70'lerden 50'lere Spor ve Menü Listesi

teşekkür ederim canım benim 😍😍

inşallah yarın telafi edicem

ödemi atmak için ben galp maydanoz:KK70::KK70:

napiyosunuz kızlar:KK66:
Kh yemeden durabilir misin bir gün 😍

Sebze ve protein ağırlıkli beslenme😍

Canım günlüğümuzun 4.sayfasinda 2 günlük telafi diyeti var onun bir gününü uygularsan atarsın 💕💕

Kh yemeden durabilir misin bir gün 😍

Sebze ve protein ağırlıkli beslenme😍

Canım günlüğümuzun 4.sayfasinda 2 günlük telafi diyeti var onun bir gününü uygularsan atarsın 💕💕

tam tartı gününe denk geliyo hem de demi😁😁

Kh yemeden durabilirim sanırım sudem. ama araştırmam lazım karbonhidrat olduğunu bilmediğim bişey var mı:KK70:

Canım öyle olur mu🌹

Hepsi bir tecrübe,hataya bakış açısı 🤗
Sen bunca şeyi deneyimlemesen böyle olgun böyle akılli böyle mantıklı bir insan olur muydun.💕💕

Çiçeğim 🌹

Bazı seçimleri bizler yaparız bazen de yazılanı oynarız.😍

Hayatta her şey her an o kadar hızlı değişiyor ki😍
Hiç kusmeden kaldığı yerden devamke demek lazım 😍

Ben hayatımın iplerini elime aldığım sandığımda hep iplerin elimde olamadığini anladım hep😍

Tabi acı tecrübeler di bunlar hep 🧐

Şimdi akışına bırakmak taraftarı yım🧐

O yüzden" carpe diem " balım 🍯🍯🍯

Su akar yolunu bulur 💕💕💕

Böyle güzel insanlar birbirimizi bulduk bence sımsıkı sarılalım:KK19:
💕Carpe diem o zaman 'Balım' 💕

:KK74:

her çamaşır katlamada bı göz atar elime geçeni atarım.
baya minimal takılıyorum ben:) sonradan geliyo onun rahatlığı. ne kadar az o kadar kolay:)

Anladım zaten😍
Hak ettin iyi yaptın 😍

Aynı ben😍
Kizlar nasil yapiyosunuz ya. Mesela ben bol giysileri kilo alirsam giyerim darlari da zayiflarsam giyerim diye diye sacma sapan bi dongüye giriyorum😂
Tv ünitesinin üzerindeki süs esyalari mesela toz alırken sinir oluyorum ama atamiyorum😂

sudem34 sudem34 balım, nasılsın? Menümü yorumlamadın 😔 akşam kısır olmamış mı? Canım ekşi şeyler istedi nedense 🤷

iyi akşamlar kızlar 😍😍

14 Ocak menüm

sabah 6:30
iki haşlanmış yumurta, iki ceviz, bir yeşil elma, bir dilim beyaz peynir, maydonoz, bir dilim kurutulmuş domates, bır çay kaşığı bal, bir kupa filtre kahve

akşam 18:00
bir kavurmalı kaşarlı pide, bir bardak ayran, biraz salata.

şu an içtiğim su az, yatana kadar tamamlicam 2 litreye

adım 6 bin
Ayyy sen zayiflama amaclumi yapiyosun korumami bende bugun sarna yedim maalesef

Kizlar nasil yapiyosunuz ya. Mesela ben bol giysileri kilo alirsam giyerim darlari da zayiflarsam giyerim diye diye sacma sapan bi dongüye giriyorum😂
Tv ünitesinin üzerindeki süs esyalari mesela toz alırken sinir oluyorum ama atamiyorum😂

10 senelik kıyafetlerim de var. aktif olarak giymediklerimi hemen ayırırm. yenisini alırım deyip yollarım.

bı kaç kez atsan atmanin dayanılmaz hafifliğini bırakmak istemezsin:KK70:

10 senelik kıyafetlerim de var. aktif olarak giymediklerimi hemen ayırırm. yenisini alırım deyip yollarım.

Bende sendenim canım, son zamanlarda her şeyi atıyorum. Evdekiler korkmaya başladı 😂 sıra bize de gelir mi diye 😅😂😅😂🤭

Bir artım varsa o da hatırlamaktır herhalde 😁

Çizim yok artık Boncuğum, isteğim de hiç yok. Biraz da gönül işi o. Hobi olarak ahşap, alçı, kağıt işleriyle uğraşıyorum arada. Ahşap,kil ve seramikle ilgili de hayalim var. Müsait yerim olduğunda bahçe katında kendime bir atölye kuracağım. Dairede ses ve yer sorunum var.

