Doğuma Hazırlık güzel kızımın mevlüt şekeri....

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

yegane

allahım kızım sana emanet
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2008
613
1
işte kızlar buda benim kızım eslemim için hazırladıgım mevlüt şekeri...opuyorumnanaktan
spa0083.jpg

çok harika çok şık
maliyeti ne oldu acaba ,

çok güzel olmuş ellerine sağlık. allah analı babalı büyütsün. doğuma ne kadar kaldı.

Hayırlı doğumlar, ne kadar güzel şimdiden mevlüd hazırlığını bile yapmışsınız, şekerler harika :emir_bebek::ecrin_bebek::nazar:

çokkk şekerker ya bayıldım

lüks ve zarif allahım inşaallah banada nasip etsin

çok harika çok şık
maliyeti ne oldu acaba ,

çok güzel olmuş ellerine sağlık. allah analı babalı büyütsün. doğuma ne kadar kaldı.

Hayırlı doğumlar, ne kadar güzel şimdiden mevlüd hazırlığını bile yapmışsınız, şekerler harika :emir_bebek::ecrin_bebek::nazar:

teşekkür ederim kızlar daha güzelleri sizlere nasip olsun inşallahzemuszemusdogum ekimde kısmetse saglıcakla kavuşuruz inşallahopuyorumnanaktan

şekerleriniz tek kelimeyle harika...sağlıklı uzun ömür diliyorum bebeğinize....

canım çok zarif seçim yapmışsın çok güzeller hazır mı kendin mi hazırladın acaba ? :)

çok cici olmuş tam da prenses şekeri maşallah.ellerine sağlık..

teşekkür ederiz teyzelerii opuyorumnanaktanmalzemeleri eminönünden aldım böyle bi şeker tasarladım begenmenize sevindimmzemuszemus

çok güzel bende çok beğendim ellerine sağlık benim için daha erken ama insan kararsız kalıyor bu kadar güzel seçenek arasında

bu arada ne kadara mal ettin tanesini

Bayıldım bayıldım!! İnsan hemen doğum yapmak için sabırsızlanıyo ya bunları görünce!! :emir_bebek:

çok güzeller canım...
süper olmuş...

ya ben daha karar veremedim bebek şekerime.
:uhm::sm_confused:

X