güzel sözler söyleyemiyorum

Bayanbeyaz

...
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2011
2.151
67
evet erkek arkadaşımın yüzüne aşkım ,canım, hayatım bile diyemiyorum yada o demeden seni seviyorum diyemiyorum illa ki önce o diycek sonra ben bende seni seviyorum diycem.. 3. senemizi bitirdik artık resmen sorun haline geldi bende o kıyamam herşeyi der eder ama bende yok,o kadar belli ediyor ki o kelimeleri duymak istediğini ki hakkıdır zaten dile kolay 3 sene oldu ama hala ben diyemiyorum utanıyorum,aşkımm diycem mesele aaa diyorum kalıyorum resmen yok devamı gelmiyorçıkmıyor.. o bana hiç ismimle hitap etmez böyle olunca bende öyle seslenmek istemiyorum hiç hitap etmeden bir şekilde konuşmaya bakıyorum .mesele geçen gün alışverişe çıktık bir elbise giydim kabinden çıktım ona göstericem oda biraz ileri gitmiş görmüyor çıktım öyle bekliyorum beni görsün diye yok görmüyor baya bi bekledim hadi sesleneyim dedim yok yine çıkmıyor o kelimeler en son resmen çocuğa bi bakar mısın dedim ya güleyim mi ağlayım mı bilemedim,annem bile farkında ayıp artık ya baban gibi olma(babamda anneme diyemezde utanırmış öyle diyor:KK1:) sen kızsın tatlı dilli ol diyor ama yok diyemiyorum.hatta arkadaşlarımda fark etmiş bak lionessss bizi o gibi hayal et alıştırma yap falan diyorlar onları bile sevgilim gibi hayal edince çıkmıyor ağzımdan.. o kadar çok demek istiyorum ki ama yok yenemiyorum bu şeyi resmen artık takıntı yaptım her gün yanına giderken bu sefer diycem diyorum ama yine diyemeden eve dönüyorum:KK5:

Son düzenleme:
bende eskiden senin gibiydim. bu konuda erkek arkadaşının zorlaması gerek bence. ama genede bir kere söylemeye zorla kendini. 1 kere dedikten sonra gerisi gelir.

bende eskiden senin gibiydim. bu konuda erkek arkadaşının zorlaması gerek bence. ama genede bir kere söylemeye zorla kendini. 1 kere dedikten sonra gerisi gelir.

bazen diyor bak sen demezsen bende demem diye ama o dayanamayıp diyor,yada şunu yap diyorum mesela oda şunu yap aşkım dersen yaparım diyor zorlada olsa kısık bi sesle diyorum sonra yok yine diyemiyorum:KK43:

Bi tek erkek arkadaşına karşı mı güzel şeyler söyleyemiyosun ?
Mesela arkadaşlarınla canımlı cicimli konuşuyo musun?

Bi tek erkek arkadaşına karşı mı güzel şeyler söyleyemiyosun ?
Mesela arkadaşlarınla canımlı cicimli konuşuyo musun?

aslında şu yıla kadar hayır onlarada diyemezdim ayıp değil bir şey değil ama tuhaf geliyordu bu yıl biraz biraz canım demeye başladım ama onlar bana bebeğim tatlım canım ...her şey der ben tatlım ve canımı yeni yeni kullanmaya başladım ama bu sıkıntı sadece yüz yüze oluyor mesajla falan gayet rahatım

merak etme cnm yalnız değilsin :)

bende aynı senin gibiyim.

söylebildiğim tek kelime "canım" :KK53:

çok utanıyorum ya nedense bende..:KK17:

aslında şu yıla kadar hayır onlarada diyemezdim ayıp değil bir şey değil ama tuhaf geliyordu bu yıl biraz biraz canım demeye başladım ama onlar bana bebeğim tatlım canım ...her şey der ben tatlım ve canımı yeni yeni kullanmaya başladım ama bu sıkıntı sadece yüz yüze oluyor mesajla falan gayet rahatım

Belli ki yapın bu ama aşmalısın
Sen söylesen karşı taraf söylemezse ne hissederdin,bu şekilde düşün ve alışmaya çalış derim :KK34:

bend en başlarda diyemezdm. o derdi hep bebegm , aşkım felan dye. bu beni iyice sıkmaya başlamıştı. seviyorum ama sevdigimi şımartacak laflar edemiyorm. yemin ederm bunun yüzünden bütün gün surat asarak napcam diye dolandıgım bile oldu. sonra oturdm düşündüm kendi kendime su 3 günlük dünyada bunu sevdigine veremiceksen nie onunla çıkıyosunki yapacaksın kötü bişe degil ayıp bişe degil hep bunları düşüne düşüne sonunda oldu:KK70: önceden senin gibi zorladıgımda kendimi aynaya bakıyoumki kızarmışım halbisem telde konuşuyorz neye kızarıyon ama işte . huyyy buda demekki. ama hiç güzel bişe degil çarşıda felan kızla sevgilisini görüyorm aşkım yakışmışmı diyo mesela yapamıyorm onu suan bile :) yani eskisi kadar deglm ama öyle her an vıcık vıcık canımlı cicimli olamıorm. aklıma gelmiyo bazende demek çünkü alışmışım artık:KK1: ama isterdm her agzımı açtıgımda demek. çok iyi anlıyorum seni. ben biraz olsun düzelttim emin ol gerçekden istersen sende düzeltirsn:KK34:

Konuyu okurken ilk haftalarda olduğunuzu düşündüm
Ama 3 yıldır birlikteyseniz ve sen sevgiline aşkım diyemiyorsan bu ciddi bir sorundur
Zaten insan mecburi olarak demez ki bunu
İçinden gelerek söyler aşkımı , hayatımı vs ..
Kendini çok kasıyorsun eralde canım kasma rahat ol
Sonuçta o senin sevdiğin insan değil mi bırak içinden geldiği gibi hitap et ona dilinde tutma kelimeleri . :KK34:

benim sevgilim yok ama bazı insanların bilmiyorum yapı gereğimidir nedir söyleyemiyorlar.
ben kendimi söylerken düşünemiyorum mesela bir de sevmiyorum ben ondan da kaynaklı olabilir gerçi.
umarım aşarsın bu ufak sorunu :KK34:

Belli ki yapın bu ama aşmalısın
Sen söylesen karşı taraf söylemezse ne hissederdin,bu şekilde düşün ve alışmaya çalış derim :KK34:

aynen aşmalıyım ama aşamıyorum:KK5: öyle empati kurmaya çalışıyorum ona kıyamıyorum zaten yavrum ne kadar çok istiyor ama baskı kurmuyor yada tavır yapmıyor yani her zaman ki gibi hep sabrediyor:KK16:

bend en başlarda diyemezdm. o derdi hep bebegm , aşkım felan dye. bu beni iyice sıkmaya başlamıştı. seviyorum ama sevdigimi şımartacak laflar edemiyorm. yemin ederm bunun yüzünden bütün gün surat asarak napcam diye dolandıgım bile oldu. sonra oturdm düşündüm kendi kendime su 3 günlük dünyada bunu sevdigine veremiceksen nie onunla çıkıyosunki yapacaksın kötü bişe degil ayıp bişe degil hep bunları düşüne düşüne sonunda oldu:KK70: önceden senin gibi zorladıgımda kendimi aynaya bakıyoumki kızarmışım halbisem telde konuşuyorz neye kızarıyon ama işte . huyyy buda demekki. ama hiç güzel bişe degil çarşıda felan kızla sevgilisini görüyorm aşkım yakışmışmı diyo mesela yapamıyorm onu suan bile :) yani eskisi kadar deglm ama öyle her an vıcık vıcık canımlı cicimli olamıorm. aklıma gelmiyo bazende demek çünkü alışmışım artık:KK1: ama isterdm her agzımı açtıgımda demek. çok iyi anlıyorum seni. ben biraz olsun düzelttim emin ol gerçekden istersen sende düzeltirsn:KK34:

inşallah yaa ,geçen gün ona kıyafet bakıyoruz bu sefer o kabinde diğer kabinde de bir çocuk var çocuğun sevgilisi geldi hayatııımm hangi kabindesin diye seslendi, sonra benim ki çıktı diyor ki acaba bana mı seslendiler bi an diye düşündüm ama yok kız hayatım diye sesleniyordu benim ki demez ki deyip aldırmadım dedi :KK17:ona istiyor ama yok işte ya bende kabiliyet mi yoktur nedir anlamadım

Konuyu okurken ilk haftalarda olduğunuzu düşündüm
Ama 3 yıldır birlikteyseniz ve sen sevgiline aşkım diyemiyorsan bu ciddi bir sorundur
Zaten insan mecburi olarak demez ki bunu
İçinden gelerek söyler aşkımı , hayatımı vs ..
Kendini çok kasıyorsun eralde canım kasma rahat ol
Sonuçta o senin sevdiğin insan değil mi bırak içinden geldiği gibi hitap et ona dilinde tutma kelimeleri . :KK34:

birde böyle kasmadan deneyim bakalım :)

benim sevgilim yok ama bazı insanların bilmiyorum yapı gereğimidir nedir söyleyemiyorlar.
ben kendimi söylerken düşünemiyorum mesela bir de sevmiyorum ben ondan da kaynaklı olabilir gerçi.
umarım aşarsın bu ufak sorunu :KK34:

evet yapına olabilir yada genetik babamda diyemiyor anneme:KK53: umarım aşarım:KK5:

ben telde konuşurkende diyemem sadece mesajda yazı yoluyla diyebiliyorum, sesi karşıdan canlı canlı geliyorsa bende yine tık yok yada arada onun ısrarıyla demek zorunda kalırsam kendime bi bakıyorum şekilden çekile girmişim:KK53:

Canım bence bunu aşmalısın bir şekilde. Biz sevgilimle daha birbirimize ismimizle hitap etmemişizdir. Hep aşkım bi tanem sevgilim ve çeşitli versiyonlarıyla hitap ederiz :KK1:

İnsanın sevgilisine has olarak böyle özel şeyler söylemesi çok güzel gerçekten. Canım 3 yıllık ilişkin varmış. Aşmaya çalış kendini. Bunda utanacak birşey yok. Karşındaki sevgilin senin sana en yakın olan insan. Ondan neden utanasın ki. Utanacak bir sebep yok. Yabancı birine söylemeyeceksin ya sonuçta. Bir iki söyle kendini zorla bak görücen zaten bir zaman sonra ağız alışkanlığı olacak sana. :KK34:

Canım bence bunu aşmalısın bir şekilde. Biz sevgilimle daha birbirimize ismimizle hitap etmemişizdir. Hep aşkım bi tanem sevgilim ve çeşitli versiyonlarıyla hitap ederiz :KK1:

İnsanın sevgilisine has olarak böyle özel şeyler söylemesi çok güzel gerçekten. Canım 3 yıllık ilişkin varmış. Aşmaya çalış kendini. Bunda utanacak birşey yok. Karşındaki sevgilin senin sana en yakın olan insan. Ondan neden utanasın ki. Utanacak bir sebep yok. Yabancı birine söylemeyeceksin ya sonuçta. Bir iki söyle kendini zorla bak görücen zaten bir zaman sonra ağız alışkanlığı olacak sana. :KK34:

bende ismiyle hitap etmedim daha hiç çünkü hiç bir şekilde hitap etmiyorum çocuğa bi bakar mısın dedim ya:KK37::KK37: umarım dediğiniz gibi olurda aşarım bunu ya

ay canım yaa senın kadar olmasa da bende pek dıyemem.ıkı yıldır beraberız.
şu aşkım lafına ağzımı bı turlu alıstıramadım yaaa olmuyor ismiyle hıtap edıyorum genelde,çok nadırdır aşkım hayatım dedıgım,ama benımkıde utanıyor oda pek sık kullanmıyor ancak sarılırken felan der.
galıba ondan beklıyorum once guzel sözlerı ben:KK17:
ama eger senın erkek arkadasında sık olarak bu kelımelerı kullanıyorsa senın bu sozlere alısman daha kolay,ınan valla bıcır bıcır konusan tatlı dıllı hatunlara bende ozenıyorum dısardan bakınca cok cilvelek bişi duruyorum ama gel gor kı odunluk var bende:KK1:

ay canım yaa senın kadar olmasa da bende pek dıyemem.ıkı yıldır beraberız.
şu aşkım lafına ağzımı bı turlu alıstıramadım yaaa olmuyor ismiyle hıtap edıyorum genelde,çok nadırdır aşkım hayatım dedıgım,ama benımkıde utanıyor oda pek sık kullanmıyor ancak sarılırken felan der.
galıba ondan beklıyorum once guzel sözlerı ben:KK17:
ama eger senın erkek arkadasında sık olarak bu kelımelerı kullanıyorsa senın bu sozlere alısman daha kolay,ınan valla bıcır bıcır konusan tatlı dıllı hatunlara bende ozenıyorum dısardan bakınca cok cilvelek bişi duruyorum ama gel gor kı odunluk var bende:KK1:

aynen ya annemde bana odunluk yapma diyor :KK1: benim ki çok kullanır annemin anneannemin yanında falan bile der o derece alışkın yani ama bana gelince bende tık yok bırak insan içinde demeyi yalnız ona bile diyemiyorum

X