Hadi yaratıcılığımızı konuşturalım...

kronick

bize her yer TRABZON:)
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
1.807
29
43
arkadaşlar aşağıda ekte göreceğiniz sandalyelerin tasarımcısı olduğunuzu düşünün.nasıl tasarladığınızı,nelerden ilham aldığınızı anlatın hadi.tasarımcı gibi anlatın yani...

Eklentiler

• $s-sandalye-1-b.jpg
    $s-sandalye-1-b.jpg
    20,2 KB · Görüntüleme: 341
Valla ben bu sandalyeyi yapmış olsaydım..sanırım bir kadından ve onun giyiminden ilham almışo lurdum: )Bana öyle bir görünüm verdi çünkü..

biraz süslü,deyim yerindeyse kokoş bir kadın ama:biggrin: aynı zamanda zarif bir kadın.belki ince kemikli,ince belli ama geniş kalçalı.oldukça sexy bi kadın.bu sandalye nedense bana seksi bişeyler çağrıştırıyo...sana da öylemi...:rolleyes2:

Ben daha çok bir ceylana benzettim...
Kesinlikle bir ceylanın duruşuna benziyo ne dersiniz

valla sandalyeyi ilk gördüğümde aklıma geyik geldi. onun gibi zarif ve estetik bir duruşu var. bunu ben tasarlamış olsaydım geyikten aldığım ilhamla tasarlamış olurdum heralde :)

sandalye deki kıvraklık bana yılanı anımsattı.. biliyorum pek soğuk hayvan ama ..

evet arkadaşlar güzel yoruımlar geliyor valla.....bu sandalyeyi satıyorsunuz şu anda ...ikna edin beni hadi..hikayesini duymak istiyorum...

kronick .!.:
evet arkadaşlar güzel yoruımlar geliyor valla.....bu sandalyeyi satıyorsunuz şu anda ...ikna edin beni hadi..hikayesini duymak istiyorum...

Kro ne diyon kızım sen. Almazsan alma yav. Ne ikna etcem seni tövbeeeeee:yes: :yes:

Krocum ben bu sandalyeyi tasarlarken, ceylanın duruşundan etkilendim. Ceylanın duruşunu, kaplanın deseni ile birleştirdim. Çok uğraştım gece gündüz emek verdim hem duruşu güzel ve zarif olsun hem de otururken poponuz kendini pamuklar içinde rahat hissetsin diye. Ama bu kadar uğraştan sonra satmıyom kardeşiiiiim zorla mı

Krdi .!.:
Krocum ben bu sandalyeyi tasarlarken, ceylanın duruşundan etkilendim. Ceylanın duruşunu, kaplanın deseni ile birleştirdim. Çok uğraştım gece gündüz emek verdim hem duruşu güzel ve zarif olsun hem de otururken poponuz kendini pamuklar içinde rahat hissetsin diye. Ama bu kadar uğraştan sonra satmıyom kardeşiiiiim zorla mı
parasıylan diilmi kardeşim....alacam iştee....muhahahahhahahhqhahahaa

bu sandalye sizin zeratefinizi ön plana çıkarırken rahatınız için tasarlanmış bi sandalye olup estetik görünüşü ile ne kadar seçici ve kendine özgü tarzı olan bir kişilik olduğunuzu etrafa ispat için güzel bi teşhirdir.almanızı tavsiye ederim. inanın farklı bi görüş acısına sahip olduğunuz imajı herkesi etkilemenize yardımcı olacaktır.
:-)laugh: Almassan sorarım sana)

Ben bunu tasarlamam,çünkü benim tasarlayacaklarımdan çok alt seviyede:enbuyukkk::asigim:yerimseniben

valla kim tasarladıysaa iyi yapmış çünkümm benim çok hoşuma gitti.ben genelde tasarlayamam ama tasarlanan güsel şeylerii almasını beceririm.mesela böle bi sandalyeyi görseydim kesinlikle kaçırmazdım.kim yaptıysa ellerine sağlık vallah :)

bu sandalye sizin zeratefinizi ön plana çıkarırken rahatınız için tasarlanmış bi sandalye olup estetik görünüşü ile ne kadar seçici ve kendine özgü tarzı olan bir kişilik olduğunuzu etrafa ispat için güzel bi teşhirdir.almanızı tavsiye ederim. inanın farklı bi görüş acısına sahip olduğunuz imajı herkesi etkilemenize yardımcı olacaktır.
:-)laugh: Almassan sorarım sana)

valla öyle güzel anlatmışsın ki benim bile alacağım geldi....
bu anlatımla kro bunu alır kalıbımı basarım...:nazar:

erkeklere satacak olursak seksi bir kadının kucağını oturmak istermisiniz diye bi başlık kullanabiliriz ?:roflol:

Kım tasarladıysa mantığına sağlık .Bravo .Çok beğendim.Yerli tasarımcılardan hep klasik sandalyeler görüyoruz bu çok özgün olmuş.Ayrıca kullanışlı ve rahata benziyor.ben birde tonon'un ? şeklindeki sandalyesini çok beğendim.

X