HADİ GELİN CALLANETİCS HAREKETLERİNE BİRLİKTE BAŞLAYALIM...BAŞLAYALIM, HIHI BAŞLAYALIM

Öncelikle;
Bel:
Kalça:
Karın:
Boy:
Üst Bacak:
Ölçülerinizi alın ve 21 günü tamamladıktan sonra tekrar ölçün ve aradaki farkı görün, kilo vermezseniz dahi sıkılaştığınıza ve inceldiğinize şahit olun :halay::KK73::KK9::KK68:

Telimin şarjı bittiği için hareketlerin olduğu Türkçe seslendirmeli orijinal başlangıç videsunu yarın yükleyeceğim. Bu hareketleri 21 gün yapacağız. Hadi bakalım kolay gele :halay:

Hareketleri 6 gün yapıyoruz ve 1 gün kasların dinlenmesi için ara veriyoruz. Bu şekilde 21 günü tamamlıyoruz. Daha sonra hareketleri çok rahat yapabilir hale geldikten sonra Süper Callanetics hareketlerine geçeceğiz :21:

2 set 21 i tamamlayanların vücutlarında inanılmaz şekillenmeler oluşuyormuş, sırf bunu görmek için bile denemeye değer :KK9:

Hoş geldiniz. Ölçülerinizde 11 gün içerisinde bi değişiklik oldu mu, acaba?
Hoşbuldum canım
Ölçülerimde bi değişiklik olmadı ama şöyle söyliyim uzadığımı hissediyorum bir de üst karın sertleşti ve mide düzleşti onun dışında selülitlerim azaldı bi süre daha devam edersem tamamen geçicek gibi :KK49:

Hoşbuldum canım
Ölçülerimde bi değişiklik olmadı ama şöyle söyliyim uzadığımı hissediyorum bir de üst karın sertleşti ve mide düzleşti onun dışında selülitlerim azaldı bi süre daha devam edersem tamamen geçicek gibi :KK49:
Süper motive ediyor böyle gelişmeler, ben de yarın sabahı iple çekiyorum. 6 bitmiş olacak ve ölçüm yapacağım, bakalım kaç cm fark edecek :KK9:

X