Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ürünlerini favori yap, alacaklarını belirle şimdiden. Her mağazada, özellikle de Trendyol'da büyük Kasım indirimleri oluyor. Kasım ayına kadar ufak ufak birikim yapmaya çalış. Ayda 200-300 bile kenara koysan Kasım'da indirimli alırsın. Tüm mağazalar yapıyor indirim. Sonra da yılbaşı indirimi gelir, ona da bakarız...

Sonra da yeni bir yıl ve gelsin daha büyük zamlar!
Aa öyle mi bilmiyordum süper Cnm öyle yaparım çok tşk ederim ❤️

S sebbo bu video özellikle sana gelsin :confused:

Sepya sen bilirsin belki bu 400e 200 net alışverişinde de geçerli mi? Yanı 400 u internetten alıp 200 u mağazadan kullanabilir miyim? Çünkü Marc Anthony serisinin Buradaki mağazada olup olmadığınsan emin değilim

Sepya sen bilirsin belki bu 400e 200 net alışverişinde de geçerli mi? Yanı 400 u internetten alıp 200 u mağazadan kullanabilir miyim? Çünkü Marc Anthony serisinin Buradaki mağazada olup olmadığınsan emin değilim
Tam da dediğin gibi oluyor canım. 400 TL'lik online sipariş veriyorsun, 200 TL'yi de mağazada kullanıyorsun. Geçen ay, kazanılan parayı da online alışverişlerde kullanıma açtılar. Geçen aya kadar, kazanılan puan sadece mağazada geçerliydi.

Yani 400 TL internetten alışveriş yapacaksın, 200 TL'yi de mağazada kullanabiliyorsun.

Tam da dediğin gibi oluyor canım. 400 TL'lik online sipariş veriyorsun, 200 TL'yi de mağazada kullanıyorsun. Geçen ay, kazanılan parayı da online alışverişlerde kullanıma açtılar. Geçen aya kadar, kazanılan puan sadece mağazada geçerliydi.

Yani 400 TL internetten alışveriş yapacaksın, 200 TL'yi de mağazada kullanabiliyorsun.
Süper ama gene baktım sadece şampuan ve kremi var bende onun sadece günlük bakım kürünü Maybelline kaş sabitleyici ve cosmed temizleme yağını almaya karar verdim saten 435 oldu hepsi 🙈

Süper ama gene baktım sadece şampuan ve kremi var bende onun sadece günlük bakım kürünü Maybelline kaş sabitleyici ve cosmed temizleme yağını almaya karar verdim saten 435 oldu hepsi 🙈
Mağazaya teslimatın kargo ücreti daha az, fark ettin mi onu? Ben elite olmuşum, sadece kargo ücreti avantajım var şimdilik. Doğum günlerinizde de kod vermeleri gerekiyor. Doğum gününüzün olduğu ay için geçerli bir kod veriliyor, bu da önemli bence.
Ben artık bir süre bir şey almam, her şeyi tamamladım. Kırmızı enzim peeling de aldım, kışa hazırım! Gerçi yine duramam ben. :KK70:

Dün favorilere ve sepete eklediğim ürün gece indirime girdi. Dermoskin arbutin serum. Ben durur muyum, durmadım tabii ki 🙈🙈🙈 Foruma girmeye ara mı versem, ne yapsam? 😂
Ya ben alamadım sistem o kadar yavaştı ki bu sırada fikirlerim değişti 😅 saçima değil yine cildime ürün almaya karar verdim 😛

Nip and fab in hangi salisilik asiti güzeldi gençler

Mağazaya teslimatın kargo ücreti daha az, fark ettin mi onu? Ben elite olmuşum, sadece kargo ücreti avantajım var şimdilik. Doğum günlerinizde de kod vermeleri gerekiyor. Doğum gününüzün olduğu ay için geçerli bir kod veriliyor, bu da önemli bence.
Ben artık bir süre bir şey almam, her şeyi tamamladım. Kırmızı enzim peeling de aldım, kışa hazırım! Gerçi yine duramam ben. :KK70:
Benim de nerdeyse her şey var zulada ama cosmed ve nip and fab in siftahini yapayım dedim fiddy için 😀

Ya ben alamadım sistem o kadar yavaştı ki bu sırada fikirlerim değişti 😅 saçima değil yine cildime ürün almaya karar verdim 😛

Nip and fab in hangi salisilik asiti güzeldi gençler
This

Eklentiler

• Screenshot_20220916_174245_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20220916_174245_com.android.chrome.jpg
    37,7 KB · Görüntüleme: 34

Eklentiler

• Screenshot_2022-09-16-15-45-04-67_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    Screenshot_2022-09-16-15-45-04-67_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    48,9 KB · Görüntüleme: 24
  • Screenshot_2022-09-16-15-45-09-44_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    Screenshot_2022-09-16-15-45-09-44_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg