Gümüş detaylı salon takımı aksesuarlarla beraber satıştadır

Bunların yanısıra beyaz başka dekorlarım da var..................................................................

Eklentiler

• $SAM_2176.JPG
    $SAM_2176.JPG
    106,3 KB · Görüntüleme: 76
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar sıkıldım ayrıca odama büyük geliyorlar takas yapabilirim....fonların yarısı boydan kırmızı,yarısı siyah 3 fon ben bağcıklarını hiç kullanmadım açık daha gösterişli nerede olduklarını bilmiyorum.Tüller geniş camlar için çok kaliteli değiller ama ucuz da değiller özel dikim yere kadarlar beyaz içinde kırmızı siyah yuvarlaklar var

ne güzel olurdu ama hem daha 1 sene olmadı ben alalı hem de benim koca çıldırır sanırım :) yakında beni de satarsın diyor sahibinde az kullanılmış koca diye :KK1: :KK1:

kız örtüleri satıyon ya onları diyorum bir de 2 topu...ben de sana benim örtüyü ve 2 topu veririm..örtün nasıl..benim bir büyük 1 orta,2 çeyrek,minik örtüler var sayılarını unuttum komple set işte

kız örtüleri satıyon ya onları diyorum bir de 2 topu...ben de sana benim örtüyü ve 2 topu veririm..örtün nasıl..benim bir büyük 1 orta,2 çeyrek,minik örtüler var sayılarını unuttum komple set işte

örtüleri bi arkadaş ayırttı o almazsa olur örtülerimizi takas yaparız :KK34: ama ben mumluk kullanamıyorum onlar kalır :13:

tamam canım ama tamamı satılmazsa örtülerimiz takas değil mi yanlışlık olmasın diye tekrar soruyorum canım

canım örtü sayın ve ebatları benim gibi değil mi..sen bilirsin satış bana göre zarar olur birebir takas uygun..ama arkadaş beğenmiş onu da kırmamak lazım
tabi öncelik onun..sen bana cvp verirsin olursa yaparız örtüleri ..arkadaş özelden sormuş ben de ondan cvp bekliyorum kesinleştiririrz sonra

canım örtü sayın ve ebatları benim gibi değil mi..sen bilirsin satış bana göre zarar olur birebir takas uygun..ama arkadaş beğenmiş onu da kırmamak lazım
tabi öncelik onun..sen bana cvp verirsin olursa yaparız örtüleri ..arkadaş özelden sormuş ben de ondan cvp bekliyorum kesinleştiririrz sonra

tamam canım :) bendeki takım 12 peçete 1 adet kare bir adet dikdörtgen ve 2 adet sehpa örtüsü var ayrıntılı resim atarım az sonra şimdi hem temizlik hem bebek hem kadınlar kulübü :21:

X