Maske Tarifleri Gzelliin srr Maya da sakl...

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta
merhaba kızlar.ihtiyaç duydukça maya maskesi yapıyorum sivilceler için.tarifim şöyle:1 tatlı kaşığı yaş mayayı su ile eritiyoruz fazla sıvı olmayacak kıvamlı olması lazım.temizlenmiş cilde uyguluyoruz kuruyana kadar kalıcak sonra yıkıyoruz.sabah akşam 3 gün boyunca uyguluyoruz sivilceleri kurutuyor ama biraz ciltte yanma oluyor ciltte kururken.denemeye eğer :lepi:

tmm canım bekliyorum gelişmeleri... bu maske harika asla vazgeçemicem heralde artık bundan ölene kadar :) bide bakın arkadaşlar herkese havuçsuyunu rendeleyip yüzlerinize sürmeyi tavsiye ederim.. buda harika bişey... yarım havuç rendeleyip çaysüzgeçinden bile sıktırabilirsiniz.. içine bi damlacık zeytinyağı.. çünkü içindeki a vitamini sadece yağda çözünebiliyor.. yağı koymazsanız a vitaminin harika etkileri cildinize geçmez... 20 dk sonra durulayın ılık suyla ve %100 doğal gülsuyla cildinizi silin silmezseniz turuncu kalırsınız :) harika özellikle sivilceli ciltlere, kansorejen etkilere, yaşlanmaya birebir.. birde benim gibi güneşlenmeyi seven kişiler için harika bir güneş kalkanı cildinize.. sakın hafife almayın denedim harika... :)

bende duymuştum denicem bakalım gelişmlerden ahberdar ederim arkadaşalr

MAYA MASKESİ KESİNLİKLE ÇOK FAYDALI..ESKİDEN NİNELERİMİZ EVDE HAMUR YAPARLARKEN YÜZLERİNE DE SÜRERLERMİŞ..SUNA DUMANKAYA ANLATMIŞTI.BENDE YAPARIM ARADA ÇOK İYİ GELİYOR..BAZEN SADECE ILIK SUYLA ERİTİP KREM KIVAMINDA YAPIP SÜRERİM.BAZENDE YUMURTA AKIYLA KARIŞTIRIP SÜREREİM.YUMURTA AKINIDA EBRU ŞALLI DAN DUYMUŞTUM.O SIK SIK YAPARMIŞ YÜZÜNE..BİLGİLERİNİZEE...cokacimcoook

cnm sadece limon suyumu koyuyosun hiç su koymadan çok kurutmuyormu... tarif edebilirmisin cnm ???

bıraz yaş maya cok az lımon suyu bıraz suda eklıyorum karıstırıp 10 dk bekletıyorum cnm bazen sivilcelerı kurutması içinde sırf limon suyulada yapıyorum

dün akşam bende bu tarifi yaptım biras maya biras süt kıvamı biras yoğun olduğundanmıdır nedir biras sor sürüldü bu arada kocişimin cildinede yaptım

ben bu tarifi haftada 2 kes uygulayacağım mimik kırışıklıkları için uygundur dimi

hemen alıorum mayayı, sıkıldım bu sivilcelerden de lekelerden de. ama bnm cildim çok acaip: normalde yağlı ama böle uygulamalardan sonra kuuup kuru oluo :uhm: napalım artık ii nemlendiririm ben de. çok özledim sivilcesiz yüzümüüüü :çok üzgünüm:

ya kızlar maskeyi anladıkta hiç oral yoldan uygulayan yokmu bende kansızlık var ama mayayı nasıl tüketebilirim ki acaba yaş maya var bendede malumtadıda pek hoş değil.

ilk deneme başarılı, tam sonuç alana kadar devam yerimseniben

yaş mayayı 1 tatlı kaşığı 1 çorba kaşığı nasıl ayarlıyosunz? kuru maya var bende olmasmı acaba

merhabalar.mayayı 1 tatlı kaşığı 1,5 2 küp şekerden büyük olacak şekilde ayarlıyorum eritiyorum.limon denememiştim ama ölede hazırlıcam teşekkürler paylaşım içinsositososito

yaş mayayı 1 tatlı kaşığı 1 çorba kaşığı nasıl ayarlıyosunz? kuru maya var bende olmasmı acaba

Ben 2siyle de yaptım kuru maya sanki daha çok tahriş ediyo cildi.1 sefer de yarım paket yaşmaya biraz süt ve un karıştırdım süper oldu bi daha hep öyle yapıcam tavsiye ederim.

benim de kayınvalidem yapıor saçlarına maya ile ve gerçekten işe yarayınca sevinmiş hemen bana söyledi yapmış ve hemen etkisini görmüş saçlarında..dökülme kesildi dedi hatta...tabii ben daha yapıcammm...ama cildime de saçıma da deneyeceğim kızlar: bir ara :)

bende yas maya sut birde bi yesil cay kapsulu koydum bayagi guzel oldu.bundan sonra surekli deneyecem

arkadaşlar bende mayayı bir kez denedim kaşıntı yapıp kabarttı aca bir daha denesem aynı şeyi yaşarmıyım

kuru maya yaş kadar etkili deil cnm.. bak benim gibi yap.. yaş mayayı alıyorum 4 küplük pakette marketten.. minik poşetleri kesip mayaları bölüp dondurucuya atıyorum 1-2 aylık maskelik maya çıkıyo 4 lü paketten.. öle yapın arkadaşlar yaş maya çabuk bozuluyor çünkü...

Meraba her_bal ben de senin sayende öğrendim mayayı çok teşekkürlera.s., birşey sormak istiyorum senin cildinde nasıl bir değişim oldu kullandığından bu yana?

yarın ilk işim maya almak,daha öncede duymuştum maya maskesini,ama burada okuduktan sonra iyice emim oldum,pratik ve ucuz ,daha ne olsun.

X