Günlük altın bilezik

Balkesli

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2021
77
72
30
Kızlar günlük olarak takmak için hemde elimdeki gramlarımı değerlendirmek için bilezik almak istiyorum bu tarz ince model nasıl kullanışlı mı günlük olarak kullanmaya abartı mı satarken değer kaybeder mi bilginiz var mı. 994b0a7108214f15abd323cbd5a7dd70.jpg Screenshot_2021-05-16-21-13-59-482_com.android.chrome.jpg

Satarken dümdüz alyans bile değer kaybediyor. Ben biraz alyansımı inceltmeyi düşünüp vazgeçmiştim.

Bana gram olarak az geldi bilezikler. Yamulmalar olabilir sanki.

Böyle değilde günlük bileklikler olıyyur onlar daha kullanışlı olur çeyrek altınla olanı Samanyolu bileklik fln yada Daha ince zincirli olanlar var. Satarken de hepsi değer kaybeder diye biliyorum alırken konuşun sorun en az değer kaybedecek olanı seçin ama tabi altın daha da yükselirse kârlı bi satış bile yapabilirsiniz 🤗

Deger kaybi olur, malesef yamulur da arkadaslarin dedigi gibi.

22 ayar altinin gram fiyatina bakin.
9 gram oldugu icin 9la carpin. Bozarken o fiyata hatta biraz da altina bozabilirsiniz ancak.

Kızlar günlük olarak takmak için hemde elimdeki gramlarımı değerlendirmek için bilezik almak istiyorum bu tarz ince model nasıl kullanışlı mı günlük olarak kullanmaya abartı mı satarken değer kaybeder mi bilginiz var mı. Eki Görüntüle 2850597 Eki Görüntüle 2850607
Ankara bileziği veya adana burmasi bunlarda işçilik almıyorlar. Bu bilezik her zaman kazandırır. Ayrıca alabilirsen minimum 15 gram al. İmkanın varsa 20 ve üzeri daha sağlam oluyor

Satarken dümdüz alyans bile değer kaybediyor. Ben biraz alyansımı inceltmeyi düşünüp vazgeçmiştim.

Bana gram olarak az geldi bilezikler. Yamulmalar olabilir sanki.
Evet alyans kaybeder ama bilezik işçiliği yoksa kaybetmez diye biliyorum

Ankara bileziği veya adana burmasi bunlarda işçilik almıyorlar. Bu bilezik her zaman kazandırır. Ayrıca alabilirsen minimum 15 gram al. İmkanın varsa 20 ve üzeri daha sağlam oluyor
Benim 20 gramdan 15 bileziğim vardı yarısı tüp bebeğe gitti şimdi yerine koymaya çalışıyorum ama 20 gram fazla gelir hemen yapamam bu böyle biraz kolumda görünsün mantığıyla

13 gram bileziğim 2 sene oldu aslinda baya kalındı ama yamuldu kenardan çatladı canım
Bozdururken 200 kadar zarar ettim
Eğer almak istersen çeyrek altın bilekliği al.kenarinda nazar boncuğu olan var mesela hem değer kaybı olmuyor hem bileklik.

Böyle değilde günlük bileklikler olıyyur onlar daha kullanışlı olur çeyrek altınla olanı Samanyolu bileklik fln yada Daha ince zincirli olanlar var. Satarken de hepsi değer kaybeder diye biliyorum alırken konuşun sorun en az değer kaybedecek olanı seçin ama tabi altın daha da yükselirse kârlı bi satış bile yapabilirsiniz 🤗
Çeylekliğim var ama gösterişli durmuyor bizim buralarda altın bilezik düşkünlüğü çok var günlük olarak takar genç gelinler hatta takmayana garip bakarlar benim yoktu düşkünlüğü ama evlenince otamatik yüklendi 😂😂

Çeylekliğim var ama gösterişli durmuyor bizim buralarda altın bilezik düşkünlüğü çok var günlük olarak takar genç gelinler hatta takmayana garip bakarlar benim yoktu düşkünlüğü ama evlenince otamatik yüklendi 😂😂
Bizim burda da öyledir 🤭🤣 çeyreklikten kastım tek çeyrek etrafı ipli olan değil daha gösterişli olanlar var

Bizim burda da öyledir 🤭🤣 çeyreklikten kastım tek çeyrek etrafı ipli olan değil daha gösterişli olanlar var
Evet onlarda güzel oluyor zincirli model. eşimde taşlı kaburga kelepçelerden yapalım diyor ama aynısını görümceme yaptı nişanlısı şimdi yaparsam bak benden gördü yaptı diyecek 😂😂

13 gram bileziğim 2 sene oldu aslinda baya kalındı ama yamuldu kenardan çatladı canım
Bozdururken 200 kadar zarar ettim
Eğer almak istersen çeyrek altın bilekliği al.kenarinda nazar boncuğu olan var mesela hem değer kaybı olmuyor hem bileklik.
Benim 1 tane 13 gram bileziğin var eşim nişanlıyken hediye yapmıştı hatta çok kullandım ama öyle bir sorunla karşılaşmadım modelden dolayı seninki öyle oldu galiba canım

Deger kaybi olur, malesef yamulur da arkadaslarin dedigi gibi.

22 ayar altinin gram fiyatina bakin.
9 gram oldugu icin 9la carpin. Bozarken o fiyata hatta biraz da altina bozabilirsiniz ancak.
Ya aslında 3 5 değer kaybı normal benim için önemli olan elimdeki gramlar değerlensin evde durdukça gidiyor 10 tane gramım vardı kendim maaşımla yaptım 2 tanesi çerez niyetine gitti bile gramı yemesi kolay ama eşim bilezik yaparsan bozması zorumuza gider kalır diyor. Karar veremedim bş türlü

Benim 1 tane 13 gram bileziğin var eşim nişanlıyken hediye yapmıştı hatta çok kullandım ama öyle bir sorunla karşılaşmadım modelden dolayı seninki öyle oldu galiba canım
Evet olabilir canım.
Aslında ince değildi.modeli de şu yeni yapılan kesimlerden.ondan sonra öyle bilezik almadım sende dikkat et kırılacak model olmasın.

Evet onlarda güzel oluyor zincirli model. eşimde taşlı kaburga kelepçelerden yapalım diyor ama aynısını görümceme yaptı nişanlısı şimdi yaparsam bak benden gördü yaptı diyecek 😂😂
Aaa evet oda çok güzel bak ama enişte önce davranmış 😁😁

Bak buda çok güzel çeyreklerim hazır altının düşmesini bekliyorm ben 🤗
Screenshot_20210504-154342.png

Benim 20 gramdan 15 bileziğim vardı yarısı tüp bebeğe gitti şimdi yerine koymaya çalışıyorum ama 20 gram fazla gelir hemen yapamam bu böyle biraz kolumda görünsün mantığıyla
Bende tüp bebek için harcamıştım şimdi bende bilezik almak istiyorum. Gram satışında 15 TL oynuyor. Dün biraz gramim vardı bozdurdum düşer diye. Umudum 2 hafta içinde düşmesi. İnşallah güzel bir düşer de alırız bir kaç gram fazla

X