"Güzelim " dedi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ya ben de sevgilim birilerine güzelim falan desin istemezdim. Kıskanırdım ve uyarırdım açıkçası. Tabii benim dediğim durum bunu alışkanlık haline getirmişse, bir anlık boş bulunma yerine bilinçli olarak söylemişse geçerli olurdu. Konu sahibi de kıskanmış ama sadece kabul edemiyor gibi durumu.
Benim için kıskanılması da kıskanılmaması da hiç fark etmez aslında
Kişiden kişiye değişir bu
Ama sonsuz güvenen insan bu konuda ağız alışkanlığı olduğunu görür zaten
Buralara konu açan da hiç takılmadım demesin
Müthil tezat görünüyor hem güvenip hem ağzından kaçana dertlenmek

Ya ben de sevgilim birilerine güzelim falan desin istemezdim. Kıskanırdım ve uyarırdım açıkçası. Tabii benim dediğim durum bunu alışkanlık haline getirmişse, bir anlık boş bulunma yerine bilinçli olarak söylemişse geçerli olurdu. Konu sahibi de kıskanmış ama sadece kabul edemiyor gibi durumu.

E kıskanmış tabi. Başta takılmadım dedi şimdi hoşuma gitmedi diyor.
Açık açık kıskandım dese yazardık yani kıskanacak şeymi bulamadın diye.

Konu sahibinin neden bu kadar üstüne gidildi ki ? Bazen dalgayı çok abartabiliyorsunuz.

Kıskandığını kabul etmediyse etmedi 9 sayfa dalga geçmenin taşlamanın anlamı yok.

Bir de kız çok güzel herhalde diyen olmuş, hemcinsinize saldırmaya yer arıyorsunuz pes!

Demediyse sorun yok :KK53: ayrıca aynı yatakta yatarlarsa sen bi kıllan gene :KK70:

Eklentiler

• images.jpeg.jpg
    images.jpeg.jpg
    63,7 KB · Görüntüleme: 26
gecen gun babam ve ben ayni seyi savunuyorduk, sevgilim farkli bir seyi. hararetli bir sekilde konusurken sevgilim babama “askim o oyle degil...” dedi. sonra utandi kipkirmizi oldu tabi.

kizlar sizce sevgilimi uyarmali miyim bi daha babama askim deme diye? yani ayni yatakta yatsalar sorun etmem ama acaba kiskanmam lazim mi diye bi dusundum. :KK53:
İnanamıyorum yassy, sorman bile hata, acilen boşanmalısın o çocuktan :KK67: :KK12:

Konu sahibinin neden bu kadar üstüne gidildi ki ? Bazen dalgayı çok abartabiliyorsunuz.

Kıskandığını kabul etmediyse etmedi 9 sayfa dalga geçmenin taşlamanın anlamı yok.

Bir de kız çok güzel herhalde diyen olmuş, hemcinsinize saldırmaya yer arıyorsunuz pes!
Benim için üye ayiklamada çok iyi bir konu oldu.Kimleri gözardı etmem gerektiğini gördüm. :)
Bu arada maşallah arkadaşım güzel ve kaliteli bir kızdır.

Kızlar selam,
Benim için bir dert değil ama dert olmalı mı uyarmalı mıyım bilemedim.
Benim çok güvendiğim bir sevgilim var 6 yıldır da birlikteyiz. Ve sevgilimin en yakın arkadaşının kız arkadaşı ( x diyelim) ile de uzun süredir arkadaşım. Tabi onlar yollarını ayırdılar ama x ile biz görüşüyoruz.
Geçen gün buluşmamızda sevgilim konuşma esnasında bi olay anlatırken x çok anlayamadı. Ona xcim bak şöyle böyle diye anlattı. Ve sonra yine bi anlaşmazlık oldu ve x'e bak güzelim ile başlayan bir konuşma yaptı.
Şimdi ben bundan çok bi rahatsızlık duymadım. Acaba dili sürçtü de mi böyle ifade etti bilemedim. Şöyle bir durum var ben her ikisine de sonsuz güveniyorum. Aynı yatakta yatmak zorunda kalsalar dahi benim içim çok rahat olur. Asla bi sorgulama ya da güvensizlik yok yanlış anlaşılmasın.
Ama bu ifadeler de biraz fazla mı acaba dedim. Sevgilime ya bi daha böyle demesen demekte çok istemiyorum çünkü rahatsız edici bi durum değildi. Ben de geçen gün ortak bir erkek arkadaşımıza bi konu anlatırken canım benim dedim birden ağımdan öyle çıkıverdi ve sevgilim de aynı ortamdaydı. Sadece kafama takıldı. Bu ifadelerde bulunmasak mı diye belirtsem mi ?
Kocama güvenirim ama bu kadar da değil ya. Aynı yatakta yatmak zorunda olsalar benim için sorun olmaz nedir ya.Güvenmekle güvenmeyi tercih etmek ayrı şeyler. Güven ama önlemini de al diye bi tabir var hani. Madem bu kadar genişsiniz güzelim demesine neden taktınız orası muamma. Ben bu çelişkiyi çözebilirsem dönerim birazdan 😁

