Lekeler, Çiller Günes lekeleri ciltte

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Dermapen nasil siz hiç yaptirdinizmi?
evet 1 seans yaptırdım ben sivilce izim vardı o dönem bir kaç tane ve leke geçirdi bebeksi bi yüze sahip oldum :) ilk yaptırdığınızda kendine gelmesi 1 haftayı buluyor ama sonrası baya memnun eder tabi dermapen sonrası yüzünüze kesinlikle güneş koruyucu süreceksiniz nemlendiriciyle günlük nemini alacaksınız yoksa eskisi gibi lekeler oluyor.

evet 1 seans yaptırdım ben sivilce izim vardı o dönem bir kaç tane ve leke geçirdi bebeksi bi yüze sahip oldum :) ilk yaptırdığınızda kendine gelmesi 1 haftayı buluyor ama sonrası baya memnun eder tabi dermapen sonrası yüzünüze kesinlikle güneş koruyucu süreceksiniz nemlendiriciyle günlük nemini alacaksınız yoksa eskisi gibi lekeler oluyor.
Denemek lazım ama kucuk bir bölgeye test için uygularlarmi bilmiyorum, cunku ben ilk lazer yaptirirken deneme amaçlı küçük bir bölgeye uygulatmistim önce

Burda şunuda soylemek istiyorum ocak ayinda yüzüme fraxel lazer yaptirdim, gözeneklerim icin.
Hiç bir faydasini gormedim, hiç bir pullanma döküntü olmadı yüzümde, üstelik boynumun üst tarafinada uygulanmisti ve orada lekelenme yapti bende.
Keşke q switched yaptirsaydim yerine ama gözüme o zaman daha çok gözeneklerim batmisdi.
Boynunuza lazer uygulatmayin, özelliklede esmer buğday rengi tenliyseniz, benden tavsiye

Bu soyulan islemmi cok acili ve riskli degilmi

Denemek lazım ama kucuk bir bölgeye test için uygularlarmi bilmiyorum, cunku ben ilk lazer yaptirirken deneme amaçlı küçük bir bölgeye uygulatmistim önce
küçük bir bölgeye uygalayacaklarını sanmıyorum açıkcası yani bilemem sormanız lazım
Bu soyulan islemmi cok acili ve riskli degilmi
soyuluyor ama ne kadar yüzünüzde problem varsa kendini yenilerken o kadar soyulur.Benim mesela en çok sağ yanağım çok fena kabuk bağlayıp soyulmuştu 1 hafta içerisinde hatta geçmez diye korkmuştum 1 hafta sonrası bebek gibiydi tüm yüzüm sonucundan ben memnun kalmıştım açıkcası yine yaptırmak istiyorum ama cilt tedavisi gördügüm için dr önermiyor ilaç zaten yüz soyuyor (akne çıkıyorda hala)

Ducray Melascreen güneş kremi alıp, gündüz ve gece onu kullanacaksınız.
Gündüz evden çıkmasanız bile, akşamları da nemlendirici niyetine.
Güneş kremi öyle nohut kadar, çay kaşığı kadar vs. sürülmez, hemen hemen bir yemek kaşığına yakın miktarda sürmelisiniz.

Bu arada tonik illa kullanılması gereken bir cilt bakım adımı değildir.

küçük bir bölgeye uygalayacaklarını sanmıyorum açıkcası yani bilemem sormanız lazım

soyuluyor ama ne kadar yüzünüzde problem varsa kendini yenilerken o kadar soyulur.Benim mesela en çok sağ yanağım çok fena kabuk bağlayıp soyulmuştu 1 hafta içerisinde hatta geçmez diye korkmuştum 1 hafta sonrası bebek gibiydi tüm yüzüm sonucundan ben memnun kalmıştım açıkcası yine yaptırmak istiyorum ama cilt tedavisi gördügüm için dr önermiyor ilaç zaten yüz soyuyor (akne çıkıyorda hala)
Esmer tenlilerde önermiyorlar diye duymuştum

Beyaz tenlisin yani
kumral tenden ne anlıyorsunuz?
beyaz ten dediğiniz bembeyaz olur sıcakta ve güneşte kızarır.

Kumral tense güneşte kolay kavrulur bronzlaşır...
Buğday tense kumraldan biraz daha koyu yaz kış bronz bir görüntüsü olur...
Esmere gelinceyse bildiğimiz esmer ten zenci kadar olmasada....

kumral tenden ne anlıyorsunuz?
beyaz ten dediğiniz bembeyaz olur sıcakta ve güneşte kızarır.

Kumral tense güneşte kolay kavrulur bronzlaşır...
Buğday tense kumraldan biraz daha koyu yaz kış bronz bir görüntüsü olur...
Esmere gelinceyse bildiğimiz esmer ten zenci kadar olmasada....
Sadece kumralların ten rengini karıştırıyorum herseferinde tesekkurler 🙂
Fraxel lazer sonrası kötü bir leke tecrübe olmuştu, o zaman ben buğday tenli olduğum için iyi araştırmam gerekiyor bu işlemi

X