70'lerden 50'lere Spor ve Menü Listesi

Kızlar benim mesai bitti bugün, yarın devam. Nöbeti canımın içi ❤Leylama❤ devrediyorum.
Herkese iyi geceler.💕
Sabah güzel bir güne uyanmak dileğiyle🌺
Tükkanı erken açıp siftah yapın, çaylar sıcak olsun, simitçi yasak ona göre 😁
Ayağınıza çorap giyin, taşa oturup üşütmeyin, ben gelene kadar da çok tepişmeyin, adam olun uleyinn beni deli etmeyin 😁😁😁 Tavsiyeleri yazdığıma göre şimdi gidebilirim 😁

Afiyet olsun canım menün de sporun da çok güzel 😘

Denemek istedim canım, senin için sorun yoksa devam edeyim ben kontrol etmeye.

Afiyet olsun canım, güzel menü olmuş 😘

İşte güzel programımız başlıyor 😍

Aramıza hoşgeldin, ben Songül. 36 yaşındayım, 8.5 yaşında oğlum var. Cumartesi günleri kilo bildirimi yapıyoruz, birbirimizi takip ediyoruz. Akşamları menü paylaşıyoruz. Devamlılık sağlarsan birlikte güzel kilolar veriyoruz hep beraber. Felicio Felicio mun dediği gibi güzel arkadaşlar bir
Hoşbuldum tekrardan
Bu arada ben pek yabancıda sayılmam gruptan bazı kişiler biliyorum düzenli ev topiğinin gizli okuyucusuyum
Orası bana düzen konusunda o kadar çok şey kattı ki Nego Nego ya burdan tekrar teşekkürler
6 aydan uzun zamandır o topiği takip ediyorum ve uyguluyorum ama yazamıyorum bir türlü
Oradaki arkadaşları burda görünce katılmak istedim ben cumartesi niyetine yarın sabah kilo bildirim yapabilir miyim

Ben de yay memnun oldum:KK5:
Ikizler arkadasim falan vardi acaba ben ikizlerle mi anlasiyorum ki.
Bu konuyu sonra arastircam😬

eşim yay :KK70: sevdiğim deli dolu hayat fışkıran biraz asi hatunlar da yay😍

önüm arkam sağım solum yay burcu:KK70:

eşim yay :KK70: sevdiğim deli dolu hayat fışkıran biraz asi hatunlar da yay😍

önüm arkam sağım solum yay burcu:KK70:
Sen nerelerde takılıyorsun öyle Samdanım ya 😁😁

Hayatımda ilk tanıdığım yay 6 sene önce Ermeni kökenli bir Rus bayandı 😁 İkincisi ise Civcivim 😍
Çok nadirdir bu deli taylarla karşılaşmam 😁

Aman dokunmayın cok fenaayaaammm baykuş tünemiş binayaaaaeeeeyyyhh:KK75::KK75:
Devamini bilmiyorum ama +500 geldiim gecen hafta yediklerim tirmaladiiii:KK75::KK75:
:KK70: :KK70:
Civcivim atamadan umut kesip meslek mi değiştireceksin, açıkça söyle bende bileyim 😁

Vay benim minnoş kuşum, geçen sene sporda yardırırken, step gibi yaparken daha etkili olsun diye sehpaya mı masaya mı ne çıkıp iniyordun 😁
Sen o +500ü şip şak halledersin epey ışık var sende 😍😍

Sen nerelerde takılıyorsun öyle Samdanım ya 😁😁

Hayatımda ilk tanıdığım yay 6 sene önce Ermeni kökenli bir Rus bayandı 😁 İkincisi ise Civcivim 😍
Çok nadirdir bu deli taylarla karşılaşmam 😁

enerjicim ikizlerle yay zıt burçlar ya mıknatıs gibi çekiyoruz valla:KK70::KK70:

benim çevremde de mesela boğa ve balık denk gelmez hiç. çok çok nadir:)

kafami nereye cevirsem yay ve yengeç:KK70:

X