Haftalık Adım Yarışması 🏃 ( Kadınlar Yürüyor)

1 saatte 6km tamamlanmış oluyor. Normal hızda yürüyorum ben eşimin temposuna yetişiyorum beraber yürüdüğümüzde.
Gebelik öncesi koşuyordum ben doktor koşmaya devam edebilirsin dedi ama enerjim yetmedi. İlk 3-4 ay bitiktim. Sonra da koşu tempoma dönmek zorladı. Yani önemli olan ne yapabildiğin aslında.
gebelik öncesi ne kadar formda olursan sonrasında aynen devam edebilirsin genelde. Doktor da riskin olmadıkça önceden ne yapıyorsan devam diyor 😀
Ay inşallah ya. Benim olursa tüp bebekle olacak. Kendimi korkutur muyum acaba zor elde ettiğim için. Sanırım doktorlar bilir durumu. Olmamış çocuğa don biçiyorum ben de :KK70:

Ay inşallah ya. Benim olursa tüp bebekle olacak. Kendimi korkutur muyum acaba zor elde ettiğim için. Sanırım doktorlar bilir durumu. Olmamış çocuğa don biçiyorum ben de :KK70:

tüp bebekse ilk 3 ay zaten çok dikkat etmen gerekir sanırım değil mi? Ben de çok bilmiyorum sonra da yavaş yavaş başlarsın. Olsun önceden planla 😂

Peki kızlar tempo nasıl oluyor yürüyüşünüzde. İleride birgün lazım olur belki 🤭🤭ben de bir gün olur da hamile kalırsam yürümeye devam etmek istiyorum 😂
Ben gebelikten önce her gün 25-30 dk spor yapardım kardiyo pilates yoga karışık. Yürürdüm de 7-8 km civarı. O yüzden hamilelikte biraz azalttım sadece. Hamilelikten önce belli bi spor alışkanlığında olursan hamilelikte yürüyüşler seni rahatsız etmez cnm. O yüzden düşünüyosan şimdiden düzenli spor yapmaya çalış. Düzenli yürüyüş de olur.

Bugün iş güç vardı biraz. Yürüyüşüm de bu kadar oldu

Eklentiler

• 82C0DEC4-B144-459F-B6F2-9B5018FD778D.jpeg
    82C0DEC4-B144-459F-B6F2-9B5018FD778D.jpeg
    49 KB · Görüntüleme: 10
Ben gebelikten önce her gün 25-30 dk spor yapardım kardiyo pilates yoga karışık. Yürürdüm de 7-8 km civarı. O yüzden hamilelikte biraz azalttım sadece. Hamilelikten önce belli bi spor alışkanlığında olursan hamilelikte yürüyüşler seni rahatsız etmez cnm. O yüzden düşünüyosan şimdiden düzenli spor yapmaya çalış. Düzenli yürüyüş de olur.
Bir senedir düzenli yürüyorum canım. Inşallah ben de sizler gibi yürürüm 🥰🥰

X