Hafiften sinir edici durum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

careless forever

:)
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2017
1.153
4.229
Yoo niye diyiyor ki ? Elalemin adamının çirkin veya güzel olması anneme ne kazandıracak ki ,neyiyle gururlanacak ? Saçma bence ve gereksiz bir diyalog
E biz TV’de gördüğümüz adama da diyoruz, ne yakışıklıymış diye. Bunu demek bana da, eşime de birşey kazandırmıyor ama diyoruz. Sanki her dediğimiz lafın, her konuştuğumuz konunun derin anlamları var. Ne var bunda, bu kadar dellenecek.

zxshermine

Guru
Pro Üye
16 Haziran 2011
6.394
14.514
Yoo niye diyiyor ki ? Elalemin adamının çirkin veya güzel olması anneme ne kazandıracak ki ,neyiyle gururlanacak ? Saçma bence ve gereksiz bir diyalog

Annenizle konuyu konuşmuşsunuz , konu orada kapanıp gitmeliydi. Çok daha büyük problemleriniz varken ;bu sohbet için burada konu açmanız da çok gereksiz duruyor.

Birgaripkedi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2022
92
24
Annenizle konuyu konuşmuşsunuz , konu orada kapanıp gitmeliydi. Çok daha büyük problemleriniz varken ;bu sohbet için burada konu açmanız da çok gereksiz duruyor.
Benim için gerekliymiş ki açmışım ! Sizi ilgilendirir mi gerekli veya gereksiz oluşu ?size önemsiz gelen bir başkasına önemli gelebilir ,bunuda kişiler belirleyemez. İyi geceler

Birgaripkedi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2022
92
24
E biz TV’de gördüğümüz adama da diyoruz, ne yakışıklıymış diye. Bunu demek bana da, eşime de birşey kazandırmıyor ama diyoruz. Sanki her dediğimiz lafın, her konuştuğumuz konunun derin anlamları var. Ne var bunda, bu kadar dellenecek.
Delirdigimi nereden çıkardıniz , ne kadar tuhaf insansınız..iyi geceler

Birgaripkedi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2022
92
24
"Linç tayfa " diyorlar gerçekten öyle ,konunun en başında yazmışım ama halen birkaç üye saçma sapan diyologlara çektiler . Diger üyelere teşekkür ediyorum .
Mune Mune ablacım konumu kapatabilir misin yoruma sana zahmet ? Teşekkür ederim 🙏🏻

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.