Gündoğdu Mobilya Mağduru

Busra-34

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2018
13
1
33
Ocak ayında evleneceğim. GÜNDOĞDU MOBİLYA’dan paket şeklinde mobilya aldım. Çok pişmanım. Aldığımız ürünlerin farklı renginde ürün göndermişler. Fotoğrafını gösteriyoruz. Renkleri, görüp de beğendiğimiz ürünle alâkası yok diye. Ama nafile... Kesinlikle tavsiye etmiyorum kızlar. Fiyat açısından uygun diye alalım dedik bin pişman olduk. Her yerde de olumsuz yorum varmış. Araştırmadan, yorumlara bakmadan almayın :KK43:

İnternetten bakarak mı aldınız? Renk tonları hakkında foto falan olmayınca yorum yapamıyorum. Fotoğrafın kalitesi vs. Gerçek rengiyle bariz fark yaratabiliyor

Yerinde görerek almıştık. Bugün arayarak sorunu çözeceklerini söylediler.
iyi de ben sizin yerinzde olsam direk tuketıcı heyetıne giderdim.. çözmeleri gerek çünkü size fatura sözleşme verirken marka model rengine kadar yazıyorlr ve daha teslimi sağlanmadıysa (ki sağlansa bile 1 hafta hakkınz var) kanune itiraz hakkınız var ya değiştirecekler yada iade edebilirsiniz..

iyi de ben sizin yerinzde olsam direk tuketıcı heyetıne giderdim.. çözmeleri gerek çünkü size fatura sözleşme verirken marka model rengine kadar yazıyorlr ve daha teslimi sağlanmadıysa (ki sağlansa bile 1 hafta hakkınz var) kanune itiraz hakkınız var ya değiştirecekler yada iade edebilirsiniz..
Sorunu çözeceklerini söyledikleri için herhangi bir şey yapmaya gerek kalmadı. Eğer çözmeyeceklerini söyleselerdi dediğiniz doğru.

X