Güçlü Anneler & Güçlü Bebekler 🥰

Ayni bizde 3 gün antibiyotik iğne kullanmak zorunda kaldık inşallah tekrarlamaz
Rabbim evlatlarimizi saglikla büyütmeyi nasip etsin ❤
Amin canım benim
Dr dikkat edin yeniden hasta olabilir çok salgın var dedi. Evde çok sıkılıyoruz ama artık yaz gelene kadar dikkat etcez mecbur 😒

Selam kızlar nasılsınız bebişler nasıl yazamadım okullar tatil olunca annemde kardeş buluşması yaptık 🥰 biz iyiyiz çok şükür dün 9.ay aşımızı olduk çok şükür sıkıntı olmadı gecen hafta doktor kontrollerimiz vardı iyi geçti hersey yolunda şükürler olsun artık bizim yemeklerden veriyorum arada tabi az salçalı az tuzlu olduğu zaman doktorumuz verebilirsin dedi zaten bizim yediklerimizi daha çok seviyor ağzının tadını biliyor paşam 🤣🤣🤣🤣

Selam kızlar nasılsınız bebişler nasıl yazamadım okullar tatil olunca annemde kardeş buluşması yaptık 🥰 biz iyiyiz çok şükür dün 9.ay aşımızı olduk çok şükür sıkıntı olmadı gecen hafta doktor kontrollerimiz vardı iyi geçti hersey yolunda şükürler olsun artık bizim yemeklerden veriyorum arada tabi az salçalı az tuzlu olduğu zaman doktorumuz verebilirsin dedi zaten bizim yediklerimizi daha çok seviyor ağzının tadını biliyor paşam 🤣🤣🤣🤣
Ohh maşallah paşaya şifa olsun iğnesi 😍
Bizde şükür iyiyiz vok şükür hastaydık daha iyi yavrum toparlanamadık uzun sürdü

Ah canım kızlar hamileyken vakit buluoduk şimdi bebe peşinden kosuoz e ikiz anneleri yine hiç yazmio ya ben asıl onları merak ediom ben biriyle zorlaniom ne yapiolar acep ☺️
Ek gıda felan aslında fikir olur yazsak burdan
Aynen ikiz anneleri ne yapıyor acaba bebisler nasıl

X