Güncel ve modern erkek isimleri🥰

____zeynep____

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2021
9
6
32
Selam hamiş bayanlar
3.tüp bebek denememden sonra gebe kaldım ve rabbim kısmet eder ise 🤲🏻oğlum olacak ismini alin koymak istiyorum sizce olurmu ? Arama motorunda ismin cinsiyeti kız olarak yazılmış bazı yerlerde ise erkek .Bana ali ismini çağrıştırıyor birde en güzeli en en güzeli olsun istiyor ya insan evladına çok farklı duygular içindeyim rabbim dileyen herkese nasip etsin .Yardımlarınızı bekliyorum 🌸🌸🌸🌸

Komşumun kızı oldu Alin koydular ismini, birkaç yerde de kız ismi diye okumuştum ben.
Sağlıkla doğsun inşallah bebeğiniz.☺️

Sizce kız ismi gibi mi
Ben şöyle bir yüksek sesle seslendiğimmde aliiiiiin erkek gibi geliyor yoksa çok beğendiğim için zorluyormuyum bilemedim
Evet cok zorlama oluyor. Tup bebekle cok zorluklarla geldigi icin ben umut ismini yakistırıyorum.
Benimde ilk tup bebek denemem dusukle sonuclandı. Rabbim erkek evlat nasip ederse, kesinlikle ismi umut olmalı

Evet cok zorlama oluyor. Tup bebekle cok zorluklarla geldigi icin ben umut ismini yakistırıyorum.
Benimde ilk tup bebek denemem dusukle sonuclandı. Rabbim erkek evlat nasip ederse, kesinlikle ismi umut olmalı
Benimde ilk tüp bebeğim düşükle sonuçlandı acısını bilirim rabbim sağlıcakla kucağınızı doldursun inşallah🤲🏻
Hem kız ismi gibi hem zorlama. baska bir isim bulun derim.
Galiba çocum isimsiz kalıcak hep kız sandım erkek olunca şaşırdım 🙈

X