Gün içinde kafami cok kurcaliyor ne dusunecegimi bilemiyorum

Eski sevgiliniz hem barışmak istemeyip benden uzak dur yazma istemiyorum diyip siz uzak durduktan sonra sözlenip size instagramdan istek yollasa ne dusunurdunuz? Yani sozlenmissin eski sevgiline veya nisanlina instagramdan neden istek yollarsın ki engellemisti heryerden şimdi kaldırmış ve istek atmis ???
Engelle her yerden ...

Eski sevgiliniz hem barışmak istemeyip benden uzak dur yazma istemiyorum diyip siz uzak durduktan sonra sözlenip size instagramdan istek yollasa ne dusunurdunuz? Yani sozlenmissin eski sevgiline veya nisanlina instagramdan neden istek yollarsın ki engellemisti heryerden şimdi kaldırmış ve istek atmis ???
Kaçardım, bu tipler evlendikten sonra da sizinle iletişime geçmeye çalışır, yok aslında seni seviyorum ailemin zoruyla evlendim yok aramızda cinsel anlamada bir şey geçmedi, çocuk olunca leylekler getirdi falan filan. Diğer taraftan da hayatlarına devama ederler.

Eski sevgiliniz hem barışmak istemeyip benden uzak dur yazma istemiyorum diyip siz uzak durduktan sonra sözlenip size instagramdan istek yollasa ne dusunurdunuz
Gerizekalı bir dengesiz olduğunu düşünürdüm. Sanırım herkes de benim gibi düşünürdü. Siz farklı mi düşünüyorsunuz?

Engelleyin geçin

Aynı fikirdeyim sadece çok keskindi istemiyorum diye sok oldum hele sozlendikten sonra kimseyede söylemek istemedim bi anlam da veremedim anlam da aramamak lazım galiba
Gerizekalı bir dengesiz olduğunu düşünürdüm. Sanırım herkes de benim gibi düşünürdü. Siz farklı mi düşünüyorsunuz?

Engelleyin unuyorum ama çok keskindir istemiyorum falan diye bende sen bilirsin dedi konuyu kapattim sok oldum bende kimseyede demedim

Eski sevgiliniz hem barışmak istemeyip benden uzak dur yazma istemiyorum diyip siz uzak durduktan sonra sözlenip size instagramdan istek yollasa ne dusunurdunuz? Yani sozlenmissin eski sevgiline veya nisanlina instagramdan neden istek yollarsın ki engellemisti heryerden beni yazma diye şimdi kaldırmış ve istek atmis zor unuttum zaten ne gerek var böyle şeylere bilmiyorum sinir etti ???(daha öncede paylaştım soru ama bulamadım nereye kayboldu o yüzden tekrar paylastim)
Ekran görüntüsünü sözlüsüne gönderip,kendimi tanıtıp kenara çekilirim.

Eski sevgiliniz hem barışmak istemeyip benden uzak dur yazma istemiyorum diyip siz uzak durduktan sonra sözlenip size instagramdan istek yollasa ne dusunurdunuz? Yani sozlenmissin eski sevgiline veya nisanlina instagramdan neden istek yollarsın ki engellemisti heryerden beni yazma diye şimdi kaldırmış ve istek atmis zor unuttum zaten ne gerek var böyle şeylere bilmiyorum sinir etti ???(daha öncede paylaştım soru ama bulamadım nereye kayboldu o yüzden tekrar paylastim)
Kurtulamanıza sevindim. Sözlüsüne üzülüdüm.

Ekran görüntüsünü sözlüsüne gönderip,kendimi tanıtıp kenara çekilirim.
Evet öfkeyle böyle şeyler aklına geliyor ilk etapta
Ama bu yalnış iste biraz akli selim düşününce
O kızın sucu ne ve onunda huzuru bozmanın anlamı yok

Size nispet yapmak istiyor belli ki."Bak ben şimdi çok mutluyum,gözüne sokmak istiyorum"der gibi

Evet öfkeyle böyle şeyler aklına geliyor ilk etapta
Ama bu yalnış iste biraz akli selim düşününce
O kızın sucu ne ve onunda huzuru bozmanın anlamı yok
Aslında hiç öfkeyle düşünmedim,bir hareket yapıyorsa bunun olası sonuçlarını da hesaba katmalı,sonuçta evlilik kararı alabilecek yetkinlikte bir genç adamdan bahsediyoruz ,diğer kız acısından düşünürsek evet bir miktar üzülecek ama oda yol arkadasının bu yüzünü yolun basında görecek,burdan sonra devam edip etmemek kendi kararı.

Aslında hiç öfkeyle düşünmedim,bir hareket yapıyorsa bunun olası sonuçlarını da hesaba katmalı,sonuçta evlilik kararı alabilecek yetkinlikte bir genç adamdan bahsediyoruz ,diğer kız acısından düşünürsek evet bir miktar üzülecek ama oda yol arkadasının bu yüzünü yolun basında görecek,burdan sonra devam edip etmemek kendi kararı.
Şahsen benzeri bisey bende yaşadım aynı kisiyle geçmişte konuştuğu kızı ben varken takip ediyordu ayrıldıktan sonra bunu öğrendim biri bana söylesin ister miydim isterdim şahsen barışmaya calismazdim geç öğrendim iş isten geçmişti ama ben yapamam

Zaten bu karakterde birini nasılsa görecektir kız inşallah gözü açık biridir
Siz böyle yazınca evet mantıklı gibi ama yine de ben galiba kızın üzülmesine kıyamıyorum
Sonradan uzulucegini baştan üzülsün diyor bir yanında
Yanı iki ucu b.klu değnek

X