:KK60:
İstediğin eve sahip olman çok daha fazla dua edeceğim balım, inşallah seni mutlu edecek şeylere bir an önce kavuşursun 😍😍
Gun gecmiyorki pandemide bi seylere sarmayayim. Bu seferse minimalist ayagina bazi yigintilari atayim dedim arkadas bazalar o kadar gereksiz seylwrle doluki bi ton carigin bende ne isi var noel babanin elflerinden biriyimde haberim yok sanki... Ceyizlik diye dolduemuslar yazmalari bi hurc onlar orayi bitiriyosun hadii tuylu ceyizlik sevisme terligi oluyo ya boyle beyaz alindigi bile unutulanlar yok isin icinden cikamicam ben hayatima hic olmamis gbi devam etmek istiyorum zaten açim tabatamin basina zenci poposu gormeye kaciyorum 🤣🤣🤣
😂😂 Offf ya o çeyizler ne gereksiz boş masraflar. Benim de bazanin altı patikler, tülbent ve yazmalar, koca koca işlemelerle dolu havlular. Hiçbiri de çıkarılıp kullanılacak şeyler değil ki, gerçi beyaz tülbentleri nar sıkarken kullanıyorum 😂😂
Diger dizinin adini da alayim canim ben🤩

Yaaa walter coook tatli yicem onu😂😂😂 oglu da pek yakisikli masallah 🤣 güzel bi ikili oldular☺

Bu aralar ben de minimalizm e sardim da uygulayamiyorum kiyip atamiyorum hicbiseyi halbuki belki bi yildir giymedigim kiyaftlerim var🤦🏼‍♀️
Diğer dizi hereos balım, bu da muhteşem. Ayrıca fantastik.

Walter bı tane yaa, Peter de dediğin gibi 🤩
Amann benim🌹 Çiçeğim, Sudemim💕

Çevir çevir oku beni,📖
Otur baştan yaz beni ✏
Benim baskı biraz hatalı oldu,
sen doğrusunu yaz emi😁😁😁

O kadar şey varda ortada elle tutulur icraat yok😕 Bende tam bu konuda bunalımdayım. Ne yaptım diyorum kayda değer? Topluma kattığım bir şeyde yok. Biraz CV kalabalık sadece.

Burası da kuyumcu dükkanı gibi oldu 😍
Bütün nadide eserler toplanıyor❤

Seni de çok seviyorum biliyorsun dimi 😘
Senin topluma kattığın ve katacağın çok şey vardır canım. Şu an sadece biraz mola verdin, istediğin sevdiğin şeye ulaşınca tüm enerjin tekrar ortaya çıkacak balım 😍

iyi akşamlar kızlar 😍😍

14 Ocak menüm

sabah 6:30
iki haşlanmış yumurta, iki ceviz, bir yeşil elma, bir dilim beyaz peynir, maydonoz, bir dilim kurutulmuş domates, bır çay kaşığı bal, bir kupa filtre kahve

akşam 18:00
bir kavurmalı kaşarlı pide, bir bardak ayran, biraz salata.

şu an içtiğim su az, yatana kadar tamamlicam 2 litreye

adım 6 bin
Afiyet olsun canım, akşamki pide çok uygun olmamış tabiki ama arada yemek de lazim.
İyi Akşamlar Ballarım
:KK200:
Bugün Ne Yedim?

09.00 2 bardak limonlu su

11.00 1 yumurta, 1 dilim peynir, 1 domates, 5 zeytin, 3 ceviz, 1 elma

16.00 10 adet Antep fıstığı, 1 elma

18.45 6 yk kısır, 1 bardak ayran

3 litre su
Afiyet olsun canım menün çok güzel.

sudem34 sudem34 balım, nasılsın? Menümü yorumlamadın 😔 akşam kısır olmamış mı? Canım ekşi şeyler istedi nedense 🤷
Muhteşem 😍emoji neyine yetmedi balım 🍯
6-8 kaşık da yiyebilirsin hem kilodan hem iki öğün beslendiğin için esmer bulgur ise az yağlı ise kisir yenir ki bol yeşillik le.😍

Sadece senin yarın tartı günün kimyon koymadiysan gaz yapıp tartıya etkileyebilir di.
3 kaşık bulgur zaten bir ya da iki dilim ekmek kalorisinde .😍

Neyi yediğin değil neyle ve ne zaman yediğin de önemli balım 🍯

Ben 17 kiloyu verdim ama kendi vücudumun şifresini çözdüm 😍

Valla tlc deki istifcere donucem bu giysilwr anlaminda ozellikle 🤣🤣🤣
Bizde oyuncak çok ya 😁
Kıyamıyorum 😁
İkinciyi de doğurmadim 😁
Dağıttıkca çıkıyor eğitici eğlenceli her telden 😁

Ha ha😅😅
Ben o konuda şanslıyım Tv ünitesi konsol yemek masası sandalyesi filan bişey yok evde 😁😁
Haliyle aksesuar da yok almadım 😁😁
Toz almayı hiç sevmem 😅😅
Gelen hediye aksesuarlar da orda burda kırıldı 😂😂
Sağlam olanları dağıttım 😁😁
Bir teraryum var oda vestiyer in üstünde durur daha tülü bile duruyor😂😂

Minimalist yaşam i evlenmeden çocuk yapmadan keşfetmek lazım 😁😁
Ben kıyamam atmaya 😂😂
Bende sendenim canım, son zamanlarda her şeyi atıyorum. Evdekiler korkmaya başladı 😂 sıra bize de gelir mi diye 😅😂😅😂🤭
Fazla kilolari atınca her şeyi attın hemi 😂😂

Civcivim, zayıflayınca bolların çoğunu Kızılay kumbarasına atıyorum. Kilo alınca yenisini alıyorum. Darları hiç atmıyorum 😂

X