Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yarasınnnnnn :KK71: Sen SVR yıkama jelini kullanıyorsun değil mi? SVR serum konuşmuştuk, onu aldın mı?
haaa arkadaşıma önerdim aldı kullanıyor dediğin arkadaşın damaged miii :KK70: hatta birdahakine yıkama jeli lavantalı olanı alın o daha da güzel demiştim o değil mi
ben hiçbirşeyi unutmam :KK70:

Yarasınnnnnn :KK71: Sen SVR yıkama jelini kullanıyorsun değil mi? SVR serum konuşmuştuk, onu aldın mı?
Yıkama jelini kullanıyorum evet ama serumu almadım. Onun yerine onun içeriklerini ayrı ayrı aldım işte, niacinamide, hyaluronic acid. Niacinamide'e sen dedin diye başladım. Bir de retinol aldım çünkü cildim çok kötü durumda, iki aydır fena sivilce bastı. Bu da işe yaramazsa gidip eczaneden retinoik asit akne kremi filan alacağım ya da roaccutane hap kullanacağım mecbur.

Yıkama jelini kullanıyorum evet ama serumu almadım. Onun yerine onun içeriklerini ayrı ayrı aldım işte, niacinamide, hyaluronic acid. Niacinamide'e sen dedin diye başladım. Bir de retinol aldım çünkü cildim çok kötü durumda, iki aydır fena sivilce bastı. Bu da işe yaramazsa gidip eczaneden retinoik asit akne kremi filan alacağım ya da roaccutane hap kullanacağım mecbur.
o kadar agresif içerikler için acele etmeyin ilk 1-2 ay sivilce kusması da normal yeni ürünlere geçince ürün iyi geldi mi gelmedi mi anlamak için süre de gerekiyor

yağlı ve akneye meyilli cilt kesinlikle svr serum almalı ayrı ayrı alınca aslında hem daha pahalıya geliyor hemde birsürü ürün ,üst üste uygulama cilt tölere edemeyebilir bir marka diğeriyle anlaşamayabilir vs... svr kombo bir ürün hepsi içinde

Ayyy, kızı retinolden vazgeçiremedim, illa alacak :KK70:

o kadar agresif içerikler için acele etmeyin ilk 1-2 ay sivilce kusması da normal yeni ürünlere geçince ürün iyi geldi mi gelmedi mi anlamak için süre de gerekiyor

yağlı ve akneye meyilli cilt kesinlikle svr serum almalı ayrı ayrı alınca aslında hem daha pahalıya geliyor hemde birsürü ürün ,üst üste uygulama cilt tölere edemeyebilir bir marka diğeriyle anlaşamayabilir vs... svr kombo bir ürün hepsi içinde
Kuzum SVR serumu galiba 2 hafta anlattım, uzun uzun yazdım ama almamış. damaged lemon damaged lemon bak N nscckts bu konuda bildiğin ordinaryüs prof :KK76: Onun önerilerini dikkate alırsan 3 ay sonra dua edersin.

Buna sevindim🥳 nisanın meşhur dermoskin kreminden alacaktım ama bunun narlı olması beni cezbetti😂 senden de güzel şeyler duydum bunu alıcam sanırım
İkisi tam aynı işlevde değil aslında. Birbirinin yerine geçmez canki aynı anda ikisi de elinde olabilir dönüşümlü gibi.

İkisi tam aynı işlevde değil aslında. Birbirinin yerine geçmez canki aynı anda ikisi de elinde olabilir dönüşümlü gibi.
katılıyorum birini kullanır bitince diğerini alırdım veya sabah birini akşam diğerini kullanırım ben

burada hep diyoruz aslında önce bariyeri güçlendirip nem dengesini sağlamak lazım
Evet beybi, diyoruz da işte bazı arkadaşlar aceleci galiba...
Bu arada arkadaşıma önerdim, kullanıyor dediğim İzmir'de bir öğretmen arkadaşım. SVR serumu kullanıyor, çooook mutlu. O bıyık bölgesi kararmaları falan bayağı açıldı. damaged lemon damaged lemon burun estetiği konusunda tanıştığım bebek suratlı bir arkadaş. Yüzü yağlı, gördüğün gibi bir tek yıkama jelini almış. :işsiz:

Yok, niacinamide'e yeni başladım. Sivilce basması olayı yüzüme hiçbir şey sürmüyorken başladı. Kullandığım şeylerle bir alakası yok yani.

Daha pahalıya gelmedi bir de, o 3 ürünün toplam fiyatı 250 lira civarı.

Bu arada arkadaşıma önerdim, kullanıyor dediğim İzmir'de bir öğretmen arkadaşım. SVR serumu kullanıyor, çooook mutlu. O bıyık bölgesi kararmaları falan bayağı açıldı. damaged lemon damaged lemon burun estetiği konusunda tanıştığım bebek suratlı bir arkadaş. Yüzü yağlı, gördüğün gibi bir tek yıkama jelini almış. :işsiz:
memnun kalmasına çok sevindim svr bizim topiğe bir güzellik yapmalı :KK70:

Ay ben eksik kaldım no no benim gibi canki bunu kaldıramaz alayım şimdiden atayım zulaya yazın gardaşımla kullanalım valla merak kere merakşov 😂
sana iyi gelmez ama yazın kullanırım demiştin sadece yazın yağlı olduğun dönem dene derim gerçekten yağlı ve akneye meyilli cilde uygun. diğer türlü kurutur retinil gibi serum öyle diyeyim

Bir dk bir dk birisi bıyık bölgesi kararması mı dedi😳😳😳 bu serumdan bana da lazım gidem bakam 😂

O zaman önce bunu alayım, çok merak ediyorm tek başına napıcak bi bakaym 😂
Frudia öyle vov bir etki yapmaz bence. Yani antioksidan etkili mesela serbest radikaller karşı koruyor cildi. Nem de veriyor. Ama ne bileyim aktif içerik sürdüm lekem geçti gibi değil. Hoş bir ürün fiyat performans etkili ama mesela dermoskin daha bam bam yeni oluşmuş sivilce lekesinde mesela anında etkili ama uzun süre önce oluşmuşsa ya da güneş lekesi falansa zaman gerek tabii bir de onda meşhur kraliçemiz niacinamid de var ayrıca niacinamid içeren ürüne de gerek yok o da iyi geliyor trozinaz baslımaya yani farklı kafalarda ürünler. Frudiayı beklentisi yüksek ciddi cilt sorunlu biri meh bulabilir yani.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X