Kocama güvenirim ama bu kadar da değil ya. Aynı yatakta yatmak zorunda olsalar benim için sorun olmaz nedir ya.Güvenmekle güvenmeyi tercih etmek ayrı şeyler. Güven ama önlemini de al diye bi tabir var hani. Madem bu kadar genişsiniz güzelim demesine neden taktınız orası muamma. Ben bu çelişkiyi çözebilirsem dönerim birazdan 😁
Bana geniş demek sizin haddiniz değil. Çelişkiyi çözseniz de gelmeyin.

Benim için üye ayiklamada çok iyi bir konu oldu.Kimleri gözardı etmem gerektiğini gördüm. :)
Bu arada maşallah arkadaşım güzel ve kaliteli bir kızdır.

Siz once absurt ornekler vermeyi birakin da uyeleri sonra goz ardi edersiniz. Kendinizi ifade etmekte zorlaniyorsunuz daha.

Ama geniş sizce de biraz nahoş olmamış mı? o_O

Ama geniş sizce de biraz nahoş olmamış mı? o_O
Yo olmadı kim kimle neden aynı yatakta yatmak zorunda kalsın ki? Çağ olarak bu durumun gerçekleşmemesi için imkan açısından çok ilerideyiz. Bu şartlarda böyle örneklendirmek hayal gücü açısından gayet geniş bence. Örnek Dar bi kalıp mı sizce ? Geniş bi kalıptan örneklendirmiş neresi nahoş olsun ki ?

Aynı yatakta yatmaları sorun olmazken güzelim lafına takılmanız çok ilginç:)
İnsan kimseye bu kadar güvenmemeli.
Güzelim dedi diye aralarında bir şey olmayabilir ama bu derece güvenmeyin derim.

Ve rahatsız olduysanız konuşun tabii sevgilinizle ne olacak ki.
Aynı yatakta yatmaları sorun olmazken güzelim lafına takılmanız çok ilginç:)

ayy ben yazacaktım bunu :63:

Canım, tatlım, güzelim gibi kelimeler günlük hayatta sık kullananlarda bir süre sonra alışkanlık haline geliyor. Karşıdakinin kim olduğuna, cinsiyetine dikkat etmeksizin kullanıveriyoruz.

Sevgilinizle karar alıp "Bunları kullanmamaya dikkat edelim." deseniz de ağız alışkanlığı çabuk değişmez bu sefer "Hani karar vermiştik neden kullandin?" tantanasi ile uğraşırsinız sanki.

Bu konuyu açarken asla kötü bir yaklaşım olacağını ve yanlış anlaşılabileceğini düşünerek yazmadım.
Ve yine diyorum. Olabilecek en kötü ihtimal bu. Ama ben bu durumu yaşamak zorunda kalsaydık dahi güvenirdim dedim.
Buradaki insanların çevreleri ile ilişkileri nasıldır bilemem. Ben çok güvenmedigim birini yanımda tutmam. O yüzden çevrem de sınırlıdır. Bu beni asla yaniltmayacaklari anlamına gelmez. Ama o güveni oluşturmak için de yeterli şeyler yaşandı.
Bu arada bu cümleyi o kız arkadaşım da benim için kurardı.
Bakın güven örneği yatak üzerinden verilmez , herkesin tepkisi bu yüzden , heleki böyle bir zamanda bu örnek biraz gülünç olmuş, bazen aynı evdeki insanlar bile öz ailesine güvenemezken siz böyle bir örnek veriyorsunuz 🤷‍♀️

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X