Haftalık Bakım Rutinime Ne Eklemeliyim ?

antimind

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2011
358
196
Pazar günü benim bakım günüm.
Saç maskesi, yüz maskesi, ayak bakımı, vücut bakımı yapıyorum.
Tırnak bakımı yapmayı bilmiyorum.
Bu rutine ne ekleyebilirim ? Tırnak bakımı nasıl yapabilirim.
Tavsiyelerinizi bekliyorum :kahve:

Pazar günü benim bakım günüm.
Saç maskesi, yüz maskesi, ayak bakımı, vücut bakımı yapıyorum.
Tırnak bakımı yapmayı bilmiyorum.
Bu rutine ne ekleyebilirim ? Tırnak bakımı nasıl yapabilirim.
Tavsiyelerinizi bekliyorum :kahve:
gratislerde satılan bir bakım yağı varmış onu çok öneriyorlar. düzenli törpü yapabilirsin tırnak etlerini dibine itebilirsin

gratislerde satılan bir bakım yağı varmış onu çok öneriyorlar. düzenli törpü yapabilirsin tırnak etlerini dibine itebilirsin
aa olabilir çok iyi fikir canım. tırnak korkum var nedense... o etleri iterken içim çekiliyor :)
genelde de kısacık tırnaklarım... oje süresim gelmiyor kısa olunca.. uzun da kullanamıyorum :confused:

bir tık daha uzun kullanabilirsin sanırım çok uzun olmayacak şekilde
evet olabilir. çok çabuk uzuyor zaten tırnaklarım... istanbula gideceğim zaman azcık uzun yapabilirim. şimdi memleketteyim. genelde evdeyim bir yere gittiğim yok. o yüzden şimdilik oje falan sürmüyorum..

evet olabilir. çok çabuk uzuyor zaten tırnaklarım... istanbula gideceğim zaman azcık uzun yapabilirim. şimdi memleketteyim. genelde evdeyim bir yere gittiğim yok. o yüzden şimdilik oje falan sürmüyorum..
besleyici ojelerden kullanabilirsin cnm inceyse yapısı kalyon vs öneriyorlar

Tırnak bakımı olarak şeffaf cila sürebilirsin, törpüyle şekillendirebilirsin, ayrıca oje sürmek için tırnakların uzun olmasına da gerek yok. Tırnak eti kesmeyi de ben sonradan becerdim, acıyacakmış gibi oluyor ama bir şey hissetmiyorsun. Manikür diyeceğim fakat çoğu gereksiz pahalı.

Tırnak bakımı olarak şeffaf cila sürebilirsin, törpüyle şekillendirebilirsin, ayrıca oje sürmek için tırnakların uzun olmasına da gerek yok. Tırnak eti kesmeyi de ben sonradan becerdim, acıyacakmış gibi oluyor ama bir şey hissetmiyorsun. Manikür diyeceğim fakat çoğu gereksiz pahalı.
evet canım çok doğru.. manikür yaptırmayı ben de istemiyorum. Hem pahalı hem hijyen açısından kendi manikür setimi götürmem gerek.. kendim evde halledebilsem becerebilsem yeter. galiba youtube dan evde manikür videoları izlemem gerek :)

evet canım çok doğru.. manikür yaptırmayı ben de istemiyorum. Hem pahalı hem hijyen açısından kendi manikür setimi götürmem gerek.. kendim evde halledebilsem becerebilsem yeter. galiba youtube dan evde manikür videoları izlemem gerek :)
Evet, hijyen sorunu paradan daha fazla. Kim gelip gitti, aletlerin üzerinde ne kaldı, dezenfekte edildi mi onu bile bilmiyorsun çoğu salonda.

X