Gümüş satmayan bir kuyumcu bir kereye mahsus gümüş siparişi alır mı?

Ceyda3566

Üye
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2016
57
10
Kızlar soru açık. Arkadaşım kolye yaptırdı özel sipariş kuyumcudan kendinin yaptırdığını söyledi fakat geçenlerde oturduğumuzda arkadaşı ise başkasının yaptırdığını ima etti. Sorduğumda hayır kuyumcudan dedi hangi kuyumcu olduğunuda söyledi fakat kuyumculuk aradığımda gümüş satışınız var mı dediğimde ise gümüş satmıyoruz biz dedi. Ama hala ben yaptırdım ordan diyor. Böyle birşey olabiliyor mu?

Özel sipariş yapar mı bilmem fakat altın alyans takmayan erkekler için gümüş yüzük yapanları var. Tanıdık ise yaptırmış olabilir tabii.

Kızlar soru açık. Arkadaşım kolye yaptırdı özel sipariş kuyumcudan kendinin yaptırdığını söyledi fakat geçenlerde oturduğumuzda arkadaşı ise başkasının yaptırdığını ima etti. Sorduğumda hayır kuyumcudan dedi hangi kuyumcu olduğunuda söyledi fakat kuyumculuk aradığımda gümüş satışınız var mı dediğimde ise gümüş satmıyoruz biz dedi. Ama hala ben yaptırdım ordan diyor. Böyle birşey olabiliyor mu?
Evet olabilir özel bir durum için yapmışlardır.
Satış yoktur sadece hatır için çalışma yapılmıştır.
Neden arkadaşınızın takısını kendinize dert edindiniz ki?

Evet olabilir özel bir durum için yapmışlardır.
Satış yoktur sadece hatır için çalışma yapılmıştır.
Neden arkadaşınızın takısını kendinize dert edindiniz ki?

Arkadaşım derken erkek arkadaşım 3 ay ayrı kaldık o sırada yapıldı o kolye arkadaşı da başkasının yaptırdığını iddaa etti o yüzden sorduğumda ben yaptırdım diyor ama kolye yüzük falan değil yani

Arkadaşım derken erkek arkadaşım 3 ay ayrı kaldık o sırada yapıldı o kolye arkadaşı da başkasının yaptırdığını iddaa etti o yüzden sorduğumda ben yaptırdım diyor ama kolye yüzük falan değil yani
Tamam erkek arkadaşın olsun.
Size gelen bir hediyenin nerede yapıldığını araştırmak neden?
Normal midir yani?

Özel sipariş yapar mı bilmem fakat altın alyans takmayan erkekler için gümüş yüzük yapanları var. Tanıdık ise yaptırmış olabilir tabii.

Çokta yakın olmasa da tanıdık. Fakat yüzük alyans falan değil kolye yapımı aradığımda ise net bir şekilde yok dediler yani

Tabiki de normal o sırada konuştuğu bir kızın hediyesini benimle devam ederken takması normal mi size göre?
Ama bunu ilk mesajinizda yazmamissiniz ki ne bilelim biz? Burdan bakildiginda meraklinin biri gibi gorunuyorsunuz haliyle:KK66:
Tabiiki baskasinin aldigi takiyla sizin yaninizda olmasi normal degil
Ama kuyumcu tanidiksa evet yaptirilabilir

kolye erkek kolyesi mi ?
sevgilinizin yani..
e normal değil tabi ancak ayrı kaldığınız sürede kendine sevgili yapmasıda normal değil..

Sevgili olmadılar fakat kızın hoşlandığını biliyorum. Bu durumda hediye edebilir de. Ya zaten sıkıntı o eğer öyleyse tamamen herşey biter 3 sene demeden çöpe atarım ama öyle mi sıkıntı o işte.

Ama bunu ilk mesajinizda yazmamissiniz ki ne bilelim biz? Burdan bakildiginda meraklinin biri gibi gorunuyorsunuz haliyle:KK66:
Tabiiki baskasinin aldigi takiyla sizin yaninizda olmasi normal degil
Ama kuyumcu tanidiksa evet yaptirilabilir

Haklısınız kusura bakmayın ya düzeltirim şimdi :KK16: ne yapacağımı bilemedim şimdi ya :silah:

Sevgili olmadılar fakat kızın hoşlandığını biliyorum. Bu durumda hediye edebilir de. Ya zaten sıkıntı o eğer öyleyse tamamen herşey biter 3 sene demeden çöpe atarım ama öyle mi sıkıntı o işte.

valla eğer o kolye kızın hediyesi ise ve sevgiliniz kabul ettiyse hoşlanan taraf sadece kız değildir..
size bunu söyleyen arkadaş kimin arkadaşı sevgilinizin mi sizin mi ?

Onun en yakın arkadaşı :KK42:

peki kolyeyi sorduğunuzda söylediniz mi bunu sevgilinize bak arkadaşın söyledi bana da diye..
o arkadaşına da sordunuz mu neden bana bunu söylüyorsun niyetin nedir diye ?

hiç kimse yakın arkadaşını ispiyonlamaz aksine açık örtmeye çalışır..

peki kolyeyi sorduğunuzda söylediniz mi bunu sevgilinize bak arkadaşın söyledi bana da diye..
o arkadaşına da sordunuz mu neden bana bunu söylüyorsun niyetin nedir diye ?

hiç kimse yakın arkadaşını ispiyonlamaz aksine açık örtmeye çalışır..

Birbirlerine taş atmayı severler. Zor durumda bırakmayı falan huyları odur. Onlara eğlence gibi geliyor. Sevgilime de evet söyledim beraberken söyledi zaten ona karşı o zaman bu konuyu konuştuk bugün yeniden sorduğumda ben öyle bir şey duymadım diyor.

3 ayda başkasını mu bulmuş hemen ben ona taktım valla. 3 seneli sevgilisinden ayrılıyo hemen başka kollara atlıyor oh valla bu hayata erkek olacaktım ben..

X