Hadi merhaba diyip,hergün ne yasiyorsak ne yapiyorsak paylaşalım

esoes1919

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2015
3.211
2.563
39
Merhaba kizlar
Benim 15 aylik bir erkek bebegim var. Simdilik calismiyorum. Gün icinde neler yapiyoruz ve neler yasiyiruz tüm gunumuzu paylasmak dertlesmek fikir almak . Her telden burada olalim:KK49::KK54:

Bugun 8 de kalkip oğlumu emzirdim evi topladim kahvalti yaptik sonra salonu günlük supurge ile supurdum. Simdi oglum uyuyor. Bende kk da takiliyorum bakalim aksam a yemek napcaz

Selam canımm bende sabah kalktım kahvaltı hazırladım her zamanki gibi :)) eşimle kahvaltımızı ettik o işe gitti ben ev işlerine daldım birazz.. öğlen yemek yaptım suan boşumm kk da takılıyorum işte.. öğlenden yemeği yapıp bi beze sarıp sarmalarsan akşama kadar ılık yencek kıvamda kalıyor tavsıye ederım

Ay uzerim kokmasin diye son dk yapıyorum yemek fikirleride verelim birbirimize. Ay simdi bebek bakimi yapiyorum hala yemek yok

Tesekkurler canim ay ikimiz variz umarimda cogaliriz oğlumu uyuttum tv bakiyom dunden pizza yapmistim hindi eti almistik belki yanina pisiririz tabi esim yapicak

Tesekkurler canim ay ikimiz variz umarimda cogaliriz oğlumu uyuttum tv bakiyom dunden pizza yapmistim hindi eti almistik belki yanina pisiririz tabi esim yapicak
InsaAllah canim afiyet olsun simdiden.. Eşlerde yardimci olcak tabii hele cocuk varsa tek başına zor biraz..

Kizlar e biraz bakim lazim kas aldirmaya gittim esim gelince buyun hindi ve karnibahar graten yaptik yedik ictik oglum uyudu mutfak duruyo sizler napiyorsunuz bakalim

ay bende yazayım buraya uzun zamandır girmiyodum kkya meraba kızlar benimde 3 yaşı dolmak üzere bir oglum var evdeyim biraz tembelim bende buraya yaptiklariimi yazip kendimi sartlandirim

Hosgeldin aynen iyle birbirimize destek tembelligi asmak ayni zamanda sohbet hersey burda

Kizlarr nerdesinizz hafta sonu disardaydik yazamadim pek sizlerde yoksunuz.
Oglum uyudu bende salata ve portakalla ogleni gecisyiriyorum. Evi topladım toz aldim bu kadar simdilik. Sizler napiyorsunuz

Kizlarr nerdesinizz hafta sonu disardaydik yazamadim pek sizlerde yoksunuz.
Oglum uyudu bende salata ve portakalla ogleni gecisyiriyorum. Evi topladım toz aldim bu kadar simdilik. Sizler napiyorsunuz

Bu hafta çamaşır yıka kaldır geçiyor bakalım evi süpür yatakları topla mutfağı topla günlük işler oldu zaten çocuklar döktükleri icin hergun supurge aciyorum malesef ayin ortalarinda bahar temizligine baslicam inş

X