Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
App filan mi yukleyip ogrendin?
yok arabada çocuğu beklerken okul çıkışı her gün 15 20 dakika kitaptan çalıştım.6 ay da bayağı öğrendim böyle böyle.bir temelim oldu.komşum var rus.yeni bebeği oldu.bebek biraz büyüsün.ondan da rusça öğreneceğim.konuşurken çok hoşuma gidiyor büyük çocuğuyla .

Son düzenleme:
"Onun dosyasına göre hareket edeceğim" kısmını pek inandırıcı bulmasam da yine tutamadım kendimi, yorum yazayım dedim. :KK70: Kız burada verilen tavsiyeler de boşa verilmedi, umarım yüzüne vazelin sürmüyorsundur beybi. Nisa'nın göbeeee çatladı, C ceycey0406 'in göbeee çatladı. Göbeği çatlayan başkaları da oldu. Sen daldan dala konma, bir ayar tuttur ve o yoldan ilerle. Haydi bakalım, görelim seni :KK53:
S sepyazeytin şu vazelin dosyasıni artık kapatsakmi diyorum sürmedim sordum sadece suç değil günah değil yüzümün bir kısmı çok tahriş olmuştu sadece sordum aklima geldi geçmiş geçmişte kaldı önümüze bakalim diyorum S sepyazeytin

Eklentiler

• Screenshot_2022-09-30-06-54-29-726_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2022-09-30-06-54-29-726_trendyol.com.jpg
    59,7 KB · Görüntüleme: 28
  • Screenshot_2022-09-30-06-54-14-426_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2022-09-30-06-54-14-426_trendyol.com.jpg
    55,3 KB · Görüntüleme: 28
renkli olan bir güneş kremi mi?evdekiler biterse ben de renkli olanlarından alacağım.
renkli olanı denedim 2 parmak kuralına göre uyguladım yüzüm çok koyu ve turuncuya dönük oldu :KK70: bence esmerlere uyabilir renkli güneş kremini direkt sürmek, ama şu mantıklı olur ve daha uzun ömürlü olur , hemen bitmez ... güneş kremi kullandığın markanın birde renkli olanınıda al 1 parmak normal 1 parmakda renkli al birbirine karıştır, o zaman bb krem gibi renkli olur güneş kremin ve renk bağırmaz . ben güneş kremiyle aynı renk olduğum için onun beyazı yüzümde renk eşitlemeye yetiyor ama daha önce bu dediğim gibi yaptım kullandım çok memnun kalmıştım ve 9 ay falan gitmişti güneş kremi hemende bitmemişti böylelikle
yok arabada çocuğu beklerken okul çıkışı her gün 15 20 dakika kitaptan çalıştım.6 ay da bayağı öğrendim böyle böyle.bir temelim oldu.komşum var rus.yeni bebeği oldu.bebek biraz büyüsün.ondan da rusça öğreneceğim.konuşurken çok hoşuma gidiyor büyük çocuğuyla .
ayyy italyancaya çok tatlı bir dil ya onlarda türkler gibi kavga eder gibi konuşuyorlar :KK70: italyan arkadaşım var konuştuğunda bizim heyecanlı kahve amcaları gibi konuşuyor :KK70: herşeyin sonunda 0 var sanki yuvarlayarak yayarak konuşuyorlar keşke bende bilsem ingilizcem yarım yamalak onu geliştirmem lazım

Claderma nin kil maskesi de uygun fiyata. Kullanip memnun olan cok
bu konuda claderm kil maskesi uygun fiyatlıda en iyisi diye 9849498 kere yazdık aslında ... sen kullandın mı bak fiddy için memnun kalırsın bence en güzeli narlı olan onun içeriğini daha çok sevdim sizin orada satılıyor mudur acaba

