Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Frekansımın yuksekliginden haberin yok galibası 🙆‍♀️🙆‍♀️🙆‍♀️ ben öyle şeyler kolay kolay etmem ❤🤣🤣🤣
Seviyoruz bacım seni, frekansına öldüğüm :KK70:
Kızlar Dermoskin'in şampuanları nasıl? Erkekler için olan şampuanını eşime alayım mı? Saçlarını uzatmaya karar verdi de kendileri :21:

hiç denemedim ama iyidir sanırım.
Liste kalabalık Cey :KK14:
Bu sene bitmeden Dermoskin göz çevresi şeysi, Dermoskin arbutin, Dermoskin vücut balmı, bilimum EffectHA ürünleri, Dermoskin şampuan, SVR serum falan alınacak, dolaba atılacak. Efkârım büyük. :KK14:

Ohh be bir ferahlama geldi 😂😂

Bu ne ateş bebeğim 😆😆 nerden yaptın bunu linkle bizi ...
Nisa da beğendi bi ara alalım takalım
Fazla tek taş göz çıkarmaz 🤪
Süper olmuş gerçekten şarkı bayıldım 😂Astrology masterdan baktım. Bende yay çok ya ondan öyle oldu 😂Su ve toprağı dengelemek gerek de mi 😂520 777 tektaşlar gelsin. Ben bir para mıknatısıyım 😂

Süper olmuş gerçekten şarkı bayıldım 😂Astrology masterdan baktım. Bende yay çok ya ondan öyle oldu 😂Su ve toprağı dengelemek gerek de mi 😂520 777 tektaşlar gelsin. Ben bir para mıknatısıyım 😂
Evet işe renklerden başlayabilirsin giyiminde,daha toprak ve mavi renkleri
Koku olarak da yine sucul ve toprak kokuları olabilir mesela
Ben kesin full toprak çekerim 😄 bi bakayım

Evet işe renklerden başlayabilirsin giyiminde,daha toprak ve mavi renkleri
Koku olarak da yine sucul ve toprak kokuları olabilir mesela
Ben kesin full toprak çekerim 😄 bi bakayım
Enerji var sosyallik var ama toprak yok köklenemek ve devamlılık yok ve sudan dolayı da sezgiler kuvvetli değil 😂Aslında gözlem gücüm çok kuvvetlidir ve söylediklerim çıkar ve insanlar şaşırır der sezgileri çok kuvvetli diye ama no sevgilerden ve hislerden değil de somut verilerden fark ederim onda da avantaj fil hafızam 😂Gerçi yaşlandım ve b12 de nanay düştü iyice hafızam 😂İptal iptal 😂Ay benim bir de en sevdiğim renk turuncu ya çok severim ateşim az gibi 😂Sucul kokular are my babies zaten 😂Toprak ve su elementi yoga patlatayım 😂Çok su içmek ve toprağa basmak ağaçlara sarılmak falan çok iyi geliyormuş. Ben yapıyordum bilmeden 😂Toprak iyidir ya ben hep topraklara çekiliyorum hayatımda toprak harici kimse yok gibi 😂

Son düzenleme:
88 zengoyum 88 daha da zengolaşabilirim 777

ben varım 😂
Sen istisnasın sanaltimas bitmez bende yak söndür diyeceğim yeterince ateşim daha da yanmayayım sen de aslansın sen de ateşsin 😂Başak kankim var nişanlısının da yükseleni başakmış dedim eyvah eyvah 😂Müstehak inşallah güneş Başak yükselen Başak ay Başak bir boy friendin olsun dedi 😂Dedim yeto dur bu nasıl bir bedduadır 😂

Evlerden ırak 😂😂😂
Bu arada benim de en sevdiğim renk turunjuuu :KK70: kelebeğin ateşe yürümesi gibiyim, eyvahlar olsun skingörl 😂
Aşko öyle deme annem hiç inanmaz bana güler böyle şeylere o bile nee oldu her yer ama her yer Başak bütün arkadaşlarım ya da bir drhe gidiyorum Başak ya da en kötü yükseleni 😂Yogaya gidiyordum 2 kişi o kız da Başak çıktı 😂Su grubu da denk geliyor çok. Herhalde eksikler diye 😂Yanayım yanayım ateşlerde yanayım o kırmızı dudağından bir öpücük alayım 😂Ateşle oynuyorum Bihter 😂Pis Behlül 😂

Ben senin verdiğin sitede hal edemedim
Sonra su sitede Haritanızda Element Hesaplama - Laya Holistic oturmuş kısır eşliğinde hesapladım su çıktım ya kız 😆😆 toprak ve hava eşit ateş en dusuk cıktı
Şu merkurden dolayı bi aklim karıştı merkür oğlakta gibi durutor ama orda kova da var hem havaya hem toprağa puan verdim aman ne ise işte... Sucul çıktım 😄😄@Skinkeyrlover

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X