Güzellik merkezi sözleşme cayma bedeli tuzağı

Within Temptation

Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2019
168
53
24
Soğuk lipoliz için bir merkezle 800 tl ye anlaştım 250 TL krem ücreti ödedim. 11 gündür sonuç alamadım bana her seans 2 3 cm incelme vaat etmişlerdi ne vaat edilen zayıflama var nede diyetisyen desteği bende artık gelmek istemiyorum dedim. Bana cayma bedeli olarak 300 400 TL ödersin dediler ne yapmalıyım. Kayıt olurken memnun kalmazsam para iadesi olacağını dahi söylediler

Soğuk lipoliz için bir merkezle 800 tl ye anlaştım 250 TL krem ücreti ödedim. 11 gündür sonuç alamadım bana her seans 2 3 cm incelme vaat etmişlerdi ne vaat edilen zayıflama var nede diyetisyen desteği bende artık gelmek istemiyorum dedim. Bana cayma bedeli olarak 300 400 TL ödersin dediler ne yapmalıyım. Kayıt olurken memnun kalmazsam para iadesi olacağını dahi söylediler
Merhaba. 250 lira cayma bedeli ödeyeceğinize dair bir imzaniz var mı ? Bu terbiyesizler göz korkutmak istiyorlar. Tam tersine onları şikayet edeceğinizi söyleyin. Bir sürü açıkları vardır. Sağlık Bakanlığına şikayet edeceğinizi söyleyin. Sakin para ödemeyin bu sahtekârlara . Suç işliyorlar. Cayma bedeli diye bir şey yok.

Merhaba. 250 lira cayma bedeli ödeyeceğinize dair bir imzaniz var mı ? Bu terbiyesizler göz korkutmak istiyorlar. Tam tersine onları şikayet edeceğinizi söyleyin. Bir sürü açıkları vardır. Sağlık Bakanlığına şikayet edeceğinizi söyleyin. Sakin para ödemeyin bu sahtekârlara . Suç işliyorlar. Cayma bedeli diye bir şey yok.
Sözleşmeyi alıp inceleyeceğim

Bende geçen yıl bir güzellik merkezi ile anlaştım lazer epilasyon için. Buz başlıklı cihaz olarak anlaştık. Ama ipl miş. Ben bunu eve gidince sözleşmede okudum. İki gün içinde sözleşmeden cayma hakkı vardır yazıyordu sözleşmede.
ertesi gün gittim iptal etmek istiyorum dedim. İptal etmemek için ellerinden gelen çirkefliği yaptılar, ne kavgalar ettik akşama kadar. Şikayet ederim dedim. Avukatımızla görüşmemiz gerekiyor dediler ve en sonunda tamam iptal edelim dediler. Paramı tamamen alamadım. Yarısını kestiler. Uğraşmak istemediğimden peki dedim. Siz de sözleşmenizi inceleyin güzelce.
ve lehinize madde varsa karşı taraf çok çirkinleşecek muhtemelen. Hazır olun.

Cimere ve tüketici hakem heyetine şikayet edeceğinizi söyleyin sözleşme nüshasını isteyip inceleyin avukatıma göndereceğim diyin korkutun

X