🌿Hacetlerimiz için 239.121 Ya Fettah hatmi🌿

Kızlar hepinizden çok çok özür dilerim sizlere karşı çok mahçubum listeyi takip edemedim uygulamaya giremedim bir süre önce trafik kazası geçirdim ve yoğun bakımda kaldım hala tam iyileşebilmiş değilim liste ne durumda hiç bilemiyorum okumalarımı da tamamlayamadım çok çok özür diliyorum hepinizden liste takibine devam edemicem sanırım dediğim gibi hala tam olarak iyileşemedim sizlere haber vermek helallik istemek için girdim uygulamaya bütün arkadaşlara okuyacağım en kısa zamanda
Morrmeneksee Morrmeneksee sen takip edebilir misin rica etsem listeyi 😥

1 aydır ne zaman sayfaya girip de yorum yapacaksınız diye bekledim. Sizin birkaç başka hesabınız olduğunu onlarla aktif paylaşım yaptığınızı hatta bazılarının banlandığını düşünüyorum. Kaza geçirmeniz de bence yalan.

Hakkımı helal etmiyorum.

1 aydır ne zaman sayfaya girip de yorum yapacaksınız diye bekledim. Sizin birkaç başka hesabınız olduğunu onlarla aktif paylaşım yaptığınızı hatta bazılarının banlandığını düşünüyorum. Kaza geçirmeniz de bence yalan.

Hakkımı helal etmiyorum.
Evet harlofia hıc hos olmadı cidden.
Mesaj yazıp durumunu bildirdiğine göre
Sonradan da tekrar girip yazabilecek fırsatın mutlaka olmustur.

10 ağustostan bu yana 1 kere dahı gırıs yapip sıtede ne var diye merak etmemen de cok ılgınc.
Sen dua gruplarına katılan gruplar kuran bırisin en azından ne var diye bı girip bakabılırdın.

Kımse gunahını almak istemez bende ıstemem ama 2.3. Hatta 4.bır hesabın bıle oldugunu dusunuyorum..

Bu ve diger bir kac kullancinin size ait olduguna o kadar emindim ki; cok sukur hakkiniza girmedigim icin mutluyum.

Burada size acikca hakkimi helal etmedigimi belirtmeme ragmen 3 gun sonra yeni konular acip aylardir yazmaya devam ediyorsunuz.

Tekraren yeniliyorum size hakkimi helal etmiyorum eski Harlofia, yeni Sareben Sareben .

Hakkımı helal etmiyorum.

Belki daha once farketmissindir durumu. Farketmediysen de bil istedim. Morrmeneksee Morrmeneksee

Evet harlofia hıc hos olmadı cidden.
Mesaj yazıp durumunu bildirdiğine göre
Sonradan da tekrar girip yazabilecek fırsatın mutlaka olmustur.

10 ağustostan bu yana 1 kere dahı gırıs yapip sıtede ne var diye merak etmemen de cok ılgınc.
Sen dua gruplarına katılan gruplar kuran bırisin en azından ne var diye bı girip bakabılırdın.

Kımse gunahını almak istemez bende ıstemem ama 2.3. Hatta 4.bır hesabın bıle oldugunu dusunuyorum..

Bu konudaki kimse size hakkını helal etmeyecek.Yukaridaki ithamlar doğruysa çok yazik harfloria.İnsani insanliktan sogutuyorsunuz

Konuyu acan kullanici ismine bakin. Bu hesap birlestirmeler yonetim tarafindan yapiliyor.

Kaldi ki o kadar ayni ki konular kullaniclari tahmin etmemiz guc olmamisti o zamanlar. Benim en cok guldugum de su konusu oldu. Actigi onlarca konusu var, kim bilir hangi kullanicisiyla “Ben buralarda yeniyim” demeye calisti...

Eklentiler

• EC16A421-096E-46FC-8CF9-3E40B8C91A38.png
    EC16A421-096E-46FC-8CF9-3E40B8C91A38.png
    423,6 KB · Görüntüleme: 60
Konuyu acan kullanici ismine bakin. Bu hesap birlestirmeler yonetim tarafindan yapiliyor.

Kaldi ki o kadar ayni ki konular kullaniclari tahmin etmemiz guc olmamisti o zamanlar. Benim en cok guldugum de su konusu oldu. Actigi onlarca konusu var, kim bilir hangi kullanicisiyla “Ben buralarda yeniyim” demeye calisti...
Ben heryere yazıyorum diğer dua topigine de yazdım .Sizin bildirim gelince detaylıca inceledim size hak verdim

Sayfasina yazdigim mesaji siliyor. Buraya dokunamayacagi icin yaziyorum.

O kadar spesifik bir ismin var ki; herhangi bir arastirma motoruna yazinca ismin, buraya actigin konularin benzerlerini actigin sayfalar, twitter hesaplarin, fotograflarin, sahibinden de sattigin yesil kaban bile hepsi ayan beyan ortada. Sareben Sareben İstedigin kadar inkar et, salaga yat.

Şuanki konu sahibine bakın hersey belli zaten.. Harlofıanın actıgı konuydu sarebenle birleştirilmiş evet.
Bende ne dıceğimi bilemiyorum. aslında hıc de sasırmadım bende emındim baska hesaplarla burada olduguna.

Şuanki konu sahibine bakın hersey belli zaten.. Harlofıanın actıgı konuydu sarebenle birleştirilmiş evet.
Bende ne dıceğimi bilemiyorum. aslında hıc de sasırmadım bende emındim baska hesaplarla burada olduguna.
şu an aktif bir dua grubunda olduğunu düşünüyormusunuz.bu önemli benim için.herkes için...

Kızlar annem 5000, ben de 3000 kadar okuduk gamzelita gamzelita için yalnız bugün birirecektik ama babam kalp krizi geçirdi. Eve geçince okuyacağız da, kusura bakmayın nolur 💙 hersey_dua_ile hersey_dua_ile

Rabbim acil şifalar versin, geçmiş olsun.
Çok teşekkür ederim. Çok şükür ki durumu çok iyi, anjiyo oldu stan takıldı, kardeşim bu akşam onun yanında. Eve geldik, annem de ben de bitirdik. 🌸💙🌼
@ggamzelita hersey_dua_ile hersey_dua_ile

X