Haftalık Adım Yarışması 🏃 ( Kadınlar Yürüyor)

Şuanlık sıkıntı yok hamd olsun 6+5 çıkıp yürüş yapıyorum arada

Ben hamileyken pandemi sebebiyle çalışmıyordum. Bir gebe yürüyüş grubu vardı o zamanlar bir de bu grup vardı deli dana gibi yürüyordum. Sonra 7. Ayda falan riskler başladı doktorum yavaşla dedi. Öyle durdum. İyi geliyor yürümek hamileyken psikolojiye de kilolara da canının çektiğini ye sonra at kendini sokağa 😀

Biz istanbuldayız hava hala yaz gibi ya. Kar da yağmaz bu sene bence. Sen doğuda bir yerde miydin?
Vandaydim Kayseri'ye geldim canim Burdasa erciyeste kar var bazen atistirmisti kislari zaman zaman yağıyor burayada ama tutmuyor eskisi gibi bu hafta çok sıcak mesela şuan parkta yürüyorum 40 dakika tamamlayıp eve gidicem

Vandaydim Kayseri'ye geldim canim Burdasa erciyeste kar var bazen atistirmisti kislari zaman zaman yağıyor burayada ama tutmuyor eskisi gibi bu hafta çok sıcak mesela şuan parkta yürüyorum 40 dakika tamamlayıp eve gidicem

Evet doğru hatırlamışım vandaydın o zamanlar. Evet bu hafta çok sıcak gitti havalar ama Kayseri de soğuk olur tabi. 2 sene önce kasım ayında gitmiştim. Gece donmuştuk 😂

Evet doğru hatırlamışım vandaydın o zamanlar. Evet bu hafta çok sıcak gitti havalar ama Kayseri de soğuk olur tabi. 2 sene önce kasım ayında gitmiştim. Gece donmuştuk 😂
Oo gece sabah soğuğu fena sorma güneş olmasa donarsin Van da da çok kar olurdu
IMG_20231229_110741.jpg

Şimdi değil sonra 😂 bir yere ayrılmayın sakın motivasyon olur banada yürüyüşle 39 kilo verdim 14 nü geri aldım doğurduktan sonra tam gaz devam 🏃‍♀️🏃‍♀️
İnşallah canim sahlikla gelsin de kg oturmadan vermek lazım üstüne eklemeden ben ekledim biraz vermem lazım nasıl gidiyor kuzum

İnşallah canim sahlikla gelsin de kg oturmadan vermek lazım üstüne eklemeden ben ekledim biraz vermem lazım nasıl gidiyor kuzum
Sağol canım benim çok şükür güzel gidiyor ❤️ günler geçmiyor sadece 😁 sen azimlisin verirsin bence doğumdan sonra kilolar hemen gidiyormu 🫣

• Muhteşem
Reactions: H M
Sağol canım benim çok şükür güzel gidiyor ❤️ günler geçmiyor sadece 😁 sen azimlisin verirsin bence doğumdan sonra kilolar hemen gidiyormu 🫣
Benm ikiz olduğu için suyu oyu buyu iki bebeğin ödem filan gitti benim sora bikac kg kendim ekledim süt bahanesi ile🤪

X