Gun icinde

Pncklla

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2022
64
69
28
Arkadaslar merhaba. Merak ettigim bir sey var 🧐 Gun icinde arkadaslarinizla sevdiklerinizle surekli konusur musunuz? Yoksa gerektikce ya da ara ara mi yazisir arasirsiniz? Bazi insanlar goruyorum surekli arayani mesaj atani vs oluyor gun icinde. Ben bi kac yakin arkadasimla oyleyim onun disinda cok konusmuyorum genel olarak. Sizde nasil merak ettim arayan soraniniz cok oluyor muu ☺🤗

Çok geveze insanım poncikella. Ama arama sorma işleri gerektiğinde.

canım sıkkınsa derdim varsa darlarım herkesi :KK70:
yoksa telefon aklıma gelmez bile .

Merhaba
Her gün konuşmasam da ikinci gün konuşurum.
Özellikle Kız kardeşim ve annemle.
Onun dışında her gün muhakkak yazışılır.
Kuzenlerim, kardeşim, annemle, bir iki arkadaşla.
Fotoğraf göndermeler, gerekli gereksiz kısalı uzunlu muhabbetler kesin olur.

Arkadaslar merhaba. Merak ettigim bir sey var 🧐 Gun icinde arkadaslarinizla sevdiklerinizle surekli konusur musunuz? Yoksa gerektikce ya da ara ara mi yazisir arasirsiniz? Bazi insanlar goruyorum surekli arayani mesaj atani vs oluyor gun icinde. Ben bi kac yakin arkadasimla oyleyim onun disinda cok konusmuyorum genel olarak. Sizde nasil merak ettim arayan soraniniz cok oluyor muu ☺🤗
Ben daha çok yalnız takılmayı seviyorum. Çok üzgün veya çok mutlu değilsem kimseyi darlamam

Sadede eşim ailem (anne baba kardeş) ve çok yakın kardeş gibi gördüğüm bir iki arkadaşımla günlük iletişimim var, yazışır ya da telefonda konuşuruz. Bu çember dışında kalanlara "mesafe"
Önceden yirmili yaşlarımda dediğiniz gibiydi, ohoo telefonlar susmazdı, annem yine kim arıyor şu insanlar yakanı bir bıraksın diye şikâyet ederdi. Yaş aldıkça anladım ki "mesafe" ve rafine ilişkiler kalbime çok daha iyi geliyor 🙏💙🙏

Surekli birileriyle iletisimde olmak guzel bence yaa. Bazen benimde wp den cikamadigim oluyor bazen kimse mesaj atmiyor canım sıkılıyor oyle olunca kimse merak etmiyor mu diye niyeyse 😂

annemle ve kayınvalidemle gün aşırı araşırız ben aramasam onlar arar
çok samimi kız arkadaşım var onla yoğunluğumuza bağlı gün içinde mutlaka mesajlaşırız ya da araşırız müsaitsek ikimizin de günü yoğunsa akşam mesajlaşırız ya da araşırız
eşimle de gün içinde anlatılacak bir şeyler olduysa araşırız, haricinde bir kaç mesaj, akşam eve gidince zaten tüm gece günün kritiğini yapıyoruz
hizmet sektöründe çalışıp gün içinde hep insanlarla muhatap olduğum için bunun dışında da sürekli birileriyle iletişimde olmak beni çok yoruyo şükür ki etrafımdaki insanlar da huyumu bildikleri için böyle gidiyor iletişim ağımız.

bizim 4 kız olan bir whatsapp kız grubumuz var, orda neredeyse sürekli aktifiz. yani sürekli dediysem de 7/24 değil ama gün içinde biri başına bir olay gelirse yazar, işten sıkılırsa yazar. onun dışında günlük olarak sürekli konuştuğum 2 arkadaşım daha var. onlardan da günlük rapor alır konuşmayı bitiririm :KK70:

Valla benim telefonum hiç susmaz. Devamlı yazanım olur. Bossam yaparım muhabbetimi, müsait degilsem , tatildeysem, işteysem, geziyorsam öpücük atar sonra cevap veririm .
Konuşma havamda değilsem kısa keserim .
Kendim de ne zaman iletişim desteğine ihtiyaç olsam hemen ona buna yazarim. Bence güzel bir şey. Mesela geçenlerde yıllar sonra ilk defa iş görüşmesine gidecektim,giyinecek hiç klasik kıyafetim ve ayakkabım yoktu. Ve ben de nerede ne giyilir,kombin konusunda falan gerçekten berbatim ve alisveristen nefret ederim. Çıktım dışarıya denediğim kıyafetleri kız gruplarima,arkadaşlarımdan bazılarına attım, sağolsun mesai saati olmasına rağmen yardımcı oldular :) uzak da olsa desteklerini hissettim. Aynı şekilde görüşmeye gitmeden önce de heyecanımı aldılar, sonrasında nasıl geçti diye sordular:))
Hayat arkadaşlarla güzel. Bazen baskalarinin anlattıkları seni sıksa da yine de dinlemek,rahatlatmak lazım bence. Arkadaşlık kiymetlidir

Valla benim telefonum hiç susmaz. Devamlı yazanım olur. Bossam yaparım muhabbetimi, müsait degilsem , tatildeysem, işteysem, geziyorsam öpücük atar sonra cevap veririm .
Konuşma havamda değilsem kısa keserim .
Kendim de ne zaman iletişim desteğine ihtiyaç olsam hemen ona buna yazarim. Bence güzel bir şey. Mesela geçenlerde yıllar sonra ilk defa iş görüşmesine gidecektim,giyinecek hiç klasik kıyafetim ve ayakkabım yoktu. Ve ben de nerede ne giyilir,kombin konusunda falan gerçekten berbatim ve alisveristen nefret ederim. Çıktım dışarıya denediğim kıyafetleri kız gruplarima,arkadaşlarımdan bazılarına attım, sağolsun mesai saati olmasına rağmen yardımcı oldular :) uzak da olsa desteklerini hissettim. Aynı şekilde görüşmeye gitmeden önce de heyecanımı aldılar, sonrasında nasıl geçti diye sordular:))
Hayat arkadaşlarla güzel. Bazen baskalarinin anlattıkları seni sıksa da yine de dinlemek,rahatlatmak lazım bence. Arkadaşlık kiymetlidir
Bizimde oyle bi grubumuz var zaten bi o grup aktif :) onun disinda cok konustugum biri yok farkli gruplarimda yok hemen hemen hep ayni kisiler. Ben de istiyorum farkli insanlardan olusan aktif gruplarim olsun ama olmuyor malesef

X