Gülnar babayeva dudak dolgusu

Ceyl_an

Bolluk , bereket, aşk 💚
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2018
2.878
2.450
28
Kızlar selam aranızda bu doktoru duyan var mı acaba ? Ben Ali şahana dudak dolgusu yaptırmak istiyordum değişik ve diğerlerine nazaran daha kalıcı bir tekniği var diye . Ama kendisi ankarada ve istanbul için taa ekime veriyor randevuları çok yoğun maalesef ve fiyatı 2500 tl 🤦🏻‍♀️
İnsta da Gülnar Babayeva diye azeri bir doktora rastladım ve gördüğüm kadarı ile tekniği Ali Şahanın ki ile aynı. Hem ücreti daha uygun 1800 tl ye juvederm yapıyor hymax diye bir markayı ise 1300 e yapıyormuş . Duyan bilen var mı ? Ne dersiniz ?

Ben iki doktoru da duydum. Hatta buradan bir arkadaş Dr. Gülnara'ya gidip memnun kaldığını iletmişti. Ben başka bir doktora (rus bir doktor, estetik yolculuğu instagram sayfasının kliniğinde çalışıyordu) Hyamax marka dolgu yaptırdım şuan 5. aydayım tam erimedi halen var memnun kaldım diyebilirim. Ama yapılırken çok acıdı, ruslar çok iğneli yapıyorlar. Bence Dr. Gülnara'nın tekniği de rus tekniği ve iğneli bir teknik. Dr. Ali Şahan'ın tekniği iğnesiz olduğunu okumuştum instagram sayfasında, yani kanülle 4 noktadan girip yapıyormuş ve şişme morarma olmuyormuş. Ben iğneli teknik yaptırdım o söylediğim yere ve hem çok acıdı hem de 10 gün şişti yer yer morardı. O nedenle tekniği iyice araştırın bence. Başka bilen arkadaşlar varsa onlar da bilgi paylaşsın kızlar. Lütfen yazın.

Kızlar selam aranızda bu doktoru duyan var mı acaba ? Ben Ali şahana dudak dolgusu yaptırmak istiyordum değişik ve diğerlerine nazaran daha kalıcı bir tekniği var diye . Ama kendisi ankarada ve istanbul için taa ekime veriyor randevuları çok yoğun maalesef ve fiyatı 2500 tl 🤦🏻‍♀️
İnsta da Gülnar Babayeva diye azeri bir doktora rastladım ve gördüğüm kadarı ile tekniği Ali Şahanın ki ile aynı. Hem ücreti daha uygun 1800 tl ye juvederm yapıyor hymax diye bir markayı ise 1300 e yapıyormuş . Duyan bilen var mı ? Ne dersiniz ?
Islem yaptirdiniz ki ? Suanda juvederm 2000tl sigerleri 1500tl mis sordum

Ben iki doktoru da duydum. Hatta buradan bir arkadaş Dr. Gülnara'ya gidip memnun kaldığını iletmişti. Ben başka bir doktora (rus bir doktor, estetik yolculuğu instagram sayfasının kliniğinde çalışıyordu) Hyamax marka dolgu yaptırdım şuan 5. aydayım tam erimedi halen var memnun kaldım diyebilirim. Ama yapılırken çok acıdı, ruslar çok iğneli yapıyorlar. Bence Dr. Gülnara'nın tekniği de rus tekniği ve iğneli bir teknik. Dr. Ali Şahan'ın tekniği iğnesiz olduğunu okumuştum instagram sayfasında, yani kanülle 4 noktadan girip yapıyormuş ve şişme morarma olmuyormuş. Ben iğneli teknik yaptırdım o söylediğim yere ve hem çok acıdı hem de 10 gün şişti yer yer morardı. O nedenle tekniği iyice araştırın bence. Başka bilen arkadaşlar varsa onlar da bilgi paylaşsın kızlar. Lütfen yazın.
Ben de Dr Ali Şahan'ı takip ediyordum instagramdan ama İstanbul'da yaşadığım için alternatif aradım sizin gibi. Dolgu yapım tekniğine verilen tepki kişiden kişiye değişiyor sanırım. 2 kez dudak dolgusu, 1 kez burun 1 kez de yanak dolgusu yaptırdım. Burun dolgusu kesinlikle kanülle yapılması gerekiyormuş riskli olduğu için zaten Dr Fırat Sungar da öyle yapmıştı. Ancak dudak dolgusunda ben açıkçası kanülün acısına dayanamadım. Dudaklarım çok ince belki de ondandır. İğne ile daha az acıdı. Onların çok ince özel iğneleri oluyor pahalı olduğu için pek kullanılmıyormuş sanırım ama Dr Fırat Sungar onları kullanıyor ben çok memnun kaldım açıkçası. Bir de Fırat Hoca çok ilgili bir hekim açıkçası işlem sonrası da hep ilgileniyor. Ben ilk olarak arkadaşımın tavsiyesiyle gitmiştim şimdi de en tavsiye ediyorum :spor: Fiyat olarak da uygun ayrıca.Dudak dolgusunu 1500'e yaptırdım en son. Bir başka dr 2000 demişti Fırat Hoca'ya neden böyle ucuz diye sordum hatta :KK70: Misyonumuz estetik uygulamaların ulaşılabilir olması ve herkesin hakkı olduğu dedi dedim vay be! :KK70:
Neyse çok yazdım kızlar. Eğer giderseniz kendisine haber edin sonuçları merak ediyorum :KK36:

X