Tatlı Tarifi Gül Tatlisi(Resimli)

ya ayip olmazsa bisey sorabilirmiyim kizlar pazar kizkardesimi istemeye gelicekler allahin izniyle ve ben görüntü acisindan bu tatliyi begendigimi belirtmisdim zaten ve o güne yapmak istiyorum ama annem irmigi pek sevmedigi icin hayir dedi simdi sorum su sekerpare hamuru tarzinda yani irmiksiz bi tarifi varmidir bunun sekil olarak böyle güllü yapmak istiyorumda :eek:kusura bakmayin nolur ama yardimci olabilirseniz cok sevinirima.s.

Farketmez seker pare hamuru gibide yapabilirsin..Önemli olan hamurun kivaminda olmasidir..Irmik zaten fazla konulmuyor buna..Cok olunca tadini degistiriyor ve agizda citir citir ediyor..Sen dene bakalim,sonucu burda bize yarasin..Aslinda bende pek irmigi sevmiyorum bu tür tatlilarda.

tarif için teşekkürler....
eşime yaptım bende bu gün .içine birazda pudra şekeri ilave etmeyi düşünüyorum bir dahaki sefere çünkü eşim daha tatlı seviyor bence tam karar ama tatlı canavarıdır kendisi..

Malenciğim bende yaptım bu nefis tatlıyı.Tarif için çok tşk.ler. Çok lezzetli oldu.cokacimcoooka.s.a.s.

Merhaba..
Paylaşım için teşekkürler öncelikle ben daha önce yapmıştım ama anımsayamadım şimdi tepsi yağlanmıyordu değil mi ? Acele cvp verebilirseniz sevinirim.

eline sağlık görünüş harika:81: bende bunun portakallısını komşumda yemiştim:KK68:
çok da güzel anlatmışsın:KK16:

gl_tatlisi.jpg

Buyrun negüzel duruyorlar degilmi..Dün yapmistim isteyen varsa buyursun gelsin..Biraz zahmetli ama degiyor..

tatlıyı ilk defa duydum tadını falan hiç bilmem..ya görünüşü öyle bir çektiki beni anlatamam...ellerine sağlık..şekli mükemmel olmuş rengi falan herşeyi çok tatlı adı gibi canım:))

yokmu bi tabak daha:KK60:

X