Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kızlar bn bunlardan nasıl kurtulucam çok ağrıyor helpp

Eklentiler

• IMG_20230103_034933.jpg
    IMG_20230103_034933.jpg
    115,1 KB · Görüntüleme: 112
  • IMG_20230103_034856.jpg
    IMG_20230103_034856.jpg
    109,1 KB · Görüntüleme: 112
Hanımlar işin içinden çıkamadım fiddy metodunu deneyeceğim yağ bazlı temizleyici cosmed , salisilik asid purestin sarı olanı kil maskesi claderm iyi mi bunlar indirime giriyormu birde bu metodu denedikten sonra ki hafta retinol kullanmaya başlayacağım sakıncası olurmu? Sebamed 30 spf güneş kremi retinol kullanırken yeterli gelirmi ? Gözeneklerim var beraberinde nıacınamide kullanılırmı? Ve nemlendiricim bitiyor cerave almayı düşünüyorum botox yaptıracağım retinol den öncemi yaptırayım kafamda deli sorular 🤓
Cosmedden memnun olan az onun yerine sberian welness alabilirsiniz
Güneş kremi 50 faktör olursa daha iyi olur
Bence retinol kullandığınız dönemde cildi yoran fiddy gibi yöntemleri kullanmayın
Retinolü akşam süreceğiniz için niacinamidi akşam kullanmamalısınız isterseniz sabah kullanabilirsiniz

Kızlar bn bunlardan nasıl kurtulucam çok ağrıyor helpp
Sizi takip ettiğim kadarıyla ürünleri çok bol kullanıyorsunuz. EffectHA kremi bitirdiğinizi yazmışsınız, benim sizden önce başladığım krem yarısına bile gelmedi. Bir de bence asitli ürünleri rutininizden tamamen çıkarın, bir süre bariyer onaran ürünler kullanın sadece

Sizi takip ettiğim kadarıyla ürünleri çok bol kullanıyorsunuz. EffectHA kremi bitirdiğinizi yazmışsınız, benim sizden önce başladığım krem yarısına bile gelmedi. Bir de bence asitli ürünleri rutininizden tamamen çıkarın, bir süre bariyer onaran ürünler kullanın sadece
Aslında parmağa sikip anlima çeneme yanaklarıma bırakıyorum boyun altimada yediriyorum çok mu bilemedim sonradan şöyle bir yöntem de denedim anlatayim bir fis sikip iki elimde eritip uyguluyorum ürünü noegthy noegthy

Bariyer onarıcı kremlerde çok kullanınca sivilce yapıyor bölgesel olarak arada uyguluyorum noegthy noegthy

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X