Svr serumu anneme verdim. Yaramiyor bana. Soyuluyor yuzumden
iyi yapmışsın bak Kova hatunu Kova hatunu da memnun kalmadı ondan, ama effectha yı sevdi belki sende effectha seversin eğer ihtiyacın olursa aklında bulu sun yağlı ciltler için olanda niacinimade hyaluronik çinko var kuru ciltler için olanında çinko yerine ceramid var bana kuru ciltler için olanı fazla geldi ama sana uyabilir nem seviyorsun sen svr seni fazla kuruttu

sebbo sende hep aynı şeyleri soruyorsun sana 2 aydır zaten birsürü nemlendirici tavsiyesi verildi soruyorsun yazıyoruz kendince daha iyisini bulduğunu sanıp pişman olup geri gelip soruyorsun :KK70: yani burada hala kil maskesi sormak nemlendirici sormak ayıp artık 9894289824 kere yazıldı aç oku yazmayın kızlar seboya okusun okumadan öğrenemeyecek her sorduğunda yazdıkça seboya iyilik yapmıyoruz hazır bilgiye kondukça öğrenemiyor aç sebo oku valla .

evde yine kendi kendime değişiklik yapıyorum
oturma odası salon ayrıydı bende , misafirim çok oluyor diye ama 3 senedir pandemi dolayısıyla hiç misafir çağırmadım biriyle görüşeceksek de dışarıda açık alanda görüşüyoruz bundan sonrada genelde böyle yaparız , kaynımlar ve kayınvalidem izmire taşındı kayınpederim senenin yarısını çiftliğinde geçiriyor geri kalanıda burada kendi evi var orada ,yani eskisi gibi gelenimiz gidenimiz yok , o yüzden oturma odasını iptal edip salonu oturma odasını bir kullanıyoruz artık bize yetiyor. oturma odası olan büyük odayı ahsene yatak odası yaptık çocuk rahat rahat oynasın oyun çadırı açık kalabilsin çalışma alanı geniş olsun diye öncekinde epey dar alandı çünkü. e haliyle oturma odası iptal olunca büyük odayı ahsene verince eskiden ahsenin yatak odası olan küçük odaya da oturma odasından 1 kanepe ve hiç izlemediğimiz asla kullanmadığımız tv ünitesiyle televizyonu geçici olarak koyduk düşüncemiz orayı erhanla bana çalışma odası yapıcaz , 2. çocuk yaparsakda direkt ona yatak odası olarak çeviririz... yatılı gelen olursa yatıracak yer olsun diye açılıp yatak olabilen küçük L koltuk, çalışma masası ve sandalyesi alıcaz eşyaları alana kadar şimdilik resmen şu şekilde eski eşyaları istifledik geçici olarak :KK70: ve çalışma odası olacak diye duvarınıda boyadım :KK70: IMG_20220927_094359.jpg IMG_20220927_094150.jpg IMG_20220927_093846.jpg IMG_20220927_093315.jpg istediğimiz eşyalar gelince bu eşyaları komple çıkarıcaz yatak olabilen L koltuğu boyalı duvar önüne alıp çalışma masasını pencere önüne mi koysak ahşap doku çalışma masasına şeffaf dönen çalışma sandalyesi düşünüyoruz L koltuk da antrasit veya vizon renk olsun diyoruz ne dersiniz kızlar

Çalışma odasının perdeleri de jaluzi perde olsun diyoruz ne dersiniz kızlar
Ellerinize sağlık salon ve balkonunuz çok ferah ve güzel olmuş. Mutlu sağlıklı güzel günlerde oturun. Çok özenli ve zevkli dekore etmişsiniz.
Misafir için ayrılan odanızda çok sade. Çalışma odası için jaluzi perde çok kullanışlı oluyor. L koltuğu boyadığınız duvarın rengini göz önüne alırsak antrasitten daha açık griye doğru geçen bir renk seçebilirsiniz. Diğer duvarı baz alırsakta vizondan bir kaç ton koyu olursa duvar koltuk çok nötrlenmemiş olur. Evinizin genel konsepti ve ferahlığını dikkate alırsak vizon koltuk daha tamamlayıcı olur. Çalışma odası farklı olsun derseniz daha soğuk bir renk olsun.

Ahsen’de yeni odasında çok mutlu olsun oyunlar oynasın, büyük başarılara atacağı ilk adımlarını o odadan atsın. evin en küçük odasının çocuğa verilmesini sevmiyorum ben. Bebekken belki ama büyümekte olan bir çocuğun hareket alanı olabilmeli.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X