Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhaba. Doa saç ürünlerinde bayağı ünlü. Ama cilt bakımını bilemedim. Bu serum nasıl sizce?

Eklentiler

• 68010EFC-0316-4267-9EEB-8263B1B4F54C.png
    68010EFC-0316-4267-9EEB-8263B1B4F54C.png
    173 KB · Görüntüleme: 37
  • 2AFE1B25-2CE3-4B0D-949C-C00A969B8955.jpeg
    2AFE1B25-2CE3-4B0D-949C-C00A969B8955.jpeg
    50,8 KB · Görüntüleme: 39
Merhaba. Doa saç ürünlerinde bayağı ünlü. Ama cilt bakımını bilemedim. Bu serum nasıl sizce?
Ben bunun centella serumunu listeme ekledim m fakat henüz almak kısmet olmadı. Benim cildim için uygun olan o olduğu için onu ekledim.

Ben bunun centella serumunu listeme ekledim m fakat henüz almak kısmet olmadı. Benim cildim için uygun olan o olduğu için onu ekledim.
Bana da bu uygun ama markadan emin olamadım. Roox marka kullandım aynı içerikteydi, iki şişe bitti. O da bilinen marka değildi ve fiyat olarak bayağı hesaplı. Aynı verimi alır mıyım diye düşünüyorum

Bana da bu uygun ama markadan emin olamadım. Roox marka kullandım aynı içerikteydi, iki şişe bitti. O da bilinen marka değildi ve fiyat olarak bayağı hesaplı. Aynı verimi alır mıyım diye düşünüyorum
Ben hiç kullanmadim. Fakat cidden bu işi iyi bilen bir arkadaşım tavsiye etti. Markayı ben onun için tercih ettim.

doa bilinen bir marka,yerli markalara ham madde sağlayan köklü firma ,o yüzden fiyatı uygun ve ambalajları süslü püslü değil ondan uygun, kullanabilirsin

doa bilinen bir marka,yerli markalara ham madde sağlayan köklü firma ,o yüzden fiyatı uygun ve ambalajları süslü püslü değil ondan uygun, kullanabilirsin
La roche ile çok fazla, purest soluotions ve ordinary ile biraz fiyat farkına sahip roox serum. Burayı okuyan ve hesaplı ürün arayan varsa tavsiye ederim. Yazın hyaluronic asit, kolajen ve c vitamini içerikli bir serum kullanıp güneşli günler bitince arbutine başlamak istiyorum. Bu doa’yı deneyeceğim bakalım, arada marka değişiml iyldşr

S Skinkeyrlover merhaba kim olduğunu bilmiyorum ama sabırla özveriyle okuyup beğene beğene geldiğin için tebrik ve takdir ediyorum sizi gerçekten 😊😊🤩
Çok teşekkür ederim. Bayıldım mükemmel olmuş bu konu ben de bir cilt bakım delisiyim aşırı eğlenerek okuyorum.

S Skinkeyrlover merhaba kim olduğunu bilmiyorum ama sabırla özveriyle okuyup beğene beğene geldiğin için tebrik ve takdir ediyorum sizi gerçekten 😊😊🤩
can o can :KK68: gerçekten gösterdiği sabır resmen emek... tebrik ve teşekkür ediyorum

Çok teşekkür ederim. Bayıldım mükemmel olmuş bu konu ben de bir cilt bakım delisiyim aşırı eğlenerek okuyorum.
Hoşgeldinnn vallahi bende öyleyim çok seviyorum böyle devam ederse mezarıma firmalardan celenk beklerim. Toprağıma serum essence ne varsa onu döksünler helva yerine de tester ürünler dağıtsinlar isterim: D şaka bi yana uzun vadede kendimize yaptığımız en güzel yatırım geri dönüşünü de hemen veriyor iki gözümün çiçeği

İçkim yok, sigaram yok, kumarım yok skin careim var bir tek. 20 yaşından beri yapıyorum 24 üm bakalım idolüm Nebahat çehre
Sigaram var ama bırakmaya çok yakınım.onun dışındaki kötülüklerin tüm analarına uzağım bende. Yaşım 38 uzun yıllardır cildime bakarım söyleyenlerin yalancısıyım kimse 38 gorunmuyorsun der :p idolum ve hedefim 20 yil sonrayı görürsem inşallah kızlarımin ablası siluetinde olmak:p

Sigaram var ama bırakmaya çok yakınım.onun dışındaki kötülüklerin tüm analarına uzağım bende. Yaşım 38 uzun yıllardır cildime bakarım söyleyenlerin yalancısıyım kimse 38 gorunmuyorsun der :p idolum ve hedefim 20 yil sonrayı görürsem inşallah kızlarımin

düşünce belirtirken onlarında isteklerini anlayarak belirtiyor musun önemli olan o ... yani ortak yol normalde bulunabilmeli , ben doğrusunu bilirim hayır o öyle olacakdan ziyada aslında şöyle yaparsan şunu tercih edersen bak bu artıları da olabilir? şeklinde tavsiye onlara daha büyük katkı ve yardım sağlar

şöyle düşün sen onlar yerinde olsan onlar da senin yerinde , sana nasıl yol gösterilmesini isterdin ..

sorumluluk sahibi olmakda mizaç meselesi sonradan asla olmaz mesela annem asla sorumluluk sahibi biri değildir umru olmaz söz verir tutmaz unutur önemsemez canı neyi isterse , bende inanılmaz sorumluluk sahibi biriyimdir , annem bana rahat ol gamsız ol umursama diye çok söyledi ama o bana göre doğru değil önceliklerim var ben sorumluluğumu bitireyim de derim , annem dikte etmeye devam eder sonuç benimde burnumdan gelir onunda

çocuğuz diye anne babamızın her dediğini yapmak zorunda değiliz onlara uymak zorunda değiliz ki zorlarsan gelişemezler senin kopyan olarak senin çizdiğin sınırlarda yaşarlar halbuki ruhlar özgür herkesin bir amacı var herkesin bir özelliği var birazda senin onlara uyman gerek

mesela biz haftalık rapor çıkartırız ben kızıma sorarım seni üzdüğüm bir konu var mı bende değişmesini istediğin veya olmasını istediğin birşey var mı diye
Yaa çok güzel yazmışsın ben 24 yaşındayım evli çocuklu falan değilim ama ilerde olursa diye ss aldım süpersin.

İçkim yok, sigaram yok, kumarım yok skin careim var bir tek. 20 yaşından beri yapıyorum 24 üm bakalım idolüm Nebahat çehre
Ben de 20li yaşlarda başlamıştım. Sadece yüz yıkama jeliyle başladım. Baktım aknelere iyi geliyor cildim parlıyor güzel markaları araştırarak devam ettim. Sonra eczacı güneş kremi kullanmalısın dedi ona başladım, yaşım ilerledikçe nemlendirici ihtiyacı başladı. 35ten sonra serumlara geçtim. Yaşıma göre cildimin çok iyi olduğunu söylerler. Abartmadan yap ve yaşına uygun ürün kullanmaya dikkat et

Ben de 20li yaşlarda başlamıştım. Sadece yüz yıkama jeliyle başladım. Baktım aknelere iyi geliyor cildim parlıyor güzel markaları araştırarak devam ettim. Sonra eczacı güneş kremi kullanmalısın dedi ona başladım, yaşım ilerledikçe nemlendirici ihtiyacı başladı. 35ten sonra serumlara geçtim. Yaşıma göre cildimin çok iyi olduğunu söylerler. Abartmadan yap ve yaşına uygun ürün kullanmaya dikkat et
Ben bir başladım pir başladım :KK70:4.5 yıl önce falan bu kadar cilt bakımına ilgi ve bilgi yoktu tabii Ece Targıt vardı. Aşırı kısa, basit, anlaşılır, hap bilgiler verirdi ama o bile ilk başta zor gelmişti bana şimdi dönüp bakınca çok temel bilgiler.Temeli onla attım. En önemlisi güneş kreminin önemini anladım sonra tabii Çisem Çakır ve Yağmur Vardar fan girlliğim başladı çok çok az takipçileri vardı ben izlemeye başladığımda özellikle Çisemin 1000 den azdır. Onlarla birlikte skincare junkie oldum :KK70:Artık balık tutmayı öğrendim kendim de araştırıp alıyorum ama başta daha çekingendim ürün denemede, kendim seçmede. Ama cildim şu ara en kötü halinde, stresli bir dönemdeyiz sanırım ondan. Ama olsun düzelteceğiz inşallah be şu olaylar bir bitsin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X