70'lerden 50'lere Spor ve Menü Listesi

Günaydın💕 Bugünki çiçeklerimiz nergiz😍
832338def1ac5adb92b5c555622fdc67.jpg

Bu tarifi çok sevdim canım😍
Birde jelleşme bilgisi çok önemliydi 👍
Bal koymadan muzun tatlılığı yetmiyor mu? Birde chia nereden alıyorsunuz, burada aktar dahil bilindik marketleri gezdim yoktu
Migrosta falan var canım,a101 bim falan oralarda da oluyor bazen.Benim de bitmiş aldırıcam.Haftasonu yasak var hafta içi de eşim acil ihtiyaçları alıp hemen geliyor,eksiklerin listesi dağ oldu😅 biz aktardan alıyoruz

Ohh bitti 💃💃
@Felicio 6006 adım canım😍😍
Menüyü biraz revize ettim yine😍😍
Geç olmadan gel ozletme 😘😘
Nego Nego kapışmayi kabul etsen kazanmıştın😍😍
Bugün uykuya verdim resmen kendimi 😁😁
İkimizde kazandık,bol adım atmış olduk💪💪
Böyle olacağını bilsem girerdim🤣

Merhabalaaarrr❤❤
Hepinize bol eksiler diliyorum 😊 Benide araniza alsanız çok çok güzel olur 😄 Bi kaç başka konularda başka kişilerle çok niyetlendik ama sonra hiç yazan eden olmadı benimde tam motive olacağım yer lazım sürekli karşıma çıkıyor burası da o yüzden yazmak istedim yaza kadar kilo vermem lazım. Evlenmeden önce 75 idim evlendikten sonra bianda 10 kilo aldım 85 oldum sonrasında hamilelik vs 13 kg daha aldım 98 ile doguma girmistim doğumdan sonra hepsi gitmişti Allahtan. Tekrar 85 olmustum ama 2 sene icinde 90 olmuşum tartiya çıkınca sok olmuştum sonra karar verdim zaten yaklaşık 2 aydır kendimce uğraşıyorum bazen kaçamaklar oluyor spor yapmaya özen gosteriyorum ama su siralar ev isi felan spora vaktim kalmiyor bide hafta ici esim bazrn evde oldugu zaman isim hele hic bitmiyor şunu yap bunu yap🙄😄 Her neyse 2 aydır 5 kilo verebildim yani tekrar 85 e düşebildim hedefim 65 olmak motiveye çok ihtiyacım var sizde araniza alırsanız eğer çok sevinirim :)

Merhabalaaarrr❤❤
Hepinize bol eksiler diliyorum 😊 Benide araniza alsanız çok çok güzel olur 😄 Bi kaç başka konularda başka kişilerle çok niyetlendik ama sonra hiç yazan eden olmadı benimde tam motive olacağım yer lazım sürekli karşıma çıkıyor burası da o yüzden yazmak istedim yaza kadar kilo vermem lazım. Evlenmeden önce 75 idim evlendikten sonra bianda 10 kilo aldım 85 oldum sonrasında hamilelik vs 13 kg daha aldım 98 ile doguma girmistim doğumdan sonra hepsi gitmişti Allahtan. Tekrar 85 olmustum ama 2 sene icinde 90 olmuşum tartiya çıkınca sok olmuştum sonra karar verdim zaten yaklaşık 2 aydır kendimce uğraşıyorum bazen kaçamaklar oluyor spor yapmaya özen gosteriyorum ama su siralar ev isi felan spora vaktim kalmiyor bide hafta ici esim bazrn evde oldugu zaman isim hele hic bitmiyor şunu yap bunu yap🙄😄 Her neyse 2 aydır 5 kilo verebildim yani tekrar 85 e düşebildim hedefim 65 olmak motiveye çok ihtiyacım var sizde araniza alırsanız eğer çok sevinirim :)
Günaydın, aramıza hoşgeldiniz 🌸🌸

Bizler eskiden birbirini tanıyan iyi arkadaşlarız.💕Grubumuz üye almına kapalı ama misafir olarak istediğiniz kadar gelebilirsiniz😊
Eğer bizimle beraber zayıflamak isterseniz sayfa 203 te 5 günlük yağ yakıcı bir liste var. Biz bugün 3.günündeyiz. Dilerseniz ona başlayabilirsiniz. Veya sayfa 25'te 2 günlük telafi listemiz var. Ona da başlayabilir ve bizimle aynı anda bitirebilirsiniz. Başlamadan önce ve liste bitince tartılır sonucu bizimle paylaşırsanız memnun oluruz.
Cumartesi günleri asıl tartı günümüz. Pazartesi ise kontrol amaçlı tartılıyoruz.

Size de bol eksiler diliyorum 😍

Mysonismysun Mysonismysun karatay böreği için akşam mercimek ısladım🤣
Kaç gündür tam tahıllı poğaça yapayım dedim unum bitmiş,yulaf kepeğinden yaparım dedim dedim erindim,bu tarif kolay😅 karbonhidrat yeme isteğimi köreltir hiç değilse
Ben islamadan yapiyorum aslinda canim iyi ettin afiyet olsun baya tok tutuyo o yonden icin musterih olsun ve tadi guzel

Ben insanlar nasıl avokado yer diye bakıyordum, şimdi her sabah yesem diye ölüyorum resmen 😋

Çok değilmiş aslında kilosu canım.

Hiç bakmadım tadına falan aman uzak dursun 😂😂

Hapları onlar verip 4 çocuk yapmış 😂😂

Ben çiğ olarak rende yapıyorum, süzme yoğurt ve sarımsaklı enfes oluyor. Eşim de oğlan da çok seviyor da yiyebiliyoruz böylece.

Yerim normal kisirimi sonra üç gün aç kalırım gerekirse 😂😂

Bizim buranın başlıca ürünleri çilek incir karpuz canım. Çilek yaz kış bulunur, köylüler getiriyor. Pazardan almıştım.
Aynen cok iyi dedinb🤣🤣🤣🤣 avakadonun yolunu bira buldum gibi gibi baharatlari arttirdim yoklukta gideri var

Kız belki güzeldir 😁

Yazık kinoa dan ne çekmişsin be Myson 😁

Senin yapanlar belki eli lezzetli değil 😁
Yok vallahi su tadi var yeyincw anlicaksin yine de evde bulunduruyorum ton baligi yeyince doyulmuyo onu karistiriyorum ama cok faydali iste hatta eski Turklerin Orta Asya da en cok yedigi yiyeceklerdenmia tok tursun diye

Afiyet olsun balım her şey muhteşem ama sen eksiksin bu aralar 😔

Offf darısı başımıza olsun canım 🤩🤩

İnsanın kendini bilmesi de güzel 😂😂

Kuzum geçmiş olsun, neden ağrıyor acaba. Soğuk falan mı çarptı.

Dondurma denince seni tek geçerim zaten balım 😘
Bilmiyorum canim bu ara bas agrisi musallat oldu bide🤦🏼‍♀️
Akrep mıydı?😁

Ha ha😁

Ben sanıyorum sen dondurmacı ailenin kızısin😁
Keske babam dondurmaci olaydi tükkanda dondurma bırakmazdım :kk77:
Çarşı karışmış Sudemim 😁

Civciv yemeyi, ben imalatını severim :KK70:
Ben hem üretmeyi hem yemeyi severim. lisansta tez konum dondurmayi yeni bi özellikle üretip sonra lab analizlerini yapmaktı hunharca yedim diyim sen anla:KK70:
Canım bende de yaşamazdı,çok çiçeğim öldü hatta.Bu sefer daha çok uğraştım vitamin aspirin falan verdim,şimdilik iyiler ama alışığım birden soladabilirler:/
14 çiçeğim var.4 ü büyük çiçek😄
anaa öylr asprin falan da mi veriliyo bunlara. Benimkine de gerekir mi? Orkideye.
Canım ne kadar güzeller 😍
Civcivimin Mor menekşe dediği bu mu oluyor acep 😁
Googledan baktigima benziyo olabilir:deli:
Aaa meyvelere bak sen hele 😍
Çok şanslısın 😍

Buzlukta süzme yoğurt var kereviz de var deneyebilinir oda 😍

Bende mayonez haşlanmış tavuk göğsü normal yoğurt sarımsak koydum😍

Annen iyi yapmış ya 4 kardeş bence güzel 😍

Eskiden 4 çocuk doğurma hayalim vardı😍

Hayatlar bir çocuk 😍

Avakado dip sos şeklinde güzel diye duydum krem peynirli filan.😍

Ben direk yedim iki kez detoks için ama diyet için faydalı besinlere alışmak denemek lazım bol bol😍

Çünkü bir ömür korumak lazım😍

Bazı tatlar evet ye fazladan sporunu yap yada daha az kalori tüket diğer gün ama onu ye yanı 😍
Sudem balim senin minnak kac yasindaydi?
Günaydın💕 Bugünki çiçeklerimiz nergiz😍
Eki Görüntüle 2764951
Haydaa ben bunlari da cok begendim ama :cry: ayy cok tatlilar ya😍 bu da favorim hepsi benim bebeklerim bundan sonra😂
Civcivim geçmişten geliyor hemen şuraları temizleyip paklayayım😁😁
Yetiş kuşum sende çayı koy kızlar gelmeden 😁😁😁
:temizlik::temizlik::temizlik::temizlik:
Saat cok gec oldu enercim bence herkes icmistir çayını gel sunu ara öğün hurma türk kahvesi yapalim:KK19:

Bilmiyorum canim bu ara bas agrisi musallat oldu bide🤦🏼‍♀️

Keske babam dondurmaci olaydi tükkanda dondurma bırakmazdım :kk77:

Ben hem üretmeyi hem yemeyi severim. lisansta tez konum dondurmayi yeni bi özellikle üretip sonra lab analizlerini yapmaktı hunharca yedim diyim sen anla:KK70:

anaa öylr asprin falan da mi veriliyo bunlara. Benimkine de gerekir mi? Orkideye.

Googledan baktigima benziyo olabilir:deli:

Sudem balim senin minnak kac yasindaydi?

Haydaa ben bunlari da cok begendim ama :cry: ayy cok tatlilar ya😍 bu da favorim hepsi benim bebeklerim bundan sonra😂

Saat cok gec oldu enercim bence herkes icmistir çayını gel sunu ara öğün hurma türk kahvesi yapalim:KK19:
Demek dondurma aşkı tee labaratuvarlara dayalı:dondurma::dondurma::dondurma:

8.5 yaşında ablası:emir_bebek:

Baş ağrısı regl den iki gün önce bende de olur yeni başladı eskiden öyle huylarım yoktu.

Belki şekerin düşüyor dur.Diyete yeni başlayınca şeker 🍬 bir süre baş ağrısı yapar.Nasil oruca ilk başladığın 3-4 gün baş ağrır öyle düşün.

Demek dondurma aşkı tee labaratuvarlara dayalı:dondurma::dondurma::dondurma:

8.5 yaşında ablası:emir_bebek:

Baş ağrısı regl den iki gün önce bende de olur yeni başladı eskiden öyle huylarım yoktu.

Belki şekerin düşüyor dur.Diyete yeni başlayınca şeker 🍬 bir süre baş ağrısı yapar.Nasil oruca ilk başladığın 3-4 gün baş ağrır öyle düşün.
Ama ben 2 aydir falan sürekli diyet halindeyim bu kadar sıkı degildi tabi ondan mi acaba🤦🏼‍♀️ canimi sıkmaya basladi by ağrı surekli var alttan alttan. Annemde tansiyon var bende de mi var nedir anlamadim.

O zaman sudem balimin minnak(oglu muydu) oglu icin bi şarkı;

Hele minnos minnos minnos hele hele minnos minnos minnos :KK75::KK75::KK75:

Ama ben 2 aydir falan sürekli diyet halindeyim bu kadar sıkı degildi tabi ondan mi acaba🤦🏼‍♀️ canimi sıkmaya basladi by ağrı surekli var alttan alttan. Annemde tansiyon var bende de mi var nedir anlamadim.

O zaman sudem balimin minnak(oglu muydu) oglu icin bi şarkı;

Hele minnos minnos minnos hele hele minnos minnos minnos :KK75::KK75::KK75:
Bence de sen sıkı diyet yapmadın ya vücut şoka girdi😁

Öğünleri tam ye zaten 1000 kalori seni eritecek yağın var daha sorun olmaz.

Suyu bol iç.🥤

Evet canım oğlan 😉

Aaa sen dene cevherler var öyle Leyla 😍

Sen bir blog açsan bu güzel sağlıklı yemekler i paylaşsan biz de öğrensek😍

Arada bir yemek tarifi paylaşalım ya 😍

Bence güzel fikir😍

Esmer bulgur ile yapıyorum ben çok güzel oluyor 😍
Birde Hatay usulü yağ filan kavurmadan çiğ zeytinyağı dökerek hem daha sağlıklı 😍
Pandemi bitince bakarız Songül um 😍

Sen referans verdin sevdin se denerim balım 🍯
Ama chia tohumu keten tohumu Yulaf ezmesi filan alıştık artık şükür diğer tatlara 😍
Bence de güzel diyet yemeklerimizden tarif paylaşalım, bazen ne pişirip yiyeceğimi çok şaşırıyorum, özellikle sağlıklı atıştırmalık tarifleri iyi olur. En çok o zorluyor.

Kısır bizde de çiğden yapılır canım, Mersin'de doğup büyüdüm ben, Hatay usulüdur sanırım bizimki de. Domates ve biber salçasını da kavurmadan koyarız.
Songül’üm bu aralar çok yoğun oluyorum 🤓 bir rapor vardı 11 e kadar çalıştım işyerinde yetişmedi spor yapmadan menü yazmak istemedim ve ekrana kaskatı bakmaktan her yerim tutuldu onu bile zor yaptım 😞 Ocak geçince rahatlarım umarım 🙏 çok özlüyorum sizi
Kuzum benim çok üzüldüm bu yoğunluğa. İnşallah bir an önce bitsin. Bizlerin işinin güzel yanı eğitime tatiller verilmesi, böylece soluklanmiş oluyoruz.
Benim hayatım varsa yoksa yeme üzerine idi Sudem balım ben gittiğim restaurantlarda değişik gördüğüm her şeyi sipariş ederim yoksa benden değil o yetenek şefler sağ olsun 🌸
Ben çok kapalıyım bu konuda, yeni tatları denemekte çok çekimser davranırım balım.

Enerjim sen kendin tatlısın bugüne kadar da çok yedik o baklavaları sonuç olarak sen baklavadan daha tatlısın ❤️❤️❤️
Bir türlü baklava izni çıkmamış leylamdan 😂😂

X