Grnmez Di teli (nvisalign)

invisalign çok pahalı bır yöntem egerki belli olmasın istiyorsanız kesınlıkle şeffaf braketleri tavsıye ederım . ben 2 aydır kullanıyorum çok yakın temas kurmadıkca belli olmuyor sadece düz metal bı tel cizgi geçiyor ama hıc belli olmuyor . hatta yaptırdgım ilk gun erkek arkadsım hanı bugun tel taktıcaktın nıye buluşmadık gıbısnden azarladıgını bıle hatırlıyorum :) bu arada fiyatıda invisaligne oranla ucuz 5 bın verdık bız

cok rahat bir tedavi sureci gecirdim, sona yaklastım 1 ay sonra tedavim bitiyor, inanılmaz sekilde şuan dişlerim dumduz, on dişlerim ust usteydi, yanlar da biraz dardı, daha once bahsettiğim gibi tedavi her dise uygun olmayabiliyor, ben ahmet beye baska bir arkadasımı daha goturmustum onda diş cekimi gerektiğini o yuzden uygun olmayacagını soyledi, ona seffaf tellerden taktı, ama ınvisalignı şıddetle tavsiye ederim, kımse farketmeden dislerim cok guzel oldu:)) en azından gidip bir fıkrını alabilirsin, cok guzel sekilde anlatıp acıklıyor. Ortodontist dr. Ahmet pınar dent suadiye diş kliniği

womaninblack merhaba... nasılsın? nasıl oldu dişlerin? sanırım ekim başı gibi ben de tedaviye başlicam ama hala bu yöntem işe yaramaz diyen bazı ortodondistler yüzünden kararsız kalıyorum :KK43:

merhaba arkadaşlar konu baya eski ama ne durumdasınız bu yöntemi kullananlar kullanmayı düşünenler var mı fikir ve tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim

dün itibariyle taktırdım üstelik benim diş yapımm bı hayli bozuk, yanı sadece ufak tefek bozuklukları değil büyük sorunları da çözüyor. şimdilik iyi anlaştık invisalign ile :) hospitadent de yaptırıyorum 4000 tl. sansıma kampanya vardı pazarlık yapınca da baya indirim yapıyorlarr bilgilerinize :)

Merhabalar;

Ben sırf sizin invisalign ilee ilgili yorumlarınızı okuyunca bu siteye üye oldum.

Size yazabilmek için.

Tedaviyle ilgili geçen yıl yorum yapmışsınız galiba.

Bu tedavi yöntemi ve doktorunuz ile ilgili detaylı bilgileri paylaşırsanız inanın çok sevinirim.

Şu anda dişleriniz nasıl ve bu tedaviden memnunmusunuz.

Ben de detaylı olarak bi araştırma içerisindeyim.

şimdiden teşekkürler

Merhabalar;

Ben sırf sizin invisalign ilee ilgili yorumlarınızı okuyunca bu siteye üye oldum.

Size yazabilmek için.

Tedaviyle ilgili geçen yıl yorum yapmışsınız galiba.

Bu tedavi yöntemi ve doktorunuz ile ilgili detaylı bilgileri paylaşırsanız inanın çok sevinirim.

Şu anda dişleriniz nasıl ve bu tedaviden memnunmusunuz.

Ben de detaylı olarak bi araştırma içerisindeyim.

şimdiden teşekkürler

ben cok memnuun kaldım doktorum 2 yıl derken 1 senede düzeldı bana göre tek olumsuz tarafı kendın cıkartp taktıgından dolayı düzensız gıdebılıyor eger tıtız bırısı degılsen. benım 1 hafta takmadıgım dönemler bile oluyor böyleyken bıle 1 yıl içinde düzeldı. ayrıca kımse taktıgımı anlamıyor hiç görünmüyor bellı olmuyor
genel hatlarıyla bu istersenız soruları detaylandırablırsınız cevap verebılırım

ben cok memnuun kaldım doktorum 2 yıl derken 1 senede düzeldı bana göre tek olumsuz tarafı kendın cıkartp taktıgından dolayı düzensız gıdebılıyor eger tıtız bırısı degılsen. benım 1 hafta takmadıgım dönemler bile oluyor böyleyken bıle 1 yıl içinde düzeldı. ayrıca kımse taktıgımı anlamıyor hiç görünmüyor bellı olmuyor

Nerde kime yaptirdin ?(

Sizin dişleriniz çok sorunlu muydu? Yani çok mu carpıktı? Bir de ne kadara yaptırdıniz?

kaplama olan ön dişlerim var. fakat tüm üst cene takılması gerek. Lamine olunca kullanılabiliyormu ?

Bugün Adapazarı da bir diş kliniğini ziyaret ettim 13 yaşlarında bi kız çocuğu vardı.Metal yada şeffaf diş teli takılması konusunda seçim yapılması istendi.o şeffaf istedi fakat ortodontist metal takılmasını önerdi hem fiyatı uygun hemde daha kısa zamanda tedavi sonuçlanacağını söyledi fakat bir karara varamadılar.Orada metal ile şeffaf arasında 1000 tl fark vardı. 3000 metal 4000 şeffaftı.

Arkdaşlar aranızda kullanan var mı acaba ,maliyeti normal diş telleriyle aynı diyorlar ben yaptırmak istiyorum bunu da ?Küçüklüğümden beri o telli görütü yüzünden yaptırmadım su an 20 yaşımdayım ama artık 35 yaşında bile tedavi mümkünmüüş..delikafadulden
invisalign-05.jpg

teeth-with-invisalign.jpg

canım yaptırdın mı?

Bugün Adapazarı da bir diş kliniğini ziyaret ettim 13 yaşlarında bi kız çocuğu vardı.Metal yada şeffaf diş teli takılması konusunda seçim yapılması istendi.o şeffaf istedi fakat ortodontist metal takılmasını önerdi hem fiyatı uygun hemde daha kısa zamanda tedavi sonuçlanacağını söyledi fakat bir karara varamadılar.Orada metal ile şeffaf arasında 1000 tl fark vardı. 3000 metal 4000 şeffaftı.

invisaling i sadece tek diş için yapabiliyorlar mı?

X