Güm-güm-güm-güm miniğimin kalbiii

larem1982

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2009
544
78
41
Arkadaşlarr bugün bebeğimin kalbinin sesini duydum;çok güzel bir duygu RABBİM herkese yaşatsın inş.Ben biraz korkuyorsum belki beni açtığımı topiği okuyan arkadaşlar vardır benim bir haftadır ara ara kanamam vardı doktora bir hafta içinde 3 kere doktora gittim korku işte ama ALLAH şükür hiç bir sıkıntı yok diğer embr.düşmesi olabilir ve ilaçların yan etkisi olabilir dedi doktor

AMA o güm güm güm diye atan minik kalp var insanı çok şaşırtıyor;ALLAH ım sen ne kadar büyüksün ...

Arkadaşlarr bugün bebeğimin kalbinin sesini duydum;çok güzel bir duygu RABBİM herkese yaşatsın inş.Ben biraz korkuyorsum belki beni açtığımı topiği okuyan arkadaşlar vardır benim bir haftadır ara ara kanamam vardı doktora bir hafta içinde 3 kere doktora gittim korku işte ama ALLAH şükür hiç bir sıkıntı yok diğer embr.düşmesi olabilir ve ilaçların yan etkisi olabilir dedi doktor

AMA o güm güm güm diye atan minik kalp var insanı çok şaşırtıyor;ALLAH ım sen ne kadar büyüksün ...

Gözün aydın canım.Allah tamamına erdirsin.Hayırlısıyla bebişini kucağına almayı nasip etsin.

:nazar:gözün aydın canım rabbim kucağına almayıda nasip eğler inşallah bitanem

Arkadaşlarr bugün bebeğimin kalbinin sesini duydum;çok güzel bir duygu RABBıM herkese yaşatsın inş.Ben biraz korkuyorsum belki beni açtığımı topiği okuyan arkadaşlar vardır benim bir haftadır ara ara kanamam vardı doktora bir hafta içinde 3 kere doktora gittim korku işte ama ALLAH şükür hiç bir sıkıntı yok diğer embr.düşmesi olabilir ve ilaçların yan etkisi olabilir dedi doktor

canım darısı benim başıma inşallah..transferin bugün 20.günü...sonuç ta pozitif..haftaya ultrasona girecem ve çok heyecanlıyım..heyecandan ziyade korkuyorum tam kavuştum derken elimden kayıp gitmesinden...

RABBıM inşallah hayırlısı ile sağlıklı sıhhatli kucağımıza almayı nasip etsin...(amin))

rabbim kucağına alacağın günleride göstersin inşallah daha ne heyecanlar bekliyor seni bunlar çok güzel duygular.doya doya yaşamak lazım.

canim insallah hayirlisiyla bebisini kucagna alirsin RABBIM bizede yasatir insallah o duyguyu....

sağolun arkadaşlar ALLAH herkese nasip etsin inş.hayırlısı ile ama korkular hiç bitmiyor arkadaşlar
HAYIRLISI DOĞDU ana kadar da bitmeyecek galiba

larem1982 gözünaydın tatlım Allah inşallah sağlıklı kucağına almayı nasip eder çok sevindim canım:lepi:

larem canım m gözünaydın:lepi:..RABBıM inşallaahhhh kucagınada almayı nasip eder....

gözün aydın arkadaşım rabbim sağlıklı kavuşmayı nasip eder inşallah darısı başımıza

canım Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin. çok fazla endişelere yer verme bence arkadaşım hamileliğinin tadını çıkar. ne güzel kalbini de duymuşun bebeğinin. inşallah bundan sonrada herşey yolunda gidecek.

X