Hafiften sinir edici durum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bilemedim garip olan bu yani muhtemelen bulunduğu daire bina giriş kapısını bile görmüyor hani pencereden,balkondan görsün diyelim garip yine de .
İnsanın olduğu her yerde ihtimaller vardır. Eşinle bir iletişimi olması düşük de olsa bir ihtimal. Diğer ihtimalse meraklı Melahat bir teyzemiz olabilir. Herkesi sorup soruşturan tiplerden hani.

Samimiyet durumuna göre memnuniyet ifadesi olarak söylenebilir. Damat yakışıklı, kızının yanına yakışmış, sizin için çok mutluyum anlamında ama burada samimiyet yok. Kısaca kadın densiz, kafanızı takmaya değmez.
Evet bayağı densiz , teşekkür ederim yorumunuz için .

İnsanın olduğu her yerde ihtimaller vardır. Eşinle bir iletişimi olması düşük de olsa bir ihtimal. Diğer ihtimalse meraklı Melahat bir teyzemiz olabilir. Herkesi sorup soruşturan tiplerden hani.
Teyze gibi değil aslında sadece tiplemesine gıcık oldum ,yoksa aaa eşimde gözü var zaten demedim düşünmedim de ama nereden baksak saçmalık uslupsuzluk, bu sitede bas bas bağırsakta linc eleştiri yumağına donusturenler var . Kadının eşimde gözü olsada umrumda değil

Yoo niye diyiyor ki ? Elalemin adamının çirkin veya güzel olması anneme ne kazandıracak ki ,neyiyle gururlanacak ? Saçma bence ve gereksiz bir diyalog
E biz TV’de gördüğümüz adama da diyoruz, ne yakışıklıymış diye. Bunu demek bana da, eşime de birşey kazandırmıyor ama diyoruz. Sanki her dediğimiz lafın, her konuştuğumuz konunun derin anlamları var. Ne var bunda, bu kadar dellenecek.

Yoo niye diyiyor ki ? Elalemin adamının çirkin veya güzel olması anneme ne kazandıracak ki ,neyiyle gururlanacak ? Saçma bence ve gereksiz bir diyalog

Annenizle konuyu konuşmuşsunuz , konu orada kapanıp gitmeliydi. Çok daha büyük problemleriniz varken ;bu sohbet için burada konu açmanız da çok gereksiz duruyor.

Annenizle konuyu konuşmuşsunuz , konu orada kapanıp gitmeliydi. Çok daha büyük problemleriniz varken ;bu sohbet için burada konu açmanız da çok gereksiz duruyor.
Benim için gerekliymiş ki açmışım ! Sizi ilgilendirir mi gerekli veya gereksiz oluşu ?size önemsiz gelen bir başkasına önemli gelebilir ,bunuda kişiler belirleyemez. İyi geceler

E biz TV’de gördüğümüz adama da diyoruz, ne yakışıklıymış diye. Bunu demek bana da, eşime de birşey kazandırmıyor ama diyoruz. Sanki her dediğimiz lafın, her konuştuğumuz konunun derin anlamları var. Ne var bunda, bu kadar dellenecek.
Delirdigimi nereden çıkardıniz , ne kadar tuhaf insansınız..iyi geceler

"Linç tayfa " diyorlar gerçekten öyle ,konunun en başında yazmışım ama halen birkaç üye saçma sapan diyologlara çektiler . Diger üyelere teşekkür ediyorum .
Mune Mune ablacım konumu kapatabilir misin yoruma sana zahmet ? Teşekkür ederim 🙏🏻

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X