yapamazlar ayrıca evden atarsa da ben çooooooooook üzülürüm çokkkkkkk sinirimden göbek atarım vaallaa:KK66: :KK66: Ne dersem yanlış anlar benim görümcem ultra alıngandır... Bir konuda muhalefet olamazsın hep sen haklısın abla sen ne dersenn doğrudur dersen geçinirsin ama yok ben böyle düşünüyorum demeyeceksin küser aylarca barışmaz... Daha doğrusu gecimsizdir zaten herkesle küs. Pek kimseyle samimiyeti yok bütün gün anasıyla evde oturur. Ancak benim için en zor tarafı eşimle aynı işi yapıo ortak dükkan.. Yani eşimin yanına inince mecburen onun ekşi suratını görüyorum... Ahhh ahh keşke şöle arkadaş gibi olabilseydik ama nerde onunla imkansızzz

boş ver canım sen şu dış seslerı belkı o da beyazı sevıyordur oyle düşün sen ne olursa olsun kendıne bak gelın olan o gunun sahıpı olan sensın gerisı yalan

ben bu konuda takintiliyim biraz..benden başka kimsenin beyaz giymesini istemem düğünümde..
yengem bir kaç düğüne beyaz giymişti,o yüzden ona açık ve net bu düşüncemi söyledim mesela..cevremdeki herkesede söylüyorum..hatta davetiyeye not bile düşmeyi düşünüyorum..
bu bir görgü ve saygı olayı..düğünde gelinden başka kimse beyaz giymemeli..o gelinin gunü ve gecesi..ben olsam,dediğim gibi ben bu konuda hassas oldugum için,gorumceme söylerim,beyaz giymemesini söylerim..ama senin için bu sorun degilse bence hiç bir şey söyleme..önemli olan benim veya Ayşe'nin fatmanin fikri değil sonuçta..önemli olan senin fikrin..insanların fikirleriyle de hareket etme..

:teytey: :sm_cool: yakaladın benı . ne gıyerse gıysın

olumunekankayizsmile

haklısın canım ne giyerse giysin. biz yaptık düğünlerimizi geçirdik bu evreleri..
kimseyi çok da kırmamak lazım.
:1hug:
konu sahibi de düğünü yapmıştır gelişmeleri merak ediyorum.boshayallersmile

Ayy ben giymistim ama inanın böyle düsünmemistim hicc..:1shok:
Biliyorsunuzki bir kac senedir beyaz abiyeler cok moda..
Bende bu rengi cok seviyorum sık elbiselerde:kedi:
Valla gelinimiz ne düsündü bilmiyorum ama kuzenide beyaz bir elbise giymisti benim elbisenin kısa olanı yanii yanlıs düsünsee o kuzeni ve cok yakınlar söylerdi diye düsünüyorum..

Ama simdi dank etti düsünmeden giyerse sorun yapmam da sevmedigim icinse ve kendisine gelince saygısızlık gibi görürsee fesatlıgından giydi derim sinir olurum..Hem bekarsa daha beyaz ve cookk sık bir elbise alırım belkide hafif tarlatranlı..

O seytansa ben ondan daha seytan olurum diyorum ya kendisine yapılsa hoslanmayacaksa ve kalkıp bana yapıyorsa fesatlıktandır!!alsanaalsanasmile

benim görümcemde kırık beyaz giydi benim düğünümde.hatta onun söyledğine göre onu gelin sanmışlar.hahahaha çok güldüm.benden yaşca büyük ve bekar zavallaım istediğine babası vermiyor.gelinlik merakını gideerdi böylece.ama inat değilmi bir düğünü olsun bırak kırık beyaz giymeyi beyaz giyicem.o bana öyle yaptı bende yapıcam.işi inada bindiriyorum.bana kolay gelsin.işallah kayınpeder istediğine verirde başımızdan def olur gider.allahım sen büyüksün.

X