Güzel ve zayıf olmak her şey midir?

Cilt bakımı derken o klasik sivilce sıkma işleminden bahsetmemiştim aslında. Cildimin daha parlak ve dinç görünmesini sağlayacak çeşitli işlemler yaptırdım. Baya da cebimi yaktı :KK70: Kilo da verince çok farketti.
Hmmm ben hydrafaciala gidiyordum da hiç bir değişiklik göremedim acaba benimkini mi kötü yaptılar diye düşündüm 🤷‍♀️
ben de bırakmıştım gitmeyi hatta param yandı.

Bir an konuyu ben yazdım sandım. Kilolu, çekingen bir kişiliğim vardi. Ben zayifladim 83 ten şuan 66kiloyum 6 kilo fazlam var karantinada dolayı aldığım 😓 hedefim doğum günüme kadar 6 kiloyu sağlıklı bir şekilde vermek benim eski iş ortamimda böyleydi. Yeni isim sıcak ortam mudurumu sevmiyorum anlaşamıyoruz çıkarsam malesef onun yüzünden olacak sismanken insanlar sekilcilik yapıyor malesef üniversitede sadece derslerim iyi diye ortamım oldu eski iliskilerimde aldatıldım malesef bu aralar yatirimim kendime erkek arkadaşım var fakat kendimden asla taviz vermiyorum. Olura olur olmayana olmaz diyorum. Bu konularda çok darbe gördüğümden ayrılırsak bile yikilmayacagimi düşünüyorum. Pozitif enerji yayacagiz yada negatifligimizin etkisinde şikayet etmeden oturacağız düzen buna evrildi malesef